Multi Platform Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2022
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
IMG_20210614_003412_206.jpg
بازی Stranger of Paradise Final Fanasy Origin رسما معرفی شد!

♧ بازی تو جهان فاینال فنتسی 1 رخ میده.

♧ بازی قرار سال 2022 عرضه بشه.

♧ همچنین دموی بازی قرار برای PS5 منتشر بشه.

♧ این بازی قرار خشن ترین فاینال فنتسی تاریخ باشه.

♧ به نظر میرسه دشمن اصلی توی این بازی کیاس یا همون‌ گارلند فاینال فنتسی 1 باشه

♧ بازی توسط تیم نینجا توسعه داده میشه و قرار برای تمامی کنسول ها منتشر بشه.

تریلر رسمی بازی:

نویسنده داستان و سناریو: کازوشیگه نوجیما

کارگردان : دایسوکه اینوی

تهیه ‌کننده: جین فوجیوارا

طراح کارکتر ها و کانسپت بازی : تتسویا نومورا

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
IMG_20210615_231852.png
مثل اینکه خیلی ها از گیمپلی خوششون اومده...

و بعضی ها هم گفته بودن از ریمیک هم بهتره...:D

باید دید چرا همچین معرفی فاجعه باری بازی داشته...:D

امیدوارم تاخیر بزنن تا یک بازی خوب تحویل بدن...وگرنه پتانسیلش نابود میشه...!

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
View attachment 212351
مثل اینکه خیلی ها از گیمپلی خوششون اومده...

و بعضی ها هم گفته بودن از ریمیک هم بهتره...:D

باید دید چرا همچین معرفی فاجعه باری بازی داشته...:D

امیدوارم تاخیر بزنن تا یک بازی خوب تحویل بدن...وگرنه پتانسیلش نابود میشه...!
به نظرم خواستن تریلر شبیه تریلر فاینال فنتسی 16 حماسی باشه که گند زدن. وقتی انقدر اعضای تیم نینجا پز میدن که رو همچین پروژه ای کار میکنن و این بازی انقلابی توی سری فاینال قطعا بازی خیلی قرار خوب باشه با شناختی که از نومورا دارم اگه این بازی خیلی خوب فروش بره احتمالا بازی های بیشتری تو این سبک بسازه

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
۲۰۲۱۰۶۱۶_۱۳۲۱۴۶.jpg
آهنگ ساز اصلی بازی فاینال فنتسی اورجین مشخص شد.

♧ آقای نائوشی میزوتا وظیفه تولید ساندترک های این بازی را به عهده دارد. آقای نائوشی میزوتا به خاطر ساخت ساندترک های فوق العاده ی فاینال فنتسی 11 بین طرفداران فاینال فنتسی مشهور است.

♧ او از دو آهنگ ساز دیگر هیدنوری ایواساکی و ریو یامازاکی برای ساخت ساندترک های این بازی کمک میگیرد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
خب من دمو رو بازی کردم. تریلر رونماییش رو ندیده بودم. بازی از نظر تکنیکی و پرفورمنس قطعا جز بدترین چیزایی هست که دیدم :D یعنی همین گرافیک افتضاح رو هم نمیتونه با فریم ثابت اجرا کنه. اما گیم‌پلی بازی خیلی خیلی خوبه. مکانیزمای خیلی خوب و متنوعی داره که مبارزات رو خیلی لذبختش میکنه. پَری کردنش خیلی خوب و لذتبخشه :D خیلی راحت میشه واسه هر سلاح، آرمور مناسب رو انتخاب کرد و داخل بازی با زدن دکمه مثلث سلاح عوض میشه و همینطور آرمورها! خیلی خوب و کاربردیه این حرکت. بازی استامینا نداره و به جاش همون حالت Posture سکیرو رو داره (اگه درست نوشته باشم املاشو). قطعا به بی‌رحمی سکیرو نیس اما خوب دراوردنش. تا جایی که من متوجه شدم نمیشه اتک رو به داج کنسل کرد حتی لایت اتک که خب باعث میشه خیلی محتاطانه و رو حساب حمله کنید. وقتی بمیرید ابیلیتی بار کاهش پیدا میکنه. حداقلش ۲تا بار هستش و ازون کمتر نمیشه. با خالی کردن Posture انمی‌ها و کشتنشون با دکمه دایره میتونید ابیلیتی بارهارو افزایش بدید و از دکمه‌ی R2 به شکلای مختلف داخل کمبوها ازشون استفاده کنید. همچنین با L2+O هم وارو حالت آلتیمیت طور میشه که Posture Damage خیلی زیادی به انمی‌ها میده تو به مدت زمان محدود. با هر سلاح به صورت جداگانه میتونید پوینت جمع کنید برای آپگرید کردنشون. هم اکتیو آپگرید دارن که شامل کمبو و حرکتای دیگه میشه و هم Passive! خیلی سیستم جالب و خوبیه و باعث سلاحای مختلف رو تست کنید و بدون نگرانی آپگریدشون کنید چون هر سلاح پوینت مخصوص خودشو داره. طراحی انمی‌ها خوبه. باس بازی طراحی خوبی داشت. اون ۲تا گلابی هم که باهاتون میان بیشتر وقتا به ضررتون هستن تا اینکه کمک کنن! یه وقتایی رو حساب این ۲تا فقط رو یه انمی تمرکز میکنید و میبینید زرشک همه کلا رو شما قفل کردن و کاری به اون ۲تا ندارن :D مدت زمان دمو خوب بود به نظرم. درجه سختی هم که داره و من رو نرمال رفتم. غیر از باس بازی مشکل خاصی نبود از نظر سختی رو نرمال. لوت هم به مقدار زیاد دراپ میشد و تنوع آرمورها از نظر ظاهری هم خوب بود.
به طور کلی این گیم‌پلی خوب و پر جزئیات حیفه که در کنار همچین گرافیک و پرفورمنس بدی قرار بگیره. این مشکلات توی کات‌سین‌ها خیلی بدترم میشن! از نظر فریم که میشه مطمئن بود درست شه اما گرافیک رو بعید میدونم تغییر خاصی شاهد باشیم تو نسخه نهایی. نمیدونم کی میخوان یه فکری به حال گرافیک بازیاشون بکنن این جماعت. چند روز پیش دموی Scarlet Nexus رو هم بازی کردم دقیقا عین همین بازی بود داستانش. گیم‌پلی خوب و فان اما گرافیک و پرفورمنس فاجعه! امیدوارم یه تکون اساسی بدن به خودشون برادران جاپونی.

