System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
UK هم من ديدم 3 تا گذاشته :| سرچن كنيد توي بخش PS4 اش رو و بريد توي تم ها ! اما تم هاش انگار به درد بخور نبودن خيلي ساده بودن :|

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,635
نام
امین
UK هم من ديدم 3 تا گذاشته :| سرچن كنيد توي بخش PS4 اش رو و بريد توي تم ها ! اما تم هاش انگار به درد بخور نبودن خيلي ساده بودن :|
بنظرم من اون قرمزه خیلی خوب و جذابه ;)
چون من کلن با تم بازیا حال نمیکنم.
بین اون 3 تا با این بیشتر حال کردم.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,350
واقعا متحول شدم من با این پس شما :|

PS3 چند ساله اومده دقیقا؟ آها فکر کنم 8 ساله نه؟ بعد این چندمین آپدیت تغییراتی کامل شماره داره بود؟ آها فکر کنم آپدیت شماره 2، که به حسابی میشه اولین آپدیت رسمی بعد از سیستم عامل اصلی روی کنسول! correct me if it's not true /:)[/QUOTE
چرا چیز شر میگی !:-$ سونی تو نرم افزار ضعیفه! چه ربطی داره به سال و زمان!:)) من دارم میگم اینقدر این آپدیت رو تو شکبه های اجتماعی و ... بزرگ کردن که گفتیم خبریه!!!:d درضمن ما کنسول نسل 8 خریدیم! انتظار بیشتری از سونی داریم!b-) بله منم میدونم در آپدیت های آینده امکانات بیشتری اضافه میشه ولی واقعا چرا!؟؟:-/

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام
من بعد از آپدین نه استورم باز میشه ,نه اطلاعات زیر آیکن برنامه ها میاد. در ضمن نتونستم پیدا کنم از کجا به فلش دسترسی داره. تم هم همون تم دیفالته, این ویدیو پخش میکنه بعد اپدیت? یکی از رفقا میگفت mp4 &3gp پخش خواهد شد.
ببخشید اگه سوالم تکراریه, الان حالم گرفته شده نرفتم عقب تر .

MaTTafix

کاربر سایت
Oct 21, 2014
121
هر کی آپیدت کرده ب مدت 12ساعت براش استور باز نشد از جلمه خودم . اما بعد از 12ساعت استور با چنان سرعتی باز میشه و آیتم هارو مییاره که کرکات میریزه تا15دیقه ب خودم میگفتم Who Hitted My Koork ? چه کسی کرک مرا دزدید؟

هم ام پی 4 هم ام پی تی هم اونایی ک گفتی فقط باید توفلش فولدرهارو با اسم بزرگ بسازی مثلا MUSIC

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام
من بعد از آپدین نه استورم باز میشه ,نه اطلاعات زیر آیکن برنامه ها میاد. در ضمن نتونستم پیدا کنم از کجا به فلش دسترسی داره. تم هم همون تم دیفالته, این ویدیو پخش میکنه بعد اپدیت? یکی از رفقا میگفت mp4 &3gp پخش خواهد شد.
ببخشید اگه سوالم تکراریه, الان حالم گرفته شده نرفتم عقب تر .

نه نمیتونه .... منظور mp4 .... صوتی هستش نه تصویری .....
چرا واسه ی من باز store و مشکلی نداره ..... بچه ها رو نمیونم چطور نمیاد واسشون ...

al.zare2000

کاربر سایت
Sep 28, 2014
81
نام
Ali Zare
من با خود کنسول آپدیت کردم مشکلی با استورو اینا ندارم همه چی درسته :d
فقط یه سوال ، در آینده تم های پولی بعضیاشون برا پلاس رایگانه یا همشون؟ کسی میدونه؟ :d
این پلیز ویت هم درست شده ظاهرا، راحت یه اکانت ژاپن ساختم.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا من them ها را دانلود کردم اما همش علامت قفل داره کنارش از ريجن یک با اکانت خودش هم دان کردم??
باید همون اکانتی رو که تم از داخلش دانلود کردید پریماری کنید تا تمها واسه بقیه اکانتها قابل استفاده باشند
من با خود کنسول آپدیت کردم مشکلی با استورو اینا ندارم همه چی درسته
:d
فقط یه سوال ، در آینده تم های پولی بعضیاشون برا پلاس رایگانه یا همشون؟ کسی میدونه؟
:d
این پلیز ویت هم درست شده ظاهرا، راحت یه اکانت ژاپن ساختم.
بعله صد درصد واسه پلاس هم بخشیشون میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر