System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,643
نام
امین
دوستان مشکل از طرف شرکتی هست که ازش نت گرفتید.

تو این مدت من هیچ کودوم از مشکلات رو نداشتم جه تو اپدیت بازی چه خرید و دانلود و ورود به فروشگاه.

m2r164

کاربر سایت
Nov 22, 2012
29
با سلام
دوستان من هم مشکل دارم بعد از اخرین بروز رسانی دیگه نی تونم دانلود داشته باشم . نت رو رو کنسول دارم اما دانلود نمیشه - نت من هم های وب هست کسی مشکل رو تونست حل کنه خبر بده- جالبه هست که بروز شد بعد از بروز کردن دیگه دانلود نمیشه خواهشا کسی فهمید خبر بده

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
با سلام دوستان من هم مشکل دارم بعد از اخرین بروز رسانی دیگه نی تونم دانلود داشته باشم . نت رو رو کنسول دارم اما دانلود نمیشه - نت من هم های وب هست کسی مشکل رو تونست حل کنه خبر بده- جالبه هست که بروز شد بعد از بروز کردن دیگه دانلود نمیشه خواهشا کسی فهمید خبر بده
یه سری شرکتا مشکل پیدا کردن و همینجوریه های وب هم یکیشونه منم های وب دارم یه زنگ به پشتیبانی بزنی همه چیز رو توضیح میدنا :dبه من که گفتن زیاد طول نمیکشه اما نمیدونم " زیاد " به نظرشون چقدره یعنی 1 هفته ؟ 1 ماه؟ یا ؟؟؟؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,647
نام
Alireza
هایوب دارم!
چهارشنبه تونستم آپدیتو دانلود کنم بعدشم هرچی بازی و اپدیت بازی داشتم!
پینگمم بطور عجیبی اومده پایین :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
دوستان من بعد از دانلود اپدیت جدید اصلا نمیتونم هیچی دانلود کنم هیچ بازی دانلود نمیشه راه حلی براش نیست ؟

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
کلی ذوق کردم هر چند که کاربردی نیست ,,,

من یکی از بزرگترین مشکلام با این لامصب سر تنظیم دسته هاش تو fifaس
پدر ادمو در میاره , هی تنظیم میکنم بازی میکنم , بعد فردا میام روشن میکنم کنسولو همش رفته باید دوباره تنظیم کنم , البته فقط دسته دومم اینجوریه واسه بازی ۲ نفره

Sent from my K016 using Tapatalk

هه منم تا دیروز این مشکلو داشتم. مشکل میدونی چیه؟ قبل از اومدن منو دسته دوم رو روشن کن.یعنی بعد از لودینگ اولی که وارد میشه پر میشه دسته رو روشن کن.من همیشه موقع انتخاب دسته روشن میکردم تنظیمات جدید ک قبلا سیو شده بود رو نمیخوند.

در ضمن واسش حتما یه یوزر بساز.(فکر نکنم با یوزر guest بشه.) اگه چند تا یوزر داری ک مشکلی نیست.دسته دوم رو که روشن کردی با یه یوزر غیر یوزر اصلی بیا بالا. به همین راحتی.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سرعت دانلود خيلي خوب بود تو 13 دقيقه دانلود كرد و 250 مگ اپديت بود و رفت در پاچه مون :|
اين سوني هم مارو گير اورده با اپديت هاش :| به جز اپديت 3 و يكي دوتا اپديت قبلي ترش كار خاصي انجام نداد :|

اين هم كه فقط system stability بود :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
سرعت دانلود خيلي خوب بود تو 13 دقيقه دانلود كرد و 250 مگ اپديت بود و رفت در پاچه مون :|
اين سوني هم مارو گير اورده با اپديت هاش :| به جز اپديت 3 و يكي دوتا اپديت قبلي ترش كار خاصي انجام نداد :|

اين هم كه فقط system stability بود :|

خجالت بکش :| :d

والا من حاضرم هیچ جنگولک بازی تو آپدیتا اضافه نکنه ولی با کنسول بشه درست و حسابی کار کرد :|

اتفاقا هدف اصلی همه آپدیتاش باید Stability باشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر