System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
اقا اصلا وصل نمیشه چرا بچه ها چکار میکنید وصل میشید به psn

مثل اینکه PSN دوباره Ebola گرفته! من دیگه عادت کردم! دقیقا هر هفته این متن قشنگ میاد جلو چشمام!!! lol

n82fnchlmhq3s2m6jix2.png

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
شور نزنید . سرور افلاین شده کلا . خداکنه این سونی بجز درست کردن اتصال ها بیاد یه چند تا تم اضاف کنه لااقل این گندی که زد یکم ماست مالی شه :|

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
اقا از share play استفاده کردم ولی زیاد چنگی به دل نمیزنه:d کیفیت خیلی میاد پایین در حد 480p! مربع مریع میشه لگ هم داره،فکر نکنم به درد ما توی ایران بخوره
سرعت نتم 5 مگ با پینگ 140. البته دوستم انگلیس بود شاید با بچه ها داخل بهتر بشه بازی کرد

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
386
با این آپدیت جدیده چقدر سرعت اتصال به psn زیاد شده!!وقتی ps4 رو روشن کردم دیدم همون موقع لیست friend هام و whats new رو آورد.هنوز کنسول روشن نشده فکر کنم به psn وصل می شه

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان در مورد تم ها ظاهرا استور UK هنوز آپدیت نشده و فردا اوکی میشه برای همینه که من و بعضی ها هنوز تم نداریم :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این همه صبر کنی نه میتونی موزیک کپی کنی! نه ویدیو اجرا میکنه! یعنی خااااک! ps3 امکاناتش بیشتره فعلا:))

واقعا متحول شدم من با این پس شما :|

PS3 چند ساله اومده دقیقا؟ آها فکر کنم 8 ساله نه؟ بعد این چندمین آپدیت تغییراتی کامل شماره داره بود؟ آها فکر کنم آپدیت شماره 2، که به حسابی میشه اولین آپدیت رسمی بعد از سیستم عامل اصلی روی کنسول! correct me if it's not true /:)

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
تم کالاف دیوتی و دیستینی اومد ریجن 1 امریکا فری هم هستم فوقلعاده زیبا هست حتما نصب کنید مخصوصا مزیک متن دیستنی;;)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
منم اين آپديتو دانلود كردم خيلى سرعت و لود بخش هاى مختلف منو سريعتر شده،تم هاى فوق العاده جذابيم داره،تم هاى دستنى و كال آف فوق العاده قشنگن.حالا فردا از قابليت ديگشم استفاده ميكنم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان آپدیت هنوز برای من نیومده :| ریسک یا موردی در آینده پیش نمیاد اگه با فلش بریزم ؟ اصلا بر اساس چه ترتیبی آپدیت میدن ؟ یعنی مثلا هرکنسول بیلد نامبر خاصی داره و مطابق اون آپدیت میدن یا همه ریجن 2 های ژاپن مثلا یکی هستن ؟ یا مثلا بخاطر ترافیک سرور ها هنوز برای من نیومده ؟ یکم شک دارم از فلش استفاده کنم یا نه !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان آپدیت هنوز برای من نیومده :| ریسک یا موردی در آینده پیش نمیاد اگه با فلش بریزم ؟ اصلا بر اساس چه ترتیبی آپدیت میدن ؟ یعنی مثلا هرکنسول بیلد نامبر خاصی داره و مطابق اون آپدیت میدن یا همه ریجن 2 های ژاپن مثلا یکی هستن ؟ یا مثلا بخاطر ترافیک سرور ها هنوز برای من نیومده ؟ یکم شک دارم از فلش استفاده کنم یا نه !
با فلش update كن خب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر