Nintendo Super Mario 3D World + Bowser's Fury

164087

164089

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: پلتفرمر سه بعدی
تاریخ عرضه: 21 فبریه 2021
پلتفرم ها: Switch

• سال 2013 بود که شاهکار Super Mario 3D World روی Wii U عرضه شد و موفق به کسب افتخارات زیادی شد. بازی بر مبنای ژانر پلتفرمر سه بعدی با تاثیرگیری شدید از المان های محیطی و حرکتی ماریوهای دو بعدی بود و هر چند طرفداران قبل عرضه بازی به شدت به موفقیت بازی شک داشتند، بعد از عرضه بازی، طراحی مراحل شگفت انگیز، پاورآپ های نوآورانه و طراحی هنری و موسیقی مثال زدنی بازی بسیاری را غافلگیر کرد و نشان داد که حتی در قالب 2.5 بعدی نیز نینتندو توانایی خلق شاهکار با امضای خود را دارد.

• نزدیک به 7 سال بعد از عرضه بازی، طی دایرکت سالگرد 35 سالگی فرنچایز Super Mario Bros. مشخص شد که ورژن آپگرید شده این بازی تحت عنوان Super Mario 3D World + Bowser's Fury قرار است برای نینتندو سوییچ در تاریخ 21 فبریه 2021 عرضه شود. این نسخه علاوه بر اجرا و پرفورمنس بهتر و طول لودینگ های کمتر، بهبود های گیم پلی، حالت Online co-op و محتوای کاملا جدیدی تحت عنوان Bowser's Fury را دارا است.
+ اطلاعات جدید به زودی به تاپیک اضافه خواهند شد.

> باکس آرت بازی <

164088

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
من نسخه اصلی را حداقل 10 باری تمام کردم.گرافیک نسبت به نسخه اصلی بهتر شده تکسچر با کیفیت تر و رزولیشن بالاتر و احتمالا فریم بهتر.
نسخه خشم بروزر را هم کم کم میرم که تمام نشه ولی اونجا گرافیک باز هم بهتره و از اول ساخته شده.
گیم پلی هم مثل همیشه شاهکاره و تمام نشدنی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
1615820965895.png

بازی بالاخره دستم رسید
و واقعا عجب چیز خوبیه :D

قشنگ همون حس خوب Super Mario Bros.3 از اون دوران رو میده :x
پر از Charm و جاهای مخفی و مکانیک های مختلف تو هر مرحله.
سایز و طول هر مرحله قشنگ اندازه است. انگار مهندسی شده است از بس تر و تمیزه :D

این از این ور
کرش 4 هم از یه ور دیگه
چند وقت پیش هم یه Hidden Gem ـی پیدا کرده بودم تو ژانر پلتفرمر

قشنگ تو آسمون هام من :D

تازه من فقط رسیدم به ورلد سوم بازی اصلی. هنوز Bowser's Fury و ادامه بازی مونده :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,554
View attachment 198315

بازی بالاخره دستم رسید
و واقعا عجب چیز خوبیه :D

قشنگ همون حس خوب Super Mario Bros.3 از اون دوران رو میده :x
پر از Charm و جاهای مخفی و مکانیک های مختلف تو هر مرحله.
سایز و طول هر مرحله قشنگ اندازه است. انگار مهندسی شده است از بس تر و تمیزه :D

این از این ور
کرش 4 هم از یه ور دیگه
چند وقت پیش هم یه Hidden Gem ـی پیدا کرده بودم تو ژانر پلتفرمر

قشنگ تو آسمون هام من :D

تازه من فقط رسیدم به ورلد سوم بازی اصلی. هنوز Bowser's Fury و ادامه بازی مونده :D
به به مبارک باشه.انصافا کل مرحله و بیس بازی مهندسی طراحی شده.طراحی خود Bowser هم جوریه که آدم فکر میکنه وارد نسل جدید ماریو شدیم.یه چیز عجیبی که هست من نتونستم با odyssey ارتباط بگیرم و زمانی که سویتچ داشتم حدود ۵۰ درصد بازی رو رفتم ولش کردم ولی هر جایی میرم بازی ستایش شده.از اونور عاشق mario galaxy و3d world هستم.برام جالبه بدونم کسی مثل من هست که استثنا از odyssey خوشش نیومده باشه؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
به به مبارک باشه.انصافا کل مرحله و بیس بازی مهندسی طراحی شده.طراحی خود Bowser هم جوریه که آدم فکر میکنه وارد نسل جدید ماریو شدیم.یه چیز عجیبی که هست من نتونستم با odyssey ارتباط بگیرم و زمانی که سویتچ داشتم حدود ۵۰ درصد بازی رو رفتم ولش کردم ولی هر جایی میرم بازی ستایش شده.از اونور عاشق mario galaxy و3d world هستم.برام جالبه بدونم کسی مثل من هست که استثنا از odyssey خوشش نیومده باشه؟

من به شخصه با آدیسی شدید حال کردم
منتها اینو هنوز اون قدره نرفتم که تصمیم بگیرم
کنترل و انعطاف ماریو تو آدیسی یه چیزیه که تقریبا من تو هیچ 3D Platformer دیگه ای ندیدم اصن. یه هیولاییه برای خودش اون بازی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
جفت بازی اصلی و Bower's Fury رو تموم کردم
بازی اصلی واقعا محشره. دارم مرحله های اضافه شو میرم بالاخره Rosalina رو وا کردم (And She's OP AF)
دو هفته پیش هم خونه یکی از رفقا گرفتیم چند نفره شو زدیم
خیلی آشوب بود :D خیلی

Bowser's Fury هم جدا راست میگن، همین جوری خالیش احتمالا یکی از بهترین بازی های 2021 باشه از بس باحاله. رسما رس دستگاه رو می کشه به لحاظ فنی
ولی خیلی جالبه کلا سیستم اش
جدا باوزر اش با اختلاف یکی از بهترین باس فایت های کل ژانر پلتفرمره به نظرم

تنها چیزی که تو کل بازی به نظرم بد بود (جدا از چند تا مرحله تو بازی اصلی) فوتو مود بازی بود
ایده این که برچسب های نسخه اصلی رو حالا که Miiverse نیست بیارن تو فوتومود جدید این نسخه واقعا ایده محشریه. ول رو عمل خیلی یخ ـه این بخش بازی. این که دوربین هم خیلی محدوده (تو بازی اصلی، تو باوزر فیوری مشکل نداره) بیشتر باعث می شد ذوقم واسه عکس گرفتن از بین بره.

در کل جفت پاور آپ های بازی که Duplication و Cat Mario اند از همه پاور آپ های گلکسی بهترن :D
مخصوصا اون گیلاسه... خیلی بامزست وقتی میگیریش :))

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
من به شخصه با آدیسی شدید حال کردم
منتها اینو هنوز اون قدره نرفتم که تصمیم بگیرم
کنترل و انعطاف ماریو تو آدیسی یه چیزیه که تقریبا من تو هیچ 3D Platformer دیگه ای ندیدم اصن. یه هیولاییه برای خودش اون بازی

تفاوت اصلی نینتندو با تمام ناشرها/بازی‌سازها می‌دونید چیه؟!
اونا اول کانسپت گیم‌پلی رو برای خودشون طراحی می‌کنن و بعد Level Design و طراحی هنری و گرافیکی و ... رو بر اساس اون کانسپت گیم‌پلی طراحی می‌کنن.
برای مثال یه بازی مثل Super Mario Sunshine که شاید خیلی‌ها از طرفدارهای ماریو باهاش حال نکنند، از نظر خلاقیت گیم‌پلی چند نسل از باقی پلتفرمرها جلوتر بود.
ماریو گلکسی به همین شکل، داستان جاذبه زمین و اول در نظر می‌گیرن و بعد کل Level رو بر اساس اون پایه گیم‌پلی طراحی می‌کنن. به خاطر همینه که در نهایت، هر چی از بازی در بیاد، از نظر استخون‌بندی گیم‌پلی عالیه.
حالا گفتن این حرف راحته، ولی این که شما بتونی اون چیزی که تو ذهنتون هست رو جوری پیاده کنید که بازی از نظر کنترل/گرافیک/لول دیزاین و ... Cohesive باشه بسیار بسیار سخته. و نینتدو استاد جفت و جور کردن این المان‌ها با اون کانسپت‌های گیم‌پلی هست.

قسمت جالب ماجرا اینه که وقتی که شما بنا و اساس بازی رو روی اون المان‌ها می‌چینید، در طول زمان بازیتون خیلی بهتر دووم میاره. برای مثال شما الان برگردید و ماریو گلکسی رو با بازی‌های همون نسل که روی PS3/360 اومدن (انحصاری‌هایی که بیشتر روی گرافیک و طراحی سینمایی وقت گذاشته بودن) مقایسه کنید. با این که سخت‌افزار Wii به مراتب ضعیف‌تر بود، به نظر میاد اون بازی همین الان منتشر شده در حالی که شما از تجربه‌ی بازی‌هایی مثل Infamous/Gears/Resistance و ... حالتون بهم می‌خوره.

بازی‌های نینتندو جادویی هستن و فنا ناپذیر. هنوز که هنوزه Super Mario Bros 3 رو بازی می‌کنید هسته بازی قدیمی به نظر نمیاد. ماریو جز اون فرنچایزهای نینتندو هست که جدای از این که تموم اون المان‌های "نینتندویی" رو داره، یه توجه فوق اسپیشال هم بهش می‌شه از طرف نینتندو که باعث می‌شه بازی رو تا خرخره پالیش کنن. دولوپرهای ماریو هم جز خلاق‌ترین و با استعدادترین‌های این صنعت هستن. یه بازی ماریو باید 2 نسل ازش بگذره تا باقی پلتفرمرها بهش نزدیک بشن. هنوز که هنوزه، من پلتفرمری ندیدم در حد گلکسی 1 و 2 کنترل بازی خوب باشه. به جز نسخه‌های جدیدترِ خودِ ماریو.

آدیسی بازی بی‌نقصی نیست (من تازه تموم کردم روی شبیه‌ساز)، ولی از نظر کنترل قابل توصیف نیست. من یه مدت توی فروم‌ها سر اینکه به یه عده حالی کنم چرا بازی‌های نینتندو یه سر و گردن از بازی‌های سونی و مایکروسافت بالاتر هستن خیلی بحث می‌کردم. واقعاً ای کاش همه بدون در نظر گرفتن ظاهر "کارتونی" بازی‌های نینتندو، فقط خود بازی رو تجربه می‌کردن. نمی‌تونم تصور کنم یکی BOTW رو بازی کنه و اون سیستم مبارزات فوق گولاخشو تجربه کنه و اون طراحی فوق هوشمنده دنیای بازش رو ببینه و با خودش بگه بهتر از اینم داریم!
نمی‌تونم تصور کنم یکی آدیسی رو بازی کنه، و نگه که پرفکت‌ترین پلتفرمرِ تاریخ صنعتِ گیمه. طراحی باس‌فایت‌های ماریو از نظر خلاقیت و جذابیت قابل وصف نیستن.

خلاصه این که نینتندو برای من Holy Grailـه صنعت گیمه و نمی‌تونم دنیای گیم رو بدون نینتندو تصور کنم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

A92Ta

کاربر سایت
Apr 12, 2020
82
این بازی رو روی WiiU بازی کردم‌نمی تونم یه DLC ارزشش رو داره که آدم بخرش یا نه.
احتمالا به جاش از Luigi's Mansion رو بازی کنم
اگه ماریو 3d رو روی وی یو بازی کردی پس نخرش دیگه اینو. صد درصد ارزش لوییجی منشن سه بیشتره از یه dlc باوزر فیوری.

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
665
نام
Mohammadreza Sayari
نقد و بررسی اینجانب از بازی رو با تاخیر فراوان می تونید از لینک زیر بخونید :D

بررسی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury | لوله‌کش علیه گودزیلا - گیمین‌گرویتی | جاذبه بازی
نقد خوبی بود ولی یه چیزی واقعا برام قابل فهم نیست. چرا همه منتقدا به مسائل فنی روی سویچ گیر میدن ? الان توی نقد زومجی MH rise نوشته کیفیت کم بافت صورت وات دا هل.
این دستگاه بد بخت یه چیزی مثل PS3 pro هست.

• Smile
Reactions: NHM

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
نقد خوبی بود ولی یه چیزی واقعا برام قابل فهم نیست. چرا همه منتقدا به مسائل فنی روی سویچ گیر میدن ? الان توی نقد زومجی MH rise نوشته کیفیت کم بافت صورت وات دا هل.
این دستگاه بد بخت یه چیزی مثل PS3 pro هست.

کسی انتظار خفنی نداره
ولی بعضی موقع ها تو ذوق می زنه
خوب شد گفتی MH Rise رو
منم باهاش موافقم. اگه بخوای به عنوان نکته منفی مطرح کنی واقعا کیفیت بافت ها تو بازی در حد ایده آل نیستن
منتها تو جریان بازی به ندرت متوجه شون شی.

یه بحثی که همیشه من تو نقد بازی های سوییچ مخصوصا پورت هاش می کنم اینه که چقدر قربانی میدن بازی ها روی سوییچ و می ارزه یا نه
MH Rise به نظرم یکی از بهترین نمونه های این شکل پورت هاست. بازی طبیعتا یه سری جاها می لنگه ولی خیلی استیبل و روونه کل بازی به نسبت چیزی که ارائه میده.
اینم همینه عملا. اگه مشکل 30 فریم بودن Bowser's Fury (اونم فقط تو حالت دستی) مشکل حادی بود مطمئن باش بیشتر نمره کم می کردم. در اون حد حاد نیست.

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
665
نام
Mohammadreza Sayari
کسی انتظار خفنی نداره
ولی بعضی موقع ها تو ذوق می زنه
خوب شد گفتی MH Rise رو
منم باهاش موافقم. اگه بخوای به عنوان نکته منفی مطرح کنی واقعا کیفیت بافت ها تو بازی در حد ایده آل نیستن
منتها تو جریان بازی به ندرت متوجه شون شی.

یه بحثی که همیشه من تو نقد بازی های سوییچ مخصوصا پورت هاش می کنم اینه که چقدر قربانی میدن بازی ها روی سوییچ و می ارزه یا نه
MH Rise به نظرم یکی از بهترین نمونه های این شکل پورت هاست. بازی طبیعتا یه سری جاها می لنگه ولی خیلی استیبل و روونه کل بازی به نسبت چیزی که ارائه میده.
اینم همینه عملا. اگه مشکل 30 فریم بودن Bowser's Fury (اونم فقط تو حالت دستی) مشکل حادی بود مطمئن باش بیشتر نمره کم می کردم. در اون حد حاد نیست.
ببین آخه ما داریم از پلتفرم نینتندو حرف می‌زنیم پلتفرمی که کلا gpuش توی ۱۵۷ - ۳۹۳ گیگافلاپس قدرت داره. اگه صرفا رو بگیریم توی حالت هندهلد حتی از Xbox 360 و Wii U ضعیف تر در میاد ولی خب حالا معماری مدرن تر باعث میشه به اندازه اون دوتا کنسول توی حالت همراه کارایی داشته باشه.
به نظر من ما باید بازیای این کنسول رو با بازیای نسل هفتم مقایسه کنیم نه نسل هشتم و نهم.
حالا شما فقط یه مقایسه ساده بین گرافیک و بافت های MH rise روی سویچ با GTA V روی XBOX 360 انجام بدی میتوجه میشین چقدر وضعیت MH بهتره.
حتی دیجیتال فاندری که مرجع معتبری توی بررسی های فنی هست اعلام کرد که MH RISR بهترین گرافیک ثردپارتی روی کنسول های نینتندو هست. حالا بحث بازیای فرست پارتی به کنار چون میدونم گرافیک Xenoblade X بهتر از mh rise هست.
و اینکه اگه بخوایم به خاطر بافت کم کیفیت از بازیای نینتندو نمره کم‌کنیم پس BOTW هم لیاقت امتیاز بالاتر از ۸.۵ نداره چون هم بافتاش خیلی بی کیفیت هستن هم تا ۲۰ فریم دراپ میده که کلا تجربه بازی رو تحت تاثیر قرار میده.

Attachments

• monster-hunter-rise-release-date-1024x576.jpg
    monster-hunter-rise-release-date-1024x576.jpg
    120 KB · مشاهده: 12
  • 189d90-GTA5 2015-10-13 15-32-52-19.jpg
    189d90-GTA5 2015-10-13 15-32-52-19.jpg
    192.1 KB · مشاهده: 11
  • Like
Reactions: Mostafa.m.m

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
ببین آخه ما داریم از پلتفرم نینتندو حرف می‌زنیم پلتفرمی که کلا gpuش توی ۱۵۷ - ۳۹۳ گیگافلاپس قدرت داره. اگه صرفا رو بگیریم توی حالت هندهلد حتی از Xbox 360 و Wii U ضعیف تر در میاد ولی خب حالا معماری مدرن تر باعث میشه به اندازه اون دوتا کنسول توی حالت همراه کارایی داشته باشه.
به نظر من ما باید بازیای این کنسول رو با بازیای نسل هفتم مقایسه کنیم نه نسل هشتم و نهم.
حالا شما فقط یه مقایسه ساده بین گرافیک و بافت های MH rise روی سویچ با GTA V روی XBOX 360 انجام بدی میتوجه میشین چقدر وضعیت MH بهتره.
حتی دیجیتال فاندری که مرجع معتبری توی بررسی های فنی هست اعلام کرد که MH RISR بهترین گرافیک ثردپارتی روی کنسول های نینتندو هست. حالا بحث بازیای فرست پارتی به کنار چون میدونم گرافیک Xenoblade X بهتر از mh rise هست.
و اینکه اگه بخوایم به خاطر بافت کم کیفیت از بازیای نینتندو نمره کم‌کنیم پس BOTW هم لیاقت امتیاز بالاتر از ۸.۵ نداره چون هم بافتاش خیلی بی کیفیت هستن هم تا ۲۰ فریم دراپ میده که کلا تجربه بازی رو تحت تاثیر قرار میده.

راستیت اش من کاری به کنسول های دیگه ندارم :D
اصن کنسول های دیگه رو هم ندارم. هر از گاهی PS4 میفته دستم، رو اونم اصولا بازی های انحصاری شون میزنم واسه همین مبنای مقایسه ای چشمی ای ندارم :D

من نگاه می کنم خود بازی اگه مشکل گرافیکی داشت منم گیر میدم.
MH Rise هم گفتم... میشه ازش مشکل گرفت به خاطر ساختار تکسچرهاش (GTA V روی PS3 واسه فاکینگ 8 سال پیشه... چرا باید مقایسه کنم :D)
ولی میشه ده تا چیز گرافیکی دیگه اش رو هم تعریف کرد.
انیمیشن خفن هیولاهاش. افکت های زیادش و جوری که چهار تا پلیر رو با چهار تا پالیکو و سه تا هیولا با هم داره تحمل می کنه. رسما شبیه جادوی سیاهه رو سوییچ :D

تو نقد هم این جوری نیست که من از 10 بگیرم بگم "خب مشکل گرافیکی، 1 نمره از تو کم میشه" "خب داستان تو خوب نیست، دو نمره هم این جات کم میشه" و همین جوری بریم جلو :D
نمره، برآورد حسیه که من نسبت به بازی دارم. واسه همین به Super Mario 3D World نیومدم 10 بدم. برآوردش برام 10 نبود. اگه بخوام ایراد بگیرم میشه اون فوتو مود و 30 فریم بودن BF تو حالت دستی. اینا نقاط ضعف بازیه.
همین برای زلدا هم هست. نه فقط بازی تکسچرهاش خیلی جاها در حد استانداردهای نسل هشتمی نیست، بلکه همون جور که گفتی دو سه تا جا هست که تا 20 فریم میاد پایین، نکته اش این جاست این افت فریم ها موقع لود کردن اون محوطه اصولا رخ میده. در نهایت هم رو اون برآورد اثر مگه چقدر میتونه تاثیر بذاره؟ من میتونم الان یه لیست بلندبالا از چیزایی که من سرش عاشق بازیم بنویسم...

اتفاقا اخیرا داشتم پشیمون می شدم از این که چرا به Fire Emblem: Three Houses به جای 10 از 10، گرفتم 9 از 10 دادم به خاطر گرافیک داغونش :D
هنوزم فکر می کنم گرافیک اون بازی داغونه ولی یادم نمیاد بازی ای بوده باشه چند سال اخیر که سه بار یه کمپین 60 ساعته رو توش پشت هم تموم کنم :D

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار

ماها که سنمون بالاست و ماریو ها قدیمی بازی کردیم
به خطی بودن یا نیمه باز و خطی بودن عادت داریم
ما نسل هستیم که ماریو به لوله کش ایتالیایی میشناسیم ، نه ماجرا جو ?
حتی به پیر مرد هایی که نمیدونن گیم چیه بگی قارچ خور ، میگه آها همون که بپر بپر میکرد ?

خودم بشخصه ماریو ها میکرو هر ۳ نسخه ، ماریو ها سوپر نینتندو که واقعا سخت بود و حتی ماریو گلکسی و ماریو 3d land بازی کردم
میفهمم منظورت چیه

من خودم آدمین بازی کمی سخت بشه نتونم رد بشم از بازی و اعصابم خورد بشه بازی ول میکنم
اما هیچوقت ماریو گلکسی ۱ و ۲ و ..... ول نکردم

درباره ماریو اودیسه نمیتونم دقیق نظر بدم چون سوییچ نداشتم اما گیم پلی کامل مراحل دیدم و درک میکنم چی میگی

ماریو 3d world هیچوقت بازی نکردم اما mario 3d land بازی کردم و میفهمم این بازی 3d world خداست واقعا
خیلی جذابه
حتی دنبال خرید سوییچم ، که این بازی تجربه کنم
اما همین چند دقیقه پیش متوجه شدم نینتندو قراره کنسول جدید بده و سوییچ لایت به تلویزیون وصل نمیشه
دو دل شدم چیکار کنم

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
قسمت جالب ماجرا اینه که وقتی که شما بنا و اساس بازی رو روی اون المان‌ها می‌چینید، در طول زمان بازیتون خیلی بهتر دووم میاره. برای مثال شما الان برگردید و ماریو گلکسی رو با بازی‌های همون نسل که روی PS3/360 اومدن (انحصاری‌هایی که بیشتر روی گرافیک و طراحی سینمایی وقت گذاشته بودن) مقایسه کنید. با این که سخت‌افزار Wii به مراتب ضعیف‌تر بود، به نظر میاد اون بازی همین الان منتشر شده در حالی که شما از تجربه‌ی بازی‌هایی مثل Infamous/Gears/Resistance و ... حالتون بهم می‌خوره.

بازی‌های نینتندو جادویی هستن و فنا ناپذیر. هنوز که هنوزه Super Mario Bros 3 رو بازی می‌کنید هسته بازی قدیمی به نظر نمیاد. ماریو جز اون فرنچایزهای نینتندو هست که جدای از این که تموم اون المان‌های "نینتندویی" رو داره، یه توجه فوق اسپیشال هم بهش می‌شه از طرف نینتندو که باعث می‌شه بازی رو تا خرخره پالیش کنن. دولوپرهای ماریو هم جز خلاق‌ترین و با استعدادترین‌های این صنعت هستن. یه بازی ماریو باید 2 نسل ازش بگذره تا باقی پلتفرمرها بهش نزدیک بشن. هنوز که هنوزه، من پلتفرمری ندیدم در حد گلکسی 1 و 2 کنترل بازی خوب باشه. به جز نسخه‌های جدیدترِ خودِ ماریو.

آدیسی بازی بی‌نقصی نیست (من تازه تموم کردم روی شبیه‌ساز)، ولی از نظر کنترل قابل توصیف نیست. من یه مدت توی فروم‌ها سر اینکه به یه عده حالی کنم چرا بازی‌های نینتندو یه سر و گردن از بازی‌های سونی و مایکروسافت بالاتر هستن خیلی بحث می‌کردم. واقعاً ای کاش همه بدون در نظر گرفتن ظاهر "کارتونی" بازی‌های نینتندو، فقط خود بازی رو تجربه می‌کردن. نمی‌تونم تصور کنم یکی BOTW رو بازی کنه و اون سیستم مبارزات فوق گولاخشو تجربه کنه و اون طراحی فوق هوشمنده دنیای بازش رو ببینه و با خودش بگه بهتر از اینم داریم!
نمی‌تونم تصور کنم یکی آدیسی رو بازی کنه، و نگه که پرفکت‌ترین پلتفرمرِ تاریخ صنعتِ گیمه. طراحی باس‌فایت‌های ماریو از نظر خلاقیت و جذابیت قابل وصف نیستن.

خلاصه این که نینتندو برای من Holy Grailـه صنعت گیمه و نمی‌تونم دنیای گیم رو بدون نینتندو تصور کنم.

بلاخره حرف من یکی فهمید
من به دوستانم همیشه میگم و حرف من نمی‌فهمن
من میگم محیط بازیاربخصوص گرافیک محور ها سرد و خشک و بی روحه
مثلا درباره پلی استیشن ۲ با دوستام صحبت شد و مقایسه اش با wii
دوستام میگفتن بازیا زیادی رو پلی ۲ گرافیک بالاتری نسبت به wii داره

من میگفتم درسته بعضی از بازی های پلی استیشن ۲ گرافیک خیلی بالایی دارم حتی برای امروز گرافیک خوبی دارند اما به نظر من این بازیا بی روح ، سرد ، خشک هستن حتی رقبت نمیکنم دوباره برم بازیشون کنم

اما بهم میگفتن توهم زدی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر