System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
آیا قابلیتی نداره که افرادیو که ممکنه بشناسیم نشون بده؟میگفتن گزینه‌ای هست مثل Players You May Know ولی همچین چیزی نیست مثل اینکه.

سلام
آیا قابلیتی نداره که افرادیو که ممکنه بشناسیم نشون بده؟میگفتن گزینه‌ای هست مثل Players You May Know ولی همچین چیزی نیست مثل اینکه.
بالای لیست دوستان اضافه شده.
البته اونایی که انلاین هستن منظورمه.

بچه ها این تم ها رد از کجا باید بگیرم تو استور ک نیست؟3 تا اکانت دارم هر 3 تاش هم فقط فلو داره همین و بس.بقیش کجاست؟راستی دستگاه من ریجن 2 ژاپنه

بچه ها این تم ها رد از کجا باید بگیرم تو استور ک نیست؟3 تا اکانت دارم هر 3 تاش هم فقط فلو داره همین و بس.بقیش کجاست؟راستی دستگاه من ریجن 2 ژاپنه
از توی استوره ریجن 1 میتونید 5 تا تم رو دانلود کنید.
بعد روی بقیه اکانت ها هم نصبش کنید.

برای من مشکل PLEASE WAITE توی اکانت اروپام که خیلی وقت بوده حل نشده بود حل شد صبح چک کردم مثل بنز کار میکرد........تمها هم روی استور امریکا صبح چک کردم اومده بود و نصب کردم

- - -ویرایش - - -

دوستان playstation store رو پلیز ویت میمونه...کسی راه حلی داره؟
DNS رو بصورت دستی وارد کن احتملاً مشکلت حل بشه

دوستان آپديت از راه usb storage خيلى بهتره من ٢٠ دقيقه اى آپديتو ديشب دانلود كردم و به راحتى از طريق usb تو حالت safe mode آپديت كردم،همه آپديتام رو از اين روش انجام دادم و هيچ مشكلى نداشتم تا الان.در ضمن از طريق كنسول براى كسايى كه نت وايرلس دارن مثل من سرعت دانلود خيلى پايينه ولى من از طريق لپتاپ با برنامه idm تو سريعترين زمان ممكن دانلود كردم.
تم ها هم برين تو بخش setting - theme بعد بخش playstation store از اونجا به راحتى تم هاى قشنگُ دانلود كنين همشون freen ن محدوديت پولى ندارن براى منم يه لحظه عكس قفل اومد ولى بعدش مشكلى نداشت،اگه قفله موند يه بار كانكشن رو قطع كنيد دوباره وصل بشيد حل ميشه.
در ضمن اين مشكل please wait رو من كابل لن وصل كردم به كنسول اولاى صبح يه كانكشن lan cable درست كردم و از همه مهمتر dns دوميم رو 8.8.4.4 گذاشتم معجزه كرد خيلى سريع وصل شد،اين مشكل يه بار رخ ميده معمولا.

دوستان آپديت از راه usb storage خيلى بهتره من ٢٠ دقيقه اى آپديتو ديشب دانلود كردم و به راحتى از طريق usb تو حالت safe mode آپديت كردم،همه آپديتام رو از اين روش انجام دادم و هيچ مشكلى نداشتم تا الان.در ضمن از طريق كنسول براى كسايى كه نت وايرلس دارن مثل من سرعت دانلود خيلى پايينه ولى من از طريق لپتاپ با برنامه idm تو سريعترين زمان ممكن دانلود كردم.
تم ها هم برين تو بخش setting - theme بعد بخش playstation store از اونجا به راحتى تم هاى قشنگُ دانلود كنين همشون freen ن محدوديت پولى ندارن براى منم يه لحظه عكس قفل اومد ولى بعدش مشكلى نداشت،اگه قفله موند يه بار كانكشن رو قطع كنيد دوباره وصل بشيد حل ميشه.
حجم تم ها چقدره داداش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or