موفق باشیم

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
اطالاعات جدید فامیتسو:

-دلیل اینکه جک (شخصیت اصلی) لباسی که پوشیده اون شکلی ئه برای اینه تا تاکید بشه که از یه دنیای دیگه هستش (ایسکای)
-جک و دوستاش به یه دلیلی این اسم ها رو دارن ولی به دلیل اسپویل نمیشه گفت چرا
-به غیر دو نفر که داخل تریلر دیدیم اعضای پارتی بیشتری هستن که هنوز معرفی نشدن
-کلا 8 نوع سلاح وجود داره
-سلاح هایی که داخل دمو نبودن اینا هستن: one-hand sword, two hand axe, melee, dagger, dual sword

مصاحبه خیلی بیشتره ولی باید منتظر موند ترجمه بشه

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
دمو رو کامل دیدم،واقعا خوشم اومد
همه چیز بازی از گیم پلی تا گرافیک و دشمنا منو یاد بازی های کلاسیک نسل هفتم مثل کسلوانیا،جهنم دانته،بایونتا،دارک سایدرز انداخت

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
دمو رو کامل دیدم،واقعا خوشم اومد
همه چیز بازی از گیم پلی تا گرافیک و دشمنا منو یاد بازی های کلاسیک نسل هفتم مثل کسلوانیا،جهنم دانته،بایونتا،دارک سایدرز انداخت
توجه داشته باش اولین تریلر فاینال فنتسی 7 ریمیک که مال 2015 هم خیلی داغون

• Like
Reactions: Rezaenslaved

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
بازی واقعا معرفی زاقارتی داشت ولی الان که دمو را بازی کردم واقعا از بازی خوشم اومد.باور کنید گیم پلی خیلی خوبه داره و امضای تیم نینجا و بازی nioh کاملا تو بازی به چشم میخوره .سلاح های متنوع و class job هر سلاح که با level up کردن هر سلاح قابلیت جدیدی باز میشه .لوت هایی که بدست میارید دقیقا شبیه بازی نیو هستش .داستان بازی که چیزی تو دمو معلوم نیست و نکته بسیار منفی بازی گرافیک بسیار بسیار پایین بازی هستش که در حد بازی لانچ ps4 هم نیست چه برسه به ۵ .امیدوارم محصول نهایی را کیفیتش را بالاتر ببرند.
یه نکته جالب دیگه بازی کلا ۱ ساعتم نیست ۱۱ گیگ حجم دانلود داشت.

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
بازی واقعا معرفی زاقارتی داشت ولی الان که دمو را بازی کردم واقعا از بازی خوشم اومد.باور کنید گیم پلی خیلی خوبه داره و امضای تیم نینجا و بازی nioh کاملا تو بازی به چشم میخوره .سلاح های متنوع و class job هر سلاح که با level up کردن هر سلاح قابلیت جدیدی باز میشه .لوت هایی که بدست میارید دقیقا شبیه بازی نیو هستش .داستان بازی که چیزی تو دمو معلوم نیست و نکته بسیار منفی بازی گرافیک بسیار بسیار پایین بازی هستش که در حد بازی لانچ ps4 هم نیست چه برسه به ۵ .امیدوارم محصول نهایی را کیفیتش را بالاتر ببرند.
یه نکته جالب دیگه بازی کلا ۱ ساعتم نیست ۱۱ گیگ حجم دانلود داشت.
میگم شاید مثل اون دموی فاینال 7 ریمیک که لیک شده بود شامل اطلاعات بیشتری باشه به جز دمو فقط یکی باید فایل هاشو برسی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر