System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
میدونم عزیز جالب اینجاس در این مورد چیزی نداره :(

- - -ویرایش - - -

و یک سوال دیگه
شما دوستان هم که آپدیت کردید موقعی که کنسول استندبای و یا خاموش میشه 3 تا بوق میزنه ؟
داره دوست عزیز داره!!!!!!! خودم امروز برداشتم تیکشو و دیگه پیغام جوین شدن ها نمی اومد....

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دوست عزیز بنده هم مشکلی شبیه به مشکل شما داشتم که تو یکی از سایتهای خارجی یه راه حل نوشته بود که برای بنده جواب داد.
شما برید به تنظیمات روتر خودتون (از طریق مرورگر و وارد کردن آی پی مختص به روتر) و "channel" ارتباطی روتر رو به 11 تغییر بدید.
ممنون ولی چک کردم روی کانال 11 هست،مشکل اینجاست که کنسول وصل می شه به اینترنت ولی بیشتر اوقات ارورهای الکی میده که به اینترنت وصل نیست و یا دانلود فایل ممکن نیست...

مجبورم یک بار ریست کنم کنسولو،اگر جواب نداد پیشنهاد دوستمون رو که گفتن فایل ریکاوری بریزم رو پی گیر میشم ببینم چی می شه...

شما دوستان هم که آپدیت کردید موقعی که کنسول استندبای و یا خاموش میشه 3 تا بوق میزنه ؟

برای من که اینطور نیست،کنسولمم آپدیت کردم و همین الان که این پست رو دارم می دم یک بار دیگه برای اطمینان آزمایش کردم...

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
چرا واسه اروپا دو تا فایل گذاشتین؟ الان اون 300 مگی کجاست؟ دو تا فایلو باید بگیرم؟ حجمشون یکی هستش،جفتشون 184 خورده ای.??? !!!! یه نفر نیست جواب سوال مارو بده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر