System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
نمیدونم ایراد از آپدیته یا نت من که بعد این آپدیت پی اس ان کند شده.اگه از منه چرا بقیه دوستام هم این مشکلو داشتن؟؟؟تو فیفا 5 مین باید وایسی اینوایت بدی لیست دوستان دیر میاد مسیج ها دیر میاد و...کلا کند شده

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
آخرین ویرایش:

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
لینک که مشکلی نداره و کار میکنه و برای ریکاوری است
چه اخطاری میدهد؟

از لینک زیری استفاده کن
http://dus01.ps4.update.playstation...f40b2adcb15136e660499ca33092745/PS4UPDATE.PUP
The server at dus01.ps4.update.playstation.net can't be found, because the DNS lookup failed. DNS is the network service that translates a website's name to its internet address. This error is most often caused by having no connection to the internet or a misconfigured network. It can also be caused by an unresponsive DNS server or a firewall preventing Opera from accessing the network.

- - -ویرایش - - -

بعد منظورتون از این نکته چی بود دقیقا من متوجه نشدم(توجه
برای آپ دیت کنسول خود از آخرین بروز رسانی در پست ۲ استفاده کنید)

- - -ویرایش - - -

اینم یکی دیگه از اخطارا [h=1]Oops! Google Chrome could not find dus01.ps4.update.playstation.net[/h]

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
The server at dus01.ps4.update.playstation.net can't be found, because the DNS lookup failed. DNS is the network service that translates a website's name to its internet address. This error is most often caused by having no connection to the internet or a misconfigured network. It can also be caused by an unresponsive DNS server or a firewall preventing Opera from accessing the network.

- - -ویرایش - - -

بعد منظورتون از این نکته چی بود دقیقا من متوجه نشدم(توجه
برای آپ دیت کنسول خود از آخرین بروز رسانی در پست ۲ استفاده کنید)

- - -ویرایش - - -

اینم یکی دیگه از اخطارا Oops! Google Chrome could not find dus01.ps4.update.playstation.net

دیوار آتشین یا همان
firewall
ویندوز را غیرفعال کن یا آنتی ویروس یا هر برنامه مشابه یا حتی
firewall مودمت را. کلا این مثل فیل تر عمل میکنه ونمی گزاره فایل را دان کنی .

​لینک بروز رسانی را در پست اول آرشیو کرده بودم دوستان فکر میکردن باید همه این به روز رسانیها دانلود کند و به کار ببرند و بعد از مدتی سونی لینکهای قدیمی را پاک کرد . و من هم آرشیو را پاک کردم .

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
دیوار آتشین یا همان
firewall
ویندوز را غیرفعال کن یا آنتی ویروس یا هر برنامه مشابه یا حتی
firewall مودمت را. کلا این مثل فیل تر عمل میکنه ونمی گزاره فایل را دان کنی .

​لینک بروز رسانی را در پست اول آرشیو کرده بودم دوستان فکر میکردن باید همه این به روز رسانیها دانلود کند و به کار ببرند و بعد از مدتی سونی لینکهای قدیمی را پاک کرد . و من هم آرشیو را پاک کردم .
آقا دستت درد نکنه که جواب میدی ولی من فایروال سیستم و آنتی ویروسمو غیر فعال کردم فک کنم از فایروال مودمم باشه چون مستقیمم که میخوام با پی اس 4 آپدیت کنم ارور میده ولی نمیدونم چطوری باید فایروال مودمو غیر فعال کنم.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
آقا دستت درد نکنه که جواب میدی ولی من فایروال سیستم و آنتی ویروسمو غیر فعال کردم فک کنم از فایروال مودمم باشه چون مستقیمم که میخوام با پی اس 4 آپدیت کنم ارور میده ولی نمیدونم چطوری باید فایروال مودمو غیر فعال کنم.

با PC چی باز مشکل داره ؟ اگر نه با فلش مموری کنسول را آپ کن

مارک و مدل مودم یا رویتر را بنویس تا روش آن را بنویسم

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
با ps4 این ارورو میده (NW_31489_5) و میگه که نمیتونه به اینترنت وصل بشه در صورتی که وقتی کانکشنو تست میکنم موردی نداره و میگه کامل وصله.
مدل مودمم TP-LINK TD-W8901N در ضمن سرعت اینترنتمم 512 هست . خیلی ممنون.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
با ps4 این ارورو میده (NW_31489_5) و میگه که نمیتونه به اینترنت وصل بشه در صورتی که وقتی کانکشنو تست میکنم موردی نداره و میگه کامل وصله.
مدل مودمم TP-LINK TD-W8901N در ضمن سرعت اینترنتمم 512 هست . خیلی ممنون.
http://www.tp-link.com/resources/document/TD-W8901N_V1_User_Guide_191001.pdf

----------------------------------------------
به این آدرس اینرنتی برو
192.168.1.1

User Name= admin
Password= admin

وارد ستاپ مودم میشوی

Advanced Setup را انتخاب میکنی

بعد Firewall را انتخاب میکنی
[LTR]Firewall: Select this option can automatically detect and block Denial of Service (DoS)
attacks, such as Ping of Death, SYN Flood, Port Scan and Land Attack.
¾ SPI: If you enable SPI, all traffics initiated from WAN would be blocked, including DMZ, Virtual
Server, and ACL WAN side.
[/LTR]

انتخاب اول را غیر فعال کن و بعد دکمه سیو را بزن
تمام

---------------------------------------------------------------

از طریق کنسول PS4 تست اینترنت بگیر به شمارهTYP -----NAT ت توجه کن چی نوشته برای PS4 باید ۲ باشه

راستی ننوشتی از طریق کامپیوتر فایل را میتوانی دانلود کنی یا نه ؟؟؟؟

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
سلام ممنون از راهنماییتون فایلو دانلود کردم و نصبشم کردم . وقتی دارم کانکشن میسازم چند با به ****** گیر میده که میخوای از ****** استفاده کنی یا نه اگه بگم میخوام استفاده کنم ازم سریال میخواد ولی اگه بگم نمیخوام استفاده کنم بعد چند بار کانکشنو میسازه بعد از اونم وقتی تست میگیرم همونطوری که گفتینه nat typ 2 هست اما وقتی میخوام به psn وصل بشم این پیامو میده (NW-31251-2) ومیگه ADNS error has occurred

*******= پ ر و ک س ی

مشکل بالا حل شد میره برای اتصال ولی آدرس ایمیل میخواد که هر چی وارد میکنم میگه یا آیدی یا پسورد اشتباهه؟؟

من یه خورده گیج شدم پسورد آیدیمو میخواد یا پسوردی دیگه ای ؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
آقا سلام
دوستم دستگاه آورده میگه هرکاری میکنم فلشم رو نمیخونه منم هر طوری شد نتونستن ببینم کجا باید برم که عکس یا فیلم رو ببینم یا اجرا کنم ...... در ظمن با فرمت fat 32 اجرا کردم؟؟؟
و سوال بعدی این هستش که دقیقا کجای ستینگ برم که نور led رو کم کنم؟؟؟

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
روش پخش آهنگ های دلخواه خودتون از روی فلش:

توی ویندوز، برید توی فلش، یه فولدر به نام SHAREfactory بسازید و برید توش، بعدش اون تو یه فولدر به نام Music بسازید. حالا آهنگهاتونو بریزید توش. حالا فلشو بزنید به ps4 و SHAREfactory رو اجرا کنید. X رو بزنید و ADD MUSIC رو بزنید. حالا برید روی USB IMPORT و X رو بزنید صبر کنید تا فایلهاتون ایمپورت بشن تو دستگاه و بعدش هرکدوم رو خواستید سیو بشه، روش X رو بزنید و بعدش مربع رو بزنید. حالا روی هرکدوم از فایلها R2 رو بزنید شروع میکنه به پخش کردن.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام
یکی از دوستام دستگاهش(ps4 رژیون 1) رو داد براش به 1.70 آپ کردم ......... بعد که دستگاه رو بهش دادم بهم گفت کهدیگه نمیتونم از بازی ها فیلم بگیرم؟؟؟ عیر از این گفت که داخل بازی کال آف دیوتی موقعی که قبلا من میرفتم داخل بازی با ضربدر بود الن شده با دایره؟؟؟
مشکل از چی میتونه باشه ... از اپدیت یا چیزه دیگه ایی؟؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
روش پخش آهنگ های دلخواه خودتون از روی فلش:

توی ویندوز، برید توی فلش، یه فولدر به نام SHAREfactory بسازید و برید توش، بعدش اون تو یه فولدر به نام Music بسازید. حالا آهنگهاتونو بریزید توش. حالا فلشو بزنید به ps4 و SHAREfactory رو اجرا کنید. X رو بزنید و ADD MUSIC رو بزنید. حالا برید روی USB IMPORT و X رو بزنید صبر کنید تا فایلهاتون ایمپورت بشن تو دستگاه و بعدش هرکدوم رو خواستید سیو بشه، روش X رو بزنید و بعدش مربع رو بزنید. حالا روی هرکدوم از فایلها R2 رو بزنید شروع میکنه به پخش کردن.

مسخرس! 7 خان رستمه!
هرچی سوراخ سنبه داره بسته که مبادا اتفاقی بیوفته
ممنون بابت توضیحات مفیدتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر