System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه مشکلی همــ کنسول من بعد آپدیت پیدا کرده، بعضا قبل از خاموش شدن دو سه بار بوق می زنه!! امیدوارمــ سونی هر چه زودتر آپدیت بعدی رو منتشر کنه.

البته این 3 بوق یعنی یه برنامه ای ، پنجره ای چیزی بازه تو کنسول که قبل خاموش شدن میبندش و 3 تا بوق میزنه

دوستان آخر این آپدیت مشکل ایجاد میکنه یا نه ؟
واسه بعضیا مث Lord Raiden عزیز مشکلی نداشته.واسه بعضیا هم تو اجرای بازی ها مشکل ایجاد کرده یا باعث شده دستگاه فریز کنه یا نوشته ها بریده بریده شه!:|
خلاسه به ریسکش نمی ارزه بگیرید.

دوستان آخر این آپدیت مشکل ایجاد میکنه یا نه ؟

برای من که مشکلی ایجاد نکرده. ولی وقتی یه عده مشکل داشتن، به نظر من ریسک نکن و صبر کن یه آپدیت استیبل‌تر بیاد. 0.00001% هم اگه قرار باشه واسه شما مشکل ایجاد کنه، ارزش نداره آپدیت کنید.

من هم ریجن ۱ دارم (فوریه ۲۰۱۴) و چند روزی میشه که به ۱.۷۲ آپدیت کردم. به هیچ مشکلی تا حالا برخورد نکردم و عین بنز داره کار میکنه خدا رو شکر :d

آخرین ویرایش:
آپدیت هیچ مشکلی نداره، من همون روز اول آپدیت کردم به 1.72 تا الانم مشکلی ندیدم

کنسول شما ریجن چنده و تاریخ ساخت کنسول شما مال چه سالی هست

- - -ویرایش - - -

برای من که مشکلی ایجاد نکرده. ولی وقتی یه عده مشکل داشتن، به نظر من ریسک نکن و صبر کن یه آپدیت استیبل‌تر بیاد. 0.00001% هم اگه قرار باشه واسه شما مشکل ایجاد کنه، ارزش نداره آپدیت کنید.

کنسول شما ریجن چنده و تاریخ ساخت کنسول شما مال چه سالی هست

دوستانی که با مشکل مواجه شدن احتمالا یا اپدیت رو اشتباهی زدن یا موقع اپدیت مشکلی پیش اومده مثل قطع شدن نت یا ایجاد مشکل در فلش یو اس بی یا قطع شدن برق یا هم ریجن اشتباه . اگه اپدیت مشکلی داشت بعد 1 هفته تا الان سونی درستش کرده بود و اپدیت جدید داده بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or