System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
تا حالا چند بار خاموش روشن کردم نشد که نشد هی میگه اخرین ورژن رو داری در حالی که تو اینفو زده ۱.۷۶:|
پریز برقو بکش دوباره بزن روشن کن کنسولو . اگر نشد برو تو استور باید بگه برای اتصل باید خرین نسخه داشته باشی . از اون طریق میزنی دانلود . اگر نشد همون نسخه متناسب با رجین کنسولتو دانلود کن از طریق فلش آپدیت کن :d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
میشه یکی بگه چی کار کنم ؟؟ من هر کار کردم هنوز برام اپدیت نیومده
با فلش اپدیت کردن بهتره یا ps4 چون من تا حالا با فلش اینکارو انجام ندادم
اگه با فلش بهتره میشه روششو بگین
هیچ فرقی نداره ...
من آخرش مجبور شدم با فلش آپدیت کنم
از پست دوم تاپیک آپدیت هم رجین با دستگاهت رو دانلود کن بعد تو فلشت یه پوشه به اسم PS4 بساز بعد تو این پوشه یه پوشه به اسم UPDATE بساز بعدش آپدیت رو بریز تو این پوشه آخری و فلش رو وصل کن به کنسول بزن رو سیستم آپدیت خودش فایلها رو از فلش کپی میکنه

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
13 صفحه درمورد آپدیت 2 حرف زدین ولی یه نفر نیومد یه لیست از قابلیتهای اضاف شده بنویسه و دوخط واسه هرکدوم توضیح بده!!!!!!
خصوصا share play

بخدا با دستگاههای خیلی زیادی میتونید mp3 گوش کنید! این همه هیجان واسه گوش دادن آهنگ!!!

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
13 صفحه درمورد آپدیت 2 حرف زدین ولی یه نفر نیومد یه لیست از قابلیتهای اضاف شده بنویسه و دوخط واسه هرکدوم توضیح بده!!!!!!
خصوصا share play

بخدا با دستگاههای خیلی زیادی میتونید mp3 گوش کنید! این همه هیجان واسه گوش دادن آهنگ!!!
منم همینطور فکر میکردم . ولی وقتی موقع لست آنلاین موزیک داشت میخوند وسط بازی صدای تیر و جنگ تو بازیم بود خییییلی حال کردم . موقع بازی ریسینگ که دیگه موجب سکته قلبی میشه :d

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
  • پشتیبانی از تم ها و پوسته ها
  • امکان اشتراک ویدیو در یوتیوب
  • قابلیت Share Play
  • قابلیت پخش فایل های صوتی برای فرمت های .mp3 .mp4 .3gp از طریق حافظه متصل به درگاهUSB
  • افزایش فرامین صوتی و بهبود قابلیت تشخیص فرامین صوتی

آقا این Share play خیلی چیزه خوبیه مثلا رفیقت داره infamous بازی میکنه ، یه تیکه از بازیو گیر میکنه نمیتونه رد کنه ! بعد شما با PSNه خودتون میرید تو بازی همون دوستوتن براش رد میکنین ! بازی دوستتونم قطع نمیشه بازیو میبینه:d یا مثلا میخواین فیفا بزنین راحت با همین قابلیت Join بازی میشین ولی PSN PLUS میخواد!
    حالا یه سوال : اگه بازی رو نداشته باشیم میتونیم بازی کنیم؟ :|

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
تغیرات اساسی آپدیت 2 :
1- مقداری روان تر شدن محیط xmb .
2- اضافه شدن بخش تعویض تم به ستینگ کنسول ( این بخش هنوز ناکامل هست و فقط محدود به تعویض رنگ همون تم های قدیمی هست ولی بزودی با اضافه شدن تم های پلاس پولی و رایگان این بخش بسیار غنی میشه ) .
3- اضافه شدن امکان پخش موزیک از usb drive .
4- اضافه شدن بخش وضعیت شما به psn ( مثل ps3 کنار اسم شما یک دایره هست که 3 رنگ آبی به معنی در دسترس قرمز به معنی مشغول و سفید به معنی آفلاین )
5- تغیر نام standby به rest mode
6- تغیر نجوه خاموش شدن کنسول ( زمانی که روی turn off کلیک میکنید شکل یک ps4 به روی tv میاد و تا چند لحظه میمونه )
7- بهتر شدن سرعت اتصالات کنسول ( سرعت لود استور فوق العاده بهتر شده همچنین لیست فرند ها با سرعت بسیار خوبی لود میشه و مثل قبل آزار دهنده نیست )
8- اضافه شدن قابلیت SHARE PLAY که نیازمند اینترنت با سرعت بالا هست و هنوز تست نشده .
9- بهتر شدن کیفیت وویس چت در پارتی و رفع مشکل حدودی NAT TYPE
توجه کنید تمام این موارد تجربه شخصیم هست نه چیزی که سونی اعلام کرده :d

H_KinG

کاربر سایت
Sep 20, 2014
38
نام
حمیدرضا
نه پخش می کنه
فرمت های MP3, MP4, M4A, 3GP
اینا رو راحت بخش می کنه
حتی وسط بازی و...