System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام. من فردا می خوام ps4 بگیرم. اگه به نت وصلش کنم حتما باید این آپدیت آخریه رو که ایراد داره رو دانلود کنم؟ به نظرتون چیکار کنم؟
کی میگه مشکل داره....اگه مشکل داشت بلا فاصله سونی رسما اعلام میکرد و یا آپدیت بعدی رو سریعا میداد...
الان همه کسایی که انلاین میزنند آپ کردند ...اینقدرد حساس نباشید وبه شایعات توجه نکنید...

کی میگه مشکل داره....اگه مشکل داشت بلا فاصله سونی رسما اعلام میکرد و یا آپدیت بعدی رو سریعا میداد...
الان همه کسایی که انلاین میزنند آپ کردند ...اینقدرد حساس نباشید وبه شایعات توجه نکنید...
آخه نظرات قبلیه همین تاپیک همه دم از ایراد دار بودن این آپدیت می زدند !

سلام بچه ها
من علاوه بر این آپدیت آخر تو تمام آپدیت های قبلی هم مشکلی نداشتم
اینقدر به شایعات توجه نگنید ، حالا اگه یکی هم مشکل داشت قطعا آپدیت رو درست انتقال نداد یا چیزی که تو روند آپدیت اختلال ایجاد کرد براش پیش اومد
ریلکس باشید و به سونی اعتماد کنید..

سلام بچه ها
من علاوه بر این آپدیت آخر تو تمام آپدیت های قبلی هم مشکلی نداشتم
اینقدر به شایعات توجه نگنید ، حالا اگه یکی هم مشکل داشت قطعا آپدیت رو درست انتقال نداد یا چیزی که تو روند آپدیت اختلال ایجاد کرد براش پیش اومد
ریلکس باشید و به سونی اعتماد کنید..

درود ، بنده هم آپدیت کردم و هیچ مشکلی بعد از 2 روز بازی آنلاین و دیگر موارد مشاهده نکردم .

دوستان این آپدیت جدید 1.72 که حجم فایلش 187 مگ هست رو میشه با USB نصب کرد؟ و برای نصب با USB باید حتما در Recovery Mode باشه و مثل PS3 در حالت عادی نمیشه؟

من کنسولم و همون روزی که آپدیت ارایه شد از طریق خود دستگاه آپدیت کردم و تا الان هم شکر خدا هیچ مشکلی برام به وجود نیومده.
کنسولم ریجن 1 سال 2014.

اوایلش ایراد نداشت کنسولم،امروز داشتم ولفنشتاین بازی میکردم همش فریز میشد تو بازی، تو منو وقتی به نت وصل هست هنگ میکنه و باید ps رو فشار بدم،دستگاهو خاموش کردم رو چراغ چشمک زن ابی موند و مجبور شدم از برق بکشم،اولاش میگفتم ایراد نداره اما امروز متوجه شدم اپدیت جدید 1.72 ایراد داره

منم تو Infamous مشکل فریز دارم.دستگاهم هم 1.72 هستش!
البته با بازی دیگه تست نکردم.
تمام اقداماتی که در سایت سونی نوشته بود هم انجام دادم ولی موقت درست میشد و باز فریز می کرد.البته امکان برگشت به xmb وجود داره ولی خود بازی همش قفل میشه و قابل بازی نیستش!

منم تو Infamous مشکل فریز دارم.دستگاهم هم 1.72 هستش!
البته با بازی دیگه تست نکردم.
تمام اقداماتی که در سایت سونی نوشته بود هم انجام دادم ولی موقت درست میشد و باز فریز می کرد.البته امکان برگشت به xmb وجود داره ولی خود بازی همش قفل میشه و قابل بازی نیستش!

من مشکل بلک اسکرین داشتم به اینفیموس ، نت رو قطع کردم درست شد

شما هم نت رو کلا قطع کن ( کابل لن هست اگه بکن و ... ) ببین چی میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or