System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
آها کل تمهاشو میگی رضا ... کل تمهاش سرجمع همینه:d . flow ش که جنگولک بازیه . یکیش پولیه . بقیش هم همیناست !! . . کل مایه ای که تونستم بزارم همینه :d . میخوای رفاقتمونو بهم بزنی ؟:d

نه گفتم شاید این یوشیدا و خونه اینا طرفدار سوپرنچرال باشن تمش رو داده باشن یا هم برنامه ساخت تم اومده باشه ( اصلا میبینی چقدر تو فضا و ابرام ؟ :D ) من سکته رو بزنم از دم کف کنم :D
رفاقت چیه ؟ میخوام طلاقت بدم :D:D

- - -ویرایش - - -

تم قرمز دانلودي رو migam

اهاااا اها :D
نه خوب نیس . تم باید داینامیک باشه اونم فقط تم فیلم یا سریال یا بازی یا هم دختر و HOT GIRL اینا :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه گفتم شاید این یوشیدا و خونه اینا طرفدار سوپرنچرال باشن تمش رو داده باشن یا هم برنامه ساخت تم اومده باشه ( اصلا میبینی چقدر تو فضا و ابرام ؟ :D ) من سکته رو بزنم از دم کف کنم :D
رفاقت چیه ؟ میخوام طلاقت بدم :D:D

- - -ویرایش - - -

اهاااا اها :D
نه خوب نیس . تم باید داینامیک باشه اونم فقط تم فیلم یا سریال یا بازی یا هم دختر و HOT GIRL اینا :D
متحركه اتفاقا اونارو هم سوني بزودي ميذاره :-"

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
اقا یه ادم با معرفت بیاد از این تم ها که منتشر شده عکس بزاره خدا خیرش بده . من استور باز نمیشه فعلا برام . نتم هم داغونه یه مدتیه . تنکیو :D

39396753774353873606.jpg
48530941410231404675.jpg
42315486372705738454.jpg
28164949228235930525.jpg
73415231456440403865.jpg
57268788329185299015.jpg
96541041800090705842.jpg

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اینم کل تغییرات اپدیت . البته یکی 2 تا چیز جزیی مثل RESUME و PAUSE دانلود توش اشاره نشده که خب دیگ همه در جریانن . بعله
اینو از یکی از سایت های ذیگ کش رفتم . به جون اون طرف دعا کنید :D

h6184qabn6se38jldkdk.jpg

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
از وقتی اپدیت کردم تصویر به کل رفته و از خود کنسول صدای خش خش میاد.فکر کنم کنسولم به رادیو تبدیل شده.این چه اپدیتی بود.
شوخی:dاپدیت عالی بوده و مخصوصا پخش موسیقی.ولی کاش میشد اهنگ ها رو توی کنسول کپی کرد.اینجا فقط پخش میکنه.در کا ل از اپدیت راضیم

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
نگفتن تا کی ؟؟
میبینم وصل نمیشه :|

نگفتن . اگه تم بزارن برای us تا صبحم طول بکشه اشکال نداره :d . فقط جون مادرشون to1886 و hell blade رو بزارن . اون قسمتی که sir بالای ساختمونه و در افقها محوه رو داینامیک کنن . منظره مخوفو فوق العاده ای داره

us , japan که قطعن .

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
بعد از آپدیت به psn وصل نمیشه. با دو خط adsl تست کردم. مشکل از خط نیست. گاهی مواقع اینطوری میشه و یه سری از افراد دسترسی شان به psn قطع میشه.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستانی که آپدیت کردن حواسشون باشه کاربرا مشکلاتی که تا اینجا اعلام کردن
یکی همین وصل نشدن به psn هست و دیگری بعد از اینکه از گزینه Rest mode استفاده می کنید دیگه کنسول روشن نمیشه :-s
پس فعلا از این گزینه استفاده نکنید:d البته راه حلشم اعلام کردن در کل فعلا کمی صبر کنید تا مشکلات بر طرف بشه :d
راه حل روشن شدن کنسول:

Starting the PS4 in Safe Mode

• Turn off the PlayStation 4 by pressing the power button on the front panel. The power indicator will blink for a few moments before turning off.
  • Once the PlayStation 4 is off, press and hold the power button. Release it after you've heard two beeps: one when you initially press, and another 7 seconds later.
  • Connect the DualShock 4 controller with the provided USB cable and press the PS button on the controller.
Safe Mode Options
List of Safe Mode Options will appear, select Option 5: Rebuild The Database: Scans the drive and creates a new database of all content. This operation may take a long time depending on the type and number of data items.

PS4 'won't connect to PSN or turn on after Rest Mode' following System Update 2.0

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نگفتن . اگه تم بزارن برای us تا صبحم طول بکشه اشکال نداره :d . فقط جون مادرشون to1886 و hell blade رو بزارن . اون قسمتی که sir بالای ساختمونه و در افقها محوه رو داینامیک کنن . منظره مخوفو فوق العاده ای داره

us , japan که قطعن .
از من اماراته تمه اوردر هم فك نكنم به اين زوديا بياد

- - -ویرایش - - -

نگفتن تا کی ؟؟
میبینم وصل نمیشه :|
هاي وب اين جيزا واسش عاديه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر