Nintendo Super Mario 3D World + Bowser's Fury

164087

164089

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: پلتفرمر سه بعدی
تاریخ عرضه: 21 فبریه 2021
پلتفرم ها: Switch

• سال 2013 بود که شاهکار Super Mario 3D World روی Wii U عرضه شد و موفق به کسب افتخارات زیادی شد. بازی بر مبنای ژانر پلتفرمر سه بعدی با تاثیرگیری شدید از المان های محیطی و حرکتی ماریوهای دو بعدی بود و هر چند طرفداران قبل عرضه بازی به شدت به موفقیت بازی شک داشتند، بعد از عرضه بازی، طراحی مراحل شگفت انگیز، پاورآپ های نوآورانه و طراحی هنری و موسیقی مثال زدنی بازی بسیاری را غافلگیر کرد و نشان داد که حتی در قالب 2.5 بعدی نیز نینتندو توانایی خلق شاهکار با امضای خود را دارد.

• نزدیک به 7 سال بعد از عرضه بازی، طی دایرکت سالگرد 35 سالگی فرنچایز Super Mario Bros. مشخص شد که ورژن آپگرید شده این بازی تحت عنوان Super Mario 3D World + Bowser's Fury قرار است برای نینتندو سوییچ در تاریخ 21 فبریه 2021 عرضه شود. این نسخه علاوه بر اجرا و پرفورمنس بهتر و طول لودینگ های کمتر، بهبود های گیم پلی، حالت Online co-op و محتوای کاملا جدیدی تحت عنوان Bowser's Fury را دارا است.
+ اطلاعات جدید به زودی به تاپیک اضافه خواهند شد.

> باکس آرت بازی <

164088

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
به به مبارک باشه.انصافا کل مرحله و بیس بازی مهندسی طراحی شده.طراحی خود Bowser هم جوریه که آدم فکر میکنه وارد نسل جدید ماریو شدیم.یه چیز عجیبی که هست من نتونستم با odyssey ارتباط بگیرم و زمانی که سویتچ داشتم حدود ۵۰ درصد بازی رو رفتم ولش کردم ولی هر جایی میرم بازی ستایش شده.از اونور عاشق mario galaxy و3d world هستم.برام جالبه بدونم کسی مثل من هست که استثنا از odyssey خوشش نیومده باشه؟
ماریو اودیسی رو ۲ بار تموم کردم. پیدا کردن مون ها حسابی لذت بخشه. طراحی و تنوع مراحل حسابی شاهکاره. بنظرم جز ۵ بازی برتر نسل هشته. موسیقی بازی که دل آدمو آب میکنه. هر وقت میشنوم دلم تنگ میشه واسه بازی. حتی آهنگ مرحله forgoten isla زنگ خوره موبایلمه. ماریو گلگسی تجربه نکرده بودم که بالاخره رو سوییچ بازی کردم. اونم هیچی کم نداره. اصلا ایرادی به بازی ماریو نیست. البته ماریو ۳دی ورلد بنظرم تنها نکته منفیش اینه که یکم زیادی آسونه. ولی خشم باوزر خوبه چالشی هست. همین

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
این ماریو وحشتناک خوب بود، چقد طراحی مراحل عالی کارگردانی شده و قشنگ براشون وقت گذاشته شده، ساندترک های بازی هم محشره، فقط چرا انقد بازی های نینتندو گرونههههه. لامصب نه تخفیف میده نه سرویس گیم پس مثل مایکرو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر