Nintendo Super Mario 3D World + Bowser's Fury

164087

164089

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: پلتفرمر سه بعدی
تاریخ عرضه: 21 فبریه 2021
پلتفرم ها: Switch

• سال 2013 بود که شاهکار Super Mario 3D World روی Wii U عرضه شد و موفق به کسب افتخارات زیادی شد. بازی بر مبنای ژانر پلتفرمر سه بعدی با تاثیرگیری شدید از المان های محیطی و حرکتی ماریوهای دو بعدی بود و هر چند طرفداران قبل عرضه بازی به شدت به موفقیت بازی شک داشتند، بعد از عرضه بازی، طراحی مراحل شگفت انگیز، پاورآپ های نوآورانه و طراحی هنری و موسیقی مثال زدنی بازی بسیاری را غافلگیر کرد و نشان داد که حتی در قالب 2.5 بعدی نیز نینتندو توانایی خلق شاهکار با امضای خود را دارد.

• نزدیک به 7 سال بعد از عرضه بازی، طی دایرکت سالگرد 35 سالگی فرنچایز Super Mario Bros. مشخص شد که ورژن آپگرید شده این بازی تحت عنوان Super Mario 3D World + Bowser's Fury قرار است برای نینتندو سوییچ در تاریخ 21 فبریه 2021 عرضه شود. این نسخه علاوه بر اجرا و پرفورمنس بهتر و طول لودینگ های کمتر، بهبود های گیم پلی، حالت Online co-op و محتوای کاملا جدیدی تحت عنوان Bowser's Fury را دارا است.
+ اطلاعات جدید به زودی به تاپیک اضافه خواهند شد.

> باکس آرت بازی <

164088

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
190403

باوزر قشنگ وایب باس های گاد آف وار 2 رو میده تا هر چیز دیگه :D

خود Bowser's Fury هم ظاهرا برخلاف بازی اصلی کامل سندباکس ـه و Bowser's Jr هم به عنوان یار کمکی دنبالتونه...
تو تریلر هم که Power-up جدید ماریو معلوم بود... He Went F**ing Super Saiyan :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

تریلر Overview بازی
چند تا نکته جدید داشت
کلا این که سرعت بازی تو 3D World بیشتر شده رو نشون داد
مود چند نفره آنلاین رو قبلا هم معرفی کرده بودن... این جا هم بهش اشاره شد. میشه توش روم ساخت با رفقا آنلاین بازی کرد یا به بقیه جوین شد.
بازی بخش Picture Mode داره... نه تنها این، بلکه سیستم استیکرهای بازی اصلی رو Wii U که متصل می شد به Miiverse تو نسخه سوییچ سوال بود حالا که Miiverse نیست قراره کجا برن که مشخص شد تو بخش Picture Mode می تونید جدا از افکت ها و اینا، از استیکرها هم استفاده کنید و به آبجکت های بازی بچسبونیدشون

آمیبوهای بازی اصلی رو این بازی هم بهتون پاورآپ های مختلف میدن

Bowser'Fury هم همون جور که حدس زده می شد یه مود سندباکس گنده است که باید تو جزیره گربه ها با کمک Bowser Jr دنبال Cat Shine ها برید و جمع شون کنید تا بتونید Fury Bowser رو شکست بدید
Fury Bowser هم هر از چند گاهی بلند میشه و به کل جزیره و شما حمله می کنه. موقع بیداری Fury Bowser به واسطه تیغ ها و حملاتش، لی اوت جزیره و چالش پلتفرمینگ اش به کل عوض میشه
مشابه ماریو آدیسی، تو Bowser's Fury می تونید کنترلر دوم رو بدید به کس دیگه تا Bowser Jr رو کنترل کنه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هنوز هیچی نشده کلی فن آرت نابی اومده واسه بازی و فیوری باوزر :x:x

Erxv3LeXEAANNOG.jpeg

ErpSUAwXEAMbwyh.jpeg

این یکی خیلی قدیمیه، ولی میزان شباهتش از بس زیاده که دوباره اومده بالا فن آرتش

Eri9BK5XMAgkodf.jpeg

ورژن فیوری بانو باوزت 8->

ErqAgzQXYAI6ava.png

و اینم ورژن فیوری شاه شاهان، گنون خان >:)>:)

Erpoe6_XAAI_ebi.jpeg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به به.. خبر خوب پشت خبر خوب
پیش نمایش های بازی منتشر شده و همه بی چون و چرا مثبت اند
از تغییرات QoL خود بازی اصلی تعریف کردن. این که بخش مراحل Toad هم بهشون بخش چند نفره اضافه شده رو ملت دوست داشتن، چون قبلا یهو خیلی بی ریخت می شد وسط یه دست چهار نفره یهو یه مرحله کامل رو فقط هاست بازی میتونست بره، الان میشه اونا رو هم 4 نفری رفت. از بخش آنلاین هم تعریف کردن و نت کدش رو چیز قابلی دونستن.
و اوه کلی از Bowser's Fury هم تعریف کردن. ظاهرا واقعا اکسپنشن گنده ایه و پر خرت و پرت برای جمع کردن و گشتن ـه. از سیستم Bowser's Fury هم کلی تعریف کردن
یکی از چیزهایی هم که کلا تو پریویو ها میخوندم و جالب بود این بود که چقدر بازی حالا که Super Mario Odyssey اومده و همه رو از نظر خواستن یه بازی ماریوی دیزاین باز راضی کرده، 3D World و سیستم خطی اش خیلی بیشتر درخشش خودشون رو میتونن خارج از سایه اون بازی نشون بدن

خلاصه که بعد از هفت سال دوباره یکی از بهترین شاهکارهای ژانر داره برمیگرده :x:x

Super Mario 3D World + Bowser's Fury Preview: Mario's Best Yet? – GameSpew

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury Preview: The Fast And The Furious

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,643
browser fury انقدر جذاب بود یه سره نشستم تمومش کردم ولی کوتاه بود.بازی open world تر شده.کل بازی تو یه بیس بزرگ هست که تموم مراحل رو تو اون یه بیس باید انجام داد.. ray tracing بازی خیلی خوشگله. اومدم برم سراغ یه بازی دیگه قبلش یه مرحله ۳dworld گفتم امتحان کنم که یبار تست کردن همانا ۳ مرحله رفتن همانا.با این که نصفه بازی رو چند سال پیش رفته بودم ولی باز دلم میخواد تمومش کنم. :D

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر