Multi Platform Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2022
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
IMG_20210614_003412_206.jpg
بازی Stranger of Paradise Final Fanasy Origin رسما معرفی شد!

♧ بازی تو جهان فاینال فنتسی 1 رخ میده.

♧ بازی قرار سال 2022 عرضه بشه.

♧ همچنین دموی بازی قرار برای PS5 منتشر بشه.

♧ این بازی قرار خشن ترین فاینال فنتسی تاریخ باشه.

♧ به نظر میرسه دشمن اصلی توی این بازی کیاس یا همون‌ گارلند فاینال فنتسی 1 باشه

♧ بازی توسط تیم نینجا توسعه داده میشه و قرار برای تمامی کنسول ها منتشر بشه.

تریلر رسمی بازی:

نویسنده داستان و سناریو: کازوشیگه نوجیما

کارگردان : دایسوکه اینوی

تهیه ‌کننده: جین فوجیوارا

طراح کارکتر ها و کانسپت بازی : تتسویا نومورا

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
بازی اسپین اف هست...
.
.

اما تعجب می کنم بازی ساله دیگه میخواد بیاد...
از این مدل گیمپلی ها از اسکوئر زیاد دیدیم که نسخه نهایی هیچ شباهتی به اون نداشته...!

به نظرم گرافیک بازی جوری بود که در آینده برای سوییچم تایید بشه...:D
.
.
IMG_20210614_010257.jpg

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
798
نام
سید محمد حسین
اه اه اه چی بود این اشغال
حیف تیم نینجا که به جای اینکه روی nioh 3 کار کنند وقتشونو سر این اشغال دوران ps3 ای صرف کردن حیف

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
چقدر بد بود نمایش این Final Fantasy Origin! :| البته من چون اهل این سری نیستم و فقط FFVIIR رو تموم کردم، نمی‌تونم نظر حرفه‌ای در موردش بدم ولی کلاً از سر تا تهش برام دافعه داشت برعکس خیلی از تریلرهای FFهای قبلی.
از کارگردانی افتضاح تریلر، تا گرافیک هنری‌ای که من رو یاد رنگ‌آمیزی‌های دوران PS3/X360 مینداخت و از همه بدتر کیفیت صدای شخصیت‌ها! یعنی رسماً انگار از منشی و آبدارچی و بقیه عوامل شرکت برای صداپیشگی کاراکترها استفاده کردن! :D البته من همون FFVIIR رو هم ژاپنی رفتم و این هم اگه کیفیت کار صداپیشه‌های ژاپنی‌ش خوب باشه مشکلی نیست ولی این تریلر خیلی از این نظر فجیع بود، مخصوصاً اون یارو که هر چند ثانیه یه بار نعره می‌زد جلوی دشمن‌ها! دیالوگ‌های به شدت خز هم با این صداها ترکیب شده بودن و... چی بگم! :D
فقط امیدم به گیم‌پلی هست و سازنده‌های خوبی پشتش هستن.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
چقدر بد بود نمایش این Final Fantasy Origin! :| البته من چون اهل این سری نیستم و فقط FFVIIR رو تموم کردم، نمی‌تونم نظر حرفه‌ای در موردش بدم ولی کلاً از سر تا تهش برام دافعه داشت برعکس خیلی از تریلرهای FFهای قبلی.
از کارگردانی افتضاح تریلر، تا گرافیک هنری‌ای که من رو یاد رنگ‌آمیزی‌های دوران PS3/X360 مینداخت و از همه بدتر کیفیت صدای شخصیت‌ها! یعنی رسماً انگار از منشی و آبدارچی و بقیه عوامل شرکت برای صداپیشگی کاراکترها استفاده کردن! :D البته من همون FFVIIR رو هم ژاپنی رفتم و این هم اگه کیفیت کار صداپیشه‌های ژاپنی‌ش خوب باشه مشکلی نیست ولی این تریلر خیلی از این نظر فجیع بود، مخصوصاً اون یارو که هر چند ثانیه یه بار نعره می‌زد جلوی دشمن‌ها! دیالوگ‌های به شدت خز هم با این صداها ترکیب شده بودن و... چی بگم! :D
اتفاقا اینا ایده ای که ندارن سره همین گیمپلی هست...گیمپلی درست نشه با یک فاجعه طرف هستیم:D

اینا میخوان بازی سولزبون باشه از طرفی میخوان به اون سختی هم نباشه...

کلا یک دمو دادن تا نظراتو بشنون گیمپلی رو طراحی کنند...من موندم چجوری می خواد ساله دیگه عرضه بشه...!:D

اگه گیمپلی برای همون nioh بود یا اصلااینا همون گیمپلی ریمیک 7 رو می زاشتن چون امتحانشو پس داده بازی موفقی میشد...

اما حالا...!باید صبر کرد و دید...!!!!!!!
___
انگار دمو فعلا کار نمی کنه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فقط منم که حس میکنم گرافیک فاینال ۱۳ بالاتر بود؟؟

چرا این سری رو قبل از اینکه بیشتر از این تباه بشه دفنش نمیکنن،

داستانشم با اون دیالوگای ابگوشتی معلوم بود چی قراره بشه۔۔۔

انگار نومورا با بالا رفتن سن همین استعداد کارکتر دیزاینشم از دست داده!!

ولی خوب چون اکشنه خیلی خوبه، به سبک سولزبورن شاهکارش میکنه..................

اون از ویچر می کرای ۱۶ ، اینم از این

هیچ سری رو ندیدم از اسمش اینطوری سو استفاده بشه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
منو یاد Metal Gear Survive انداخت از بس بد بود.

• Like
Reactions: m.a.t and Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر