System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
من کنسولو به نت وصل کردم درخواست اپدیت داد حدود 200 مگ دانلود کرد که ورژنش شد 1.70.الان این اپدیت برای کنسول کافیه یا اپدیت دیگه ایم باید کرد؟

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
دوستان من اپدیت 1.70 برای ریجن 1 امریکا گرفتم فلشم فرمت 32 کردم میخوام از ستینگ اپ کنم نمیشناسه!! از safe mode هم نمیدونم چرا نمیشه ما نفهمیدیم دستگاه باید کامل خاموش باشه یا استند بای باشه ؟ اگه استند بای باشه که چراغ زرد میشه! اخه چرا قرمز نداریم که! وقتی هم کلا دستگاه خاموش باشه هم دستتو به کلید power بزنی سریع روشن میشه اصلا 1 ثانیه هم صبر نمیکنه چه برسه 7 ثانیه که بری سیف مود! سیف مود حالیش نیست!!:d

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
4y9emuzu.jpg

همین الان تویییت کرد....

My PSN Id: Abadan-Game

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
فوق العادس اگه اپدیت 1.71 رو هرچه سریع تر بدن . مخصوصا که توویت کرده resume اپدیت اضافه شده . اگه باگ ها رو هم برطرف کنن و یه چند تا امکانات دیگ مثل ست کردن wallpaper و تم و اهنگ منو و اینا رو هم برای فان اضافه کنن خیلی عالیه . متاسفانه ادم از بس صفحه ابی ps4 رو میبینه دیگ حالش از ابی بهم میخوره :D

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
چه قابلیتهایی اضافه شده؟
صبر کن ماله من 30 دقیقه دیگه تمومه...میام میگم...

توییت سونی :

آپدیت نرم افزاری ۱٫۷ به زودی برای کنسول PS4، با استفاده از این بروز رسانی شاهد بهبود ویژگی های نرم افزاری باشید.

توجه:آپدیت به صورت خودکار فعال خواهد شد.

My PSN Id: Abadan-Game

آخرین ویرایش:

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
623
نام
آرش
اپدیت کردم با خود کنسول ، خدا رو شکر واسه من دانلود مشکل نداشت و سرعت اوکی بود . 194 مگ هم تقریبا تو نیم ساعت اورد ( سرعت دانلودم با pc 130 هست .)
تغییر خاصی هم فعلا پیدا نکردم ، کلا فکر نکنم خیلی چیز به خصوص و مهمی بوده باشه این یکی آپدیت . از بی سر و صدا اومدنش مشخصه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر