System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ماشالا ماشالا شما 452 تا دوس داری.
من ک هیچکس رو ندارم.ما رو هم اد کن بیار تو گروه.
Shahab_bazo
دوست عزیز من سرچ ایدیم قبلا زیاد وقت گیر بود واسم بعدشم پیدا نمیکرد الانو تست نکردم شما میتونی همین ایدی رو توی psn اد کنی دوستان زیاد هستن هرچی بیشتر بشن هم بهتره تا 2000 تا هنوز ظرفیت هست :d

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
درباره سرعت اینترنت:
"We are not going to [disclose a minimum speed] because if we say, for example, you need at least a 3MB speed, I cannot guarantee if it works [even if they have that speed], the internet environment is really different user by user. For example, some users will be using a LAN cable, some users will be using Wi-Fi, sometimes you use the microwave in your house."

Something like that. It's very difficult for us to guarantee you can use Share Play if you have [a certain] speed. That's the reason why we are not going to disclose any specific number. But again, this doesn't require any super-fast broadband."

آخرین ویرایش:

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
سلام
من فکر نمیکردم آپدیت ها برای هر ریجن فرق بکنه خب الان که فهمیدم میخواستم بدونم اگه بخوام از سایت خود سونی دانلود کنم برای کنسول خودم که ریجن اروپاست ولی برای لندن یا همون UK بریتانیا نیست نمیدونم ماله کجاست میتونم از UK.PLAYSTATION.COM دانلود کنم؟
با تشکر

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
ولی یه نکته خوب واسه من اینه که پسورد وایرلس رو ذخیره میکنه :d

منم دفعه اول نصب کردم مشکل داشت یه بار روشن خاموش کردم فعلا درست شده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من فکر نمیکردم آپدیت ها برای هر ریجن فرق بکنه خب الان که فهمیدم میخواستم بدونم اگه بخوام از سایت خود سونی دانلود کنم برای کنسول خودم که ریجن اروپاست ولی برای لندن یا همون UK بریتانیا نیست نمیدونم ماله کجاست میتونم از UK.PLAYSTATION.COM دانلود کنم؟
با تشکر
اره داداش دانلود کن فقط کنسولت ریجن 2 باید باشه

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
داداش فکر کنم سونی نمیخواد از هد ست استفاده کنیم چون دقیقا ماله منم بعد این اپدیت وصل نمیشه

آپدیت رو داداشم از تو ریکاوری ریخت درست شد
companion app رو دانلود کن هدست رو که شماخت پاکش کن صدا درست میشه

مشکل فریز شدن هم حل شد کلا روون شد الان همه چی اوکی شده در ضمن همین الان یه اکانت پلاس هم ساختم بدون مشکل please wait و... مراحل ساخت و لاگین اکانت انجام شد

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
iهمین الانم باز تست کردم اپدیت نمیشه دستگاه =)) میگه اخرین فریمور که 1.76 هست نصبه .شما نیازی به اپدیت نداری.
نمیدونم کسی دیگه هم همچین مشکلی داره؟

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
میشه یکی بگه چی کار کنم ؟؟ من هر کار کردم هنوز برام اپدیت نیومده
با فلش اپدیت کردن بهتره یا ps4 چون من تا حالا با فلش اینکارو انجام ندادم
اگه با فلش بهتره میشه روششو بگین

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
میشه یکی بگه چی کار کنم ؟؟ من هر کار کردم هنوز برام اپدیت نیومده
با فلش اپدیت کردن بهتره یا ps4 چون من تا حالا با فلش اینکارو انجام ندادم
اگه با فلش بهتره میشه روششو بگین
منم این مشکل رو داشتم . کنسول رو خاموش روشن کن . همین که روشن میشه سریع میره تو لیست دانلود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر