Multi Platform Street Fighter 6

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox Series X|S

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
بازی مثل تک تک نمایش های قبلیش فوق العاده بنظر میرسه، و چقدر این مارکتینگ عالیه که با محتوای درست حسابی و نه صحبتای سازنده ها مخاطب رو درگیر کردن. :x بنظرم این مورد همین الانشم یکی از بزرگترین دستاوردهای کپکام بوده با SF6.

تمام کاربرای PS5 و Xbox Series X|S و PC میتونن تا تاریخ 8 مهر ثبت نام کنن و در نهایت یه تعداد محدودی با قرعه کشی انتخاب میشن. لینکش هم اینجاست.

خود بتا از 15 تا 18 مهر جریان داره و محتویاتش شامل اینا میشه:
Playable Content
Character Creation (Only possible to create once), Ranked Matches, Casual Matches, Battle Hub Matches, Open Tournaments, Training Mode, Hub Goods Shop, Extreme Battles (Updates daily), Game Center (Updates daily), Challenges (Updates daily), DJ Booth, Photo Spot

Playable Characters
Luke, Jamie, Ryu, Chun-Li, Guile, Kimberly, Juri, Ken

Playable Stages
METRO CITY DOWNTOWN、GENBU TEMPLE、CARRIER BYRON TAYLOR、TIAN HONG YUAN、THE MACHO RING、TRAINING ROOM

You can customize your avatar that appears in the Battle Hub when you play the game for the first time.
Please note that you cannot save or load avatar recipes, or remake your avatar during the Closed Beta.

Available Features
Cross-platform play, Control types (Modern/Classic), Commentary (Play-by-Play Commentators: Vicious/Tasty Steve/Aru/KOSUKE HIRAIWA | Color Commentators: James Chen/Demon Kakka), CFN (Fighters List/Replays/Rankings), Online match Fight Request function, Battle tutorials, Battle settings, Photo mode

4 تا شخصیت جدید + مودهای جدید رو به طور کامل رونمایی کردن، در حالی که لایو استریم اصلی بازی برای توکیو گیم شو هنوز پخش نشده و همه اینا فقط بخشی از لایو استریم کپکام بوده. :)) :)) لایو استریم مخصوص خود بازی امروز ساعت 19:30 پخش میشه و واقعا هیچ ایده ای ندارم برای اون چی در نظر گرفتن.
مرسی بابت توضیحات منم اسم نوشتم ولی از اونجایی که سال پیش لنگ پول بودم و 15 بار ایرانخودرو ثبت نام کردم و اسمم در نیومد فکر نکنم تو قرعه کشی شانس داشته باشم :D
راستی چند صفحه پیش گفتم خواب سوپرآرت کن رو دیدم و... دقیقا لول 3 همین بود:o البه تو خواب من آتیش سر مشتش شکل اژدها بود که فکر کنم بعدا اضافه کنن=)):))

• Smile
Reactions: Ludens

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
پاهای چان لی رو زیادی ضخیم نکردن؟ جنگه مگه!
اتفاقا این سری به نظر من بهترین فیزیک رو دارن
ولی همیشه تو استریت فایتر اینجوری بوده مثلا شماره پای ریو و کن قطعا بالای 48 هستش :D
از اون طرف ساعد دست لوکی رو ببین از گردنش کلفت تره:))
در کل همه چی عالی فقط کاش کن مثل قبل با پای پتی بود:D کفش یا همون پوتین اصلا بهش نمیاد:D

• Smile
Reactions: Nameless King

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,422
اتفاقا این سری به نظر من بهترین فیزیک رو دارن
ولی همیشه تو استریت فایتر اینجوری بوده مثلا شماره پای ریو و کن قطعا بالای 48 هستش :D
از اون طرف ساعد دست لوکی رو ببین از گردنش کلفت تره:))
در کل همه چی عالی فقط کاش کن مثل قبل با پای پتی بود:D کفش یا همون پوتین اصلا بهش نمیاد:D
ببین نسبت رون به ساق تو چان لی جدید زیادی زیاد شده. برا همین میخوام شلوار گشاد بپوشم. این شلوار چسبون خودش مث سوسک میشه
راجع به کفش هم نگران نباش انقدر کاستومایز زیاد داره این بازی میتونی دمپایی عروسکی بندازی رو Ken مطمئنم

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,153
نام
حامد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر