System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,265
نام
نـــــــویـــــــــد
اووووف موزيك Themeـه COD:AW
مغزمو تركوووند اول صبح ، بمب انرژي بود :d
بعد صداي منو و سوئيچ كردن بين آيكونا عاليه ، دستيني هم خيلي خوب بود

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,365
نام
مهدی
من کنسولم رو جمع کردم تا کال اف دیوتی بیاد بعدش به 2 آپدیت میکنم و انلاین بازی میکنم.فقط شنیدم که قابلیت استندبای مثل اینکه نیستش یا شایدم حذف شده خواستم ببینم راسته یا نه؟؟؟همون موقع که دکمه وسط رو میگیریم گزینه خاموش کردن و استندبای میاد الان بازم هستش؟؟؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من کنسولم رو جمع کردم تا کال اف دیوتی بیاد بعدش به 2 آپدیت میکنم و انلاین بازی میکنم.فقط شنیدم که قابلیت استندبای مثل اینکه نیستش یا شایدم حذف شده خواستم ببینم راسته یا نه؟؟؟همون موقع که دکمه وسط رو میگیریم گزینه خاموش کردن و استندبای میاد الان بازم هستش؟؟؟
هست اسمش شده rest mode
آپدیت گویا باگ هم داره! میگن بعد 30 دقیقه بازی خود به خود میره تو rest mode! تنها راهشم خاموش کردن این قابلیت بوده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب با فلش زدم رفت فقط تم كال اف رو كه دانلود كردم روش قفل زده و ميزنم روش مينويسه an error has occurred ولي بقيه تم ها سالمن و استفاده ميشن ! مشكل چيه ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خب با فلش زدم رفت فقط تم كال اف رو كه دانلود كردم روش قفل زده و ميزنم روش مينويسه an error has occurred ولي بقيه تم ها سالمن و استفاده ميشن ! مشكل چيه ؟
شاید همه ریختن دانلودش کردن تموم شده، برو فردا بیا :))

درست میشه یکم صبر کن. از این ایرادای جزئی پیش میاد.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
مثل اینکه PSN دوباره Ebola گرفته! من دیگه عادت کردم! دقیقا هر هفته این متن قشنگ میاد جلو چشمام!!! lol

n82fnchlmhq3s2m6jix2.png

دقیقا چی سرچ کنیم بریم به این سایت ؟

اکانت امریکا داری .......!!
دقیقا این تم ها کجان؟؟؟

یه چیزه خوبی هم که داره واقعا سرعت لود کردن کلا کلیپهای فیلم یا موزیک و یا بازی زیاد شده و واقعا عالی هستش ......
میگم بخش فایل کردن بازی که میتونی مرتبشون کنی اضافه نشده !!

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
دوستان آپدیت هنوز برای من نیومده :| ریسک یا موردی در آینده پیش نمیاد اگه با فلش بریزم ؟ اصلا بر اساس چه ترتیبی آپدیت میدن ؟ یعنی مثلا هرکنسول بیلد نامبر خاصی داره و مطابق اون آپدیت میدن یا همه ریجن 2 های ژاپن مثلا یکی هستن ؟ یا مثلا بخاطر ترافیک سرور ها هنوز برای من نیومده ؟ یکم شک دارم از فلش استفاده کنم یا نه !

دوست عزیز خود سونی گفته که با فلش آپدیت کنید بهتره یعنی با فلش آپدیت کردن رو توصیه کردن مشکلی پیش نمیاد ان شاالله منم الان 3 تا اپدیت قبلی رو با فلش اپدیت کردم هیچ موشکلی نداره

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من آپدیت کردم ولی Music Player برام نیومده :-/
ریجن 2
تم هم فقط تغییر رنگ اضافه کرده و هیچ تم دیگه برا خرید نداده:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