System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ماشالا ماشالا شما 452 تا دوس داری.
من ک هیچکس رو ندارم.ما رو هم اد کن بیار تو گروه.
Shahab_bazo
دوست عزیز من سرچ ایدیم قبلا زیاد وقت گیر بود واسم بعدشم پیدا نمیکرد الانو تست نکردم شما میتونی همین ایدی رو توی psn اد کنی دوستان زیاد هستن هرچی بیشتر بشن هم بهتره تا 2000 تا هنوز ظرفیت هست :d

درباره سرعت اینترنت:
"We are not going to [disclose a minimum speed] because if we say, for example, you need at least a 3MB speed, I cannot guarantee if it works [even if they have that speed], the internet environment is really different user by user. For example, some users will be using a LAN cable, some users will be using Wi-Fi, sometimes you use the microwave in your house."

Something like that. It's very difficult for us to guarantee you can use Share Play if you have [a certain] speed. That's the reason why we are not going to disclose any specific number. But again, this doesn't require any super-fast broadband."

آخرین ویرایش:
سلام
من فکر نمیکردم آپدیت ها برای هر ریجن فرق بکنه خب الان که فهمیدم میخواستم بدونم اگه بخوام از سایت خود سونی دانلود کنم برای کنسول خودم که ریجن اروپاست ولی برای لندن یا همون UK بریتانیا نیست نمیدونم ماله کجاست میتونم از UK.PLAYSTATION.COM دانلود کنم؟
با تشکر

ولی یه نکته خوب واسه من اینه که پسورد وایرلس رو ذخیره میکنه :d

منم دفعه اول نصب کردم مشکل داشت یه بار روشن خاموش کردم فعلا درست شده

سلام
من فکر نمیکردم آپدیت ها برای هر ریجن فرق بکنه خب الان که فهمیدم میخواستم بدونم اگه بخوام از سایت خود سونی دانلود کنم برای کنسول خودم که ریجن اروپاست ولی برای لندن یا همون UK بریتانیا نیست نمیدونم ماله کجاست میتونم از UK.PLAYSTATION.COM دانلود کنم؟
با تشکر
اره داداش دانلود کن فقط کنسولت ریجن 2 باید باشه

داداش فکر کنم سونی نمیخواد از هد ست استفاده کنیم چون دقیقا ماله منم بعد این اپدیت وصل نمیشه

آپدیت رو داداشم از تو ریکاوری ریخت درست شد
companion app رو دانلود کن هدست رو که شماخت پاکش کن صدا درست میشه

مشکل فریز شدن هم حل شد کلا روون شد الان همه چی اوکی شده در ضمن همین الان یه اکانت پلاس هم ساختم بدون مشکل please wait و... مراحل ساخت و لاگین اکانت انجام شد

iهمین الانم باز تست کردم اپدیت نمیشه دستگاه =)) میگه اخرین فریمور که 1.76 هست نصبه .شما نیازی به اپدیت نداری.
نمیدونم کسی دیگه هم همچین مشکلی داره؟

میشه یکی بگه چی کار کنم ؟؟ من هر کار کردم هنوز برام اپدیت نیومده
با فلش اپدیت کردن بهتره یا ps4 چون من تا حالا با فلش اینکارو انجام ندادم
اگه با فلش بهتره میشه روششو بگین

میشه یکی بگه چی کار کنم ؟؟ من هر کار کردم هنوز برام اپدیت نیومده
با فلش اپدیت کردن بهتره یا ps4 چون من تا حالا با فلش اینکارو انجام ندادم
اگه با فلش بهتره میشه روششو بگین
منم این مشکل رو داشتم . کنسول رو خاموش روشن کن . همین که روشن میشه سریع میره تو لیست دانلود .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or