Multi Platform Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2022
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
IMG_20210614_003412_206.jpg
بازی Stranger of Paradise Final Fanasy Origin رسما معرفی شد!

♧ بازی تو جهان فاینال فنتسی 1 رخ میده.

♧ بازی قرار سال 2022 عرضه بشه.

♧ همچنین دموی بازی قرار برای PS5 منتشر بشه.

♧ این بازی قرار خشن ترین فاینال فنتسی تاریخ باشه.

♧ به نظر میرسه دشمن اصلی توی این بازی کیاس یا همون‌ گارلند فاینال فنتسی 1 باشه

♧ بازی توسط تیم نینجا توسعه داده میشه و قرار برای تمامی کنسول ها منتشر بشه.

تریلر رسمی بازی:

نویسنده داستان و سناریو: کازوشیگه نوجیما

کارگردان : دایسوکه اینوی

تهیه ‌کننده: جین فوجیوارا

طراح کارکتر ها و کانسپت بازی : تتسویا نومورا

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
دیتا دمو بازی اصلا خرابه!:)) هیچکس نتونسته بازی کنه.:))
من ps5 ندارم‌ ولی دوست داشتم ویدیو هاشو از یوتویوب ببینم

غیر این فاینال فنتسی اورجین ریمستر پیکسلی فاینال 1 تا 6 هم معرفی کردن ایکاش حداقل از 16 یه چیزی نشون میدادن

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
من بخاطر nioh از گیم پلی بازی خوشم اومد

ولی انصافا این نه FF نه اسمش بهش میخوره, گرافیکشم که تو دیواره :|

با اسم Origins فکر میکردم آرت استایلش medieval باشه :| الان خود FF16 آرت استایلش medieval تر از اینه :|

خداییش اسکوئر تا کی میخواد FF بدوشه؟ حالا خوب اسم سری FF ولی همینجوری ادامه پیدا میکنه :))

این کمپانی ها, مخصوصا ژاپنی ها کی میخوان بفهمن که ساخت ip جدید هم نتیجه میده؟ و البته فن ها کی میخوان بفهمن که وقتی یک سری تموم شده یعنی تموم شده؟ :D

برای مثال اون هیدئو کوجیمای بدبخت درباره اینکه دیگه نمیخواست MGS بسیازه شوخی نمیکرد, چون کونامی بهش اجازه ساخت چیز دیگه ای رو نمیداد دوباره MGS میساخت, خودشم در مصاحبه با کوتاکو تاییدش کرد.

حالا درسته که FF یک سری باز هست و همینجوری میه ادامش داد ولی یکم استراحت بدن خداییش :D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
من بخاطر nioh از گیم پلی بازی خوشم اومد

ولی انصافا این نه FF نه اسمش بهش میخوره, گرافیکشم که تو دیواره :|

با اسم Origins فکر میکردم آرت استایلش medieval باشه :| الان خود FF16 آرت استایلش medieval تر از اینه :|

خداییش اسکوئر تا کی میخواد FF بدوشه؟ حالا خوب اسم سری FF ولی همینجوری ادامه پیدا میکنه :))

این کمپانی ها, مخصوصا ژاپنی ها کی میخوان بفهمن که ساخت ip جدید هم نتیجه میده؟ و البته فن ها کی میخوان بفهمن که وقتی یک سری تموم شده یعنی تموم شده؟ :D

برای مثال اون هیدئو کوجیمای بدبخت درباره اینکه دیگه نمیخواست MGS بسیازه شوخی نمیکرد, چون کونامی بهش اجازه ساخت چیز دیگه ای رو نمیداد دوباره MGS میساخت, خودشم در مصاحبه با کوتاکو تاییدش کرد.

حالا درسته که FF یک سری باز هست و همینجوری میه ادامش داد ولی یکم استراحت بدن خداییش :D
توی سبک Jrpg این کار مرسوم که نسخه های زیادی از یه مجموعه میسازن هیچ ربط داستانی هم به هم ندارن غیر از ژاپنیا غربی ها هم این کارو زیاد میکنن مثلا سری اساسینز کرید فیفا یا کالاف دیوتی که هر سال یه نسخه ازشون میدن تا وقتی طرفدارا به یه مجموعه تمایل دارن بازی های بیشتری از اون سری ساخته میشه سری فاینال فنتسی هم کلی طرفدار داره که منتظر نسخه های بیشتری از این مجموعه هستن و از تاخیر های طولانی خسته شدن

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
توی سبک Jrpg این کار مرسوم که نسخه های زیادی از یه مجموعه میسازن هیچ ربط داستانی هم به هم ندارن غیر از ژاپنیا غربی ها هم این کارو زیاد میکنن مثلا سری اساسینز کرید فیفا یا کالاف دیوتی که هر سال یه نسخه ازشون میدن تا وقتی طرفدارا به یه مجموعه تمایل دارن بازی های بیشتری از اون سری ساخته میشه سری فاینال فنتسی هم کلی طرفدار داره که منتظر نسخه های بیشتری از این مجموعه هستن و از تاخیر های طولانی خسته شدن
درسته, گفتم همشون اینکار میکنن اما ژاپنی ها مخصوصا اسکوئر تو این مورد از غربی ها بدترن و از خیلی وقت پیش هی دارن ادامه میسازن

خب مشکل اصلی از همون طرفداراست دیگه! :D
هی از چیزی که پتانسیلش تموم شده و دیگه جا نداره بیشتر و بیشتر میخوان, ناشرا هم میگن چه بهتر وتسه چی ریسک کنیم میاییم اسمش میزنیم رو هرچیزی و میفروشیمش.

طرفدارا اینکار میکنن و هردفعه آخرش هم خودشون ناامید میشن, هم وقت اون سازنده که شاید نخواد روی بازی کارکنه یا ایده ای واسش نداره (برای مثال تا به تا) رو هدر میدن.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
به نظرم این تریلر خیلی چیزا رو هنوز نشون نداده...

معلوم نیست چجوری از ریشه FF فاصله گرفتند که اسکوئر از ترسش رو ده تا پلتفرم میخواد منتشرش کنه تا یکوقت ضرر نکنند:D

حالا این اسپین افه...
می تونن هر بلایی سرش بیارن...بازی خوب باشه هیچ منتقدی نمیگه چون فلان بازی ریشه اش این بوده بیام عمدا کم بدم...بازی خوب رو نمره میدن...

ولی من بدجوری نگران گیمپلی این بازی هست...!!!!

کاش بازی بره تو سکوت خبری چهار سال دیگه دوباره معرفی بشه با گیمپلی جدید...:D

وگرنه میریم، یکی از بدترین FFهای تاریخ رو داشته باشیم:D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
درسته, گفتم همشون اینکار میکنن اما ژاپنی ها مخصوصا اسکوئر تو این مورد از غربی ها بدترن و از خیلی وقت پیش هی دارن ادامه میسازن

خب مشکل اصلی از همون طرفداراست دیگه! :D
هی از چیزی که پتانسیلش تموم شده و دیگه جا نداره بیشتر و بیشتر میخوان, ناشرا هم میگن چه بهتر وتسه چی ریسک کنیم میاییم اسمش میزنیم رو هرچیزی و میفروشیمش.

طرفدارا اینکار میکنن و هردفعه آخرش هم خودشون ناامید میشن, هم وقت اون سازنده که شاید نخواد روی بازی کارکنه یا ایده ای واسش نداره (برای مثال تا به تا) رو هدر میدن.
ولی نمره ی متای فاینال فنتسی 7 ریمیک خوب بوده‌ و طرفدارا هم راضی بودن

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
ولی نمره ی متای فاینال فنتسی 7 ریمیک خوب بوده‌ و طرفدارا هم راضی بودن
اون والا خیلیا هم خوششون نیومد بخاطر کامبت و تغییرات ایجاد شده در داستان که بنظر خودم هم خیلی خوب نبود تغییراتش
از یه داستان دارک سایبرپانکی تبدیلش کردن به داستان دارک فانتزی کیندام هارتسی :D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اون والا خیلیا هم خوششون نیومد بخاطر کامبت و تغییرات ایجاد شده در داستان که بنظر خودم هم خیلی خوب نبود تغییراتش
از یه داستان دارک سایبرپانکی تبدیلش کردن به داستان دارک فانتزی کیندام هارتسی :D
اگه بخوام به یه فاینال فنتسی پر طرفدار دیگه اشاره کنم می تونم xiv رو نام ببرم که در حال حاظر بیشترین تعداد گیمر فعال رو به عنوان یه MMORPG داره روزانه 2.5 میلیون نفر گیمر فعال

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20210614_205344_615.jpg
"اطلاعات جدیدی از فاینال فنتسی اوریجین"

♧ این اطلاعات جدید شامل توضیح بسیار مختصری از کاراکترها، داستان، و سخنان سازندگان در مورد این عنوان می‌باشد.

برای مطالعه‌ی آن‌ها روی این هایپر لینک بزنید.

نکته:برای ورود حتما از vpn استفاده ‌کنید.

• Like
Reactions: m.a.t

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
به نظرم بازی رو خیلی زود قضاوت می کنید مطمئنم نسخه نهایی چیز متفاوتی این ورژنی که الان دادن آزمایشی فقط برای بازخورد طرفداراس

• Like
Reactions: noctis-sm3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر