System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوست عزیز بعد از این مراحل ۱ فلش مموری را فرمت ۳۲ کنید
۲ داخل فلش مموری یک پرونده با نام PS4 ایجاد کنید توجه حروف بزرگ به کار ببرید
PS4 -ps4.
۲-۱ داخل فایل PS4 یک پرونده دیگر با نام

ss_151_en.jpg

UPDATE ایجاد کنید.
توجه حروف بزرگ به کار ببرید.

۲-۲ داخل پرونده UPDATE شده و فایل PS4UPDATE.PUP در آن کپی کنید.

۳ کنسول را خاموش کنید از داخل فرمان system completely خاموش کنید .
۳-۱ نگاه کنید که چراق کنسول روشن نیست .
۳-۲
اگر ال ای دی نارنجی است باید ۷ ثانیه دکمه پاور را نگه دارین تا زمانی که ۲ تا بیپ از دستگاه شنیده بشه تا دستگاه خاموش شه .

۴ مموری فلش را به USB وصل کنید.
۴-۱ انگشت خود را به مدت ۷ ثانیه بروی دکمه پاور کنسول نگه دارید .
۴-۲ دستگاه وارد
The PS4™ system starts in safe mode میشود .
۴-۳ نوشته
Update System Software را انتجاب کنید .
۴-۴ سپس شماره Update from USB Storage Device 1 انتخاب کنید و سپس OK کنید

چند تا سوال دیگه هم میپرسه و .... اونا رو هم بگین

:-o:-o:-o
دوستان من نمی دونستم برا آپدیت باید ریجن رو در نظر بگیرم....
از اینجا دانلود کردم
آموزش به روزرسانی PS4 | فروشگاه پلی استیشن 4
نصب هم کردم و مشکلی بیش نیومد
به نظرتون بعدا مشکل بیش میاد؟؟؟؟
کلا آن سایت همه چیزهایش اشکال دارد و تازه میگوید آپ دیت ۷.۷۲ مشکل داره انجام ندهید وقتی که نمیداند برای هر رجینی باید آپ دیت آن رجین را باید گرفت
اگر رجین دستگاه شما ۱ برای آمریکا باشه اشکالی ایجاد نمیکنه چون دانلود برای امریکا است

ممکنه ایراد پیدا کنه یکی از دوستان دستگاهش چراق چشمکزن آبی داد . و یا ایرادهای دیگر فریز و .....

آخرین ویرایش:
کلا آن سایت همه چیزهایش اشکال دارد و تازه میگوید آپ دیت ۷.۷۲ مشکل داره انجام ندهید وقتی که نمیداند برای هر رجینی باید آپ دیت آن رجین را باید گرفت
اگر رجین دستگاه شما ۱ برای آمریکا باشه اشکالی ایجاد نمیکنه چون دانلود برای امریکا است

ممکنه ایراد پیدا کنه یکی از دوستان دستگاهش چراق چشمکزن آبی داد . و یا ایرادهای دیگر فریز و .....
نه ریجن 2 ژاپن هست:-s:-s:-s:-s:-s
الان چیکار کنم من؟؟؟؟؟؟؟؟
دوباره با ریجن 2 ژاپن آپدیت کنم؟؟؟؟؟

نه ریجن 2 ژاپن هست:-s:-s:-s:-s:-s
الان چیکار کنم من؟؟؟؟؟؟؟؟
دوباره با ریجن 2 ژاپن آپدیت کنم؟؟؟؟؟

کلا نمیشه گفت باید چکار بکنی چون دستگاه یک بار فلش کنسول را آپ دیت میکنه و نمی توان ۱.۷۱ را دان کرد و سپس به ۱.۷۲ دو باره آپ کرد

با ری اینستال شاید بتواننی ولی ۱۰۰ در صد نمی دانم مشکلت حل بشه و تمام هارد دیسک باید فرمت و دو باره آپ دیت بشه از سیو بازیهایت یک کپی پشتیبان بگر

FOR JAPON Download Now

PS4 Recovery v1.72 JP

http://djp01.ps4.update.playstation..../PS4UPDATE.PUP
اول باید فایل ریکاوری رجین ژاپن را دان کنی به فلش بدهی به سیف مود بروی شماره ۷ را انتخاب کنی.

یا صبر کن تا آپ دیت جدید که آمد آپش کن

انتخاب با خودت​

آخرین ویرایش:
کلا نمیشه گفت باید چکار بکنی چون دستگاه یک بار فلش کنسول را آپ دیت میکنه و نمی توان ۱.۷۱ را دان کرد و سپس به ۱.۷۲ دو باره آپ کرد

با ری اینستال شاید بتوانن ولی ۱۰۰ در صد نمی نیدانم مشکلت حل بشه و تمام هارد دیسک باید فرمت و دو باره آپ دیت بشه از سیو بازیهایت یک کپی پشتیبان بگر

اول باید فایل ریکاوری رجین ژاپن را دان کنی به فلش بدهی به سیف مود بروی شماره ۷ را انتخاب کنی.

یا صبر کن تا آپ دیت جدید که آمد آپش کن

انتخاب با خودت
اوه اوه اوه (خدایا عجب گندی زدم:((:((:(()
میشه راجع به مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد یکم بیشتر توضیح بدی؟؟؟؟؟

اوه اوه اوه (خدایا عجب گندی زدم:((:((:(()
میشه راجع به مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد یکم بیشتر توضیح بدی؟؟؟؟؟

بالا نیامدن کنسول یا همان مرگ چراق آبی

یا فریز شدن کنسول در حالات مختلف در بازی وآپ ها و غیر یا ارورهای ناشناخته ...... نرم افزار و سخت افزاری

ری اینستال را امتحان کن

ببخشید میشه یه منبع معتبر برا اینکه حتما باید موقع آپدیت ریجن رو در نظر بگیریم معرفی کنید؟؟
تو سایت play station در این باره چیزی ننوشته بود.....
System Software Update | PlayStation4 User's Guide

- - -ویرایش - - -

ببخشید میشه یه منبع معتبر برا اینکه حتما باید موقع آپدیت ریجن رو در نظر بگیریم معرفی کنید؟؟
http://manuals.playstation.net/document/en/ps4/settings/update.html

System Software Update | PlayStation�4 User's Guide

- - -ویرایش - - -

System Software Update | PlayStation4 User's Guide

When you select [System Software Update], the PS4™ system automatically
این روش برای آپدیت اتوماتیک است نه دانلودی
نوشته قرمز در صورتی که دستگاه اتوماتیک سیتم را آپ دیت میکنه خودش تشخیص میده چه رجینی باید اپ کند

When you select [System Software Update], the PS4™ system automatically
این روش برای آپدیت اتوماتیک است نه دانلودی
نوشته قرمز در صورتی که دستگاه اتوماتیک سیتم را آپ دیت میکنه خودش تشخیص میده چه رجینی باید اپ کند
انگلیسیم بوق هست ولی نه اونقدر!!!!
When you select [System Software Update], the PS4™ system automatically checks over the Internet if you have the latest version of the system software
میگه:وقتی شما [System Software Update] را انتخاب میکنید ps4 بصورت اتوماتیک اینترنت را چک می کند اگر شما آخرین ورژن از نرم افزار سیستم را داشتید..........
خوب الان چه ربطی به ریجن داشت؟؟؟؟؟؟؟؟

انگلیسیم بوق هست ولی نه اونقدر!!!!
When you select [System Software Update], the PS4™ system automatically checks over the Internet if you have the latest version of the system software
میگه:وقتی شما [System Software Update] را انتخاب میکنید ps4 بصورت اتوماتیک اینترنت را چک می کند اگر شما آخرین ورژن از نرم افزار سیستم را داشتید..........
خوب الان چه ربطی به ریجن داشت؟؟؟؟؟؟؟؟

1-دوست عزیز امید وارم مشکلی برای کنسولت پیش نیامده باشه .

2- همه میدانند که رجین دستگاه با رجین اپدیت باید یکی باشه این را خود سونی قبلا تذکر داده بود ولی الان هر چه دنبالش می گردم نمیتوانم پیدایش کنم .

3-بهتر است از همان سایتی که راهنمای به روز رسانی گرفتید از همانها کمک بخواهید .

انجمن بازی سنتر و من هیچ گونه مسؤلیتی در مورد خرابیهای بعد از به روزرسانی از قبیل بالا نیامدن کنسول روشن نشدن آن و رفتن برق در زمان آپدیت و ... نداریم و باید با ساپورت سونی تماس بگیرد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or