PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,689
این استدیو رو دوست دارم سونی بخره روش هزینه کنه.از اون استدیوهاس که استعدادشو داره جزو انحصاری ساز های تاپ دائم سونی بشه.درسته حالا این خرید ها زیاد شده و خودم با انحصار خیلی موافق نیستم ولی واقعا خرج بازی سازی جوری شده که بدون پشتوانه خوب خیلی سخت میشه تو این صنعت کار کرد.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,690
نام
mohammad
این استدیو رو دوست دارم سونی بخره روش هزینه کنه.از اون استدیوهاس که استعدادشو داره جزو انحصاری ساز های تاپ دائم سونی بشه.درسته حالا این خرید ها زیاد شده و خودم با انحصار خیلی موافق نیستم ولی واقعا خرج بازی سازی جوری شده که بدون پشتوانه خوب خیلی سخت میشه تو این صنعت کار کرد.
بیش از یک سال پیش تنسنت 20درصد سهام استدیو رو خرید! پس اگه مالک قصد فروش داشته باشه و هرکس پیشنهادی بده، تنسنت می تونه رقم بالاتری پیشنهاد بده!!
Tencent acquires 20 percent stake in SHIFT UP
.
صحبت هایی هم شده که احتمالا استدیو از حالت خصوصی در بیاد! و سهامش عمومی عرضه بشه!
Stellar Blade studio Shift Up files for IPO
تخمین می زنن مارکتش به ارزش 2.3 بیلیون باشه!!!!!!! این اصلا رقم کمی نیست!!!
با همچین پولایی، خوده سونی می تونه 20تا30تا استدیو فاند کنه:D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,689
چقدر این بازی خوبه.تا اینجایی که بازی کردم یکی از لذت بخشترین بازی های نسله برام.اصلا چند ساعت اول بازی و اون دمو رو فراموش کنید.مرحله به مرحله بازی بهتر میشه و آلمان های گیم پلی بیشتر میشه.کسی که تجربش کنه اولین چیزی که نمیشه انکارش کرد اینه که خیلی کمتر از لیاقتش امتیاز گرفته.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
بازی خیلی بهینه نیست. گیم پلیش مشکل داره نمی‌شه با یه دست بازی کرد.
بیاد روی استیم شک نکن دو روزه one handed mode رو براش ساختن :D کلا این بازی به شدت به ریلیز استیم نیاز داره نه تنها برای pc gamer ها که برای نجات بشریت.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
احتمالا روزای اینده یه پچ میدن و برجستگی ها رو هم فلت میکنن تا هم به چشم نیاد و هم نلرزه :D
خیلی زشته اینکارشون از نظر مارکتینگ....بازی رو با این چیزا سرزبون بندازی و تپل پیش فروش کنی، بعد که بازی منتشر شد یواشکی این عامل فروش رو حذف کنی تا خشم مخالفا هم کنترل بشه​

.
حالا خنده دار داستان اینه که ژآپن بیشترین خانه ها و محیط های فحشا و افراد اونجوری رو در دنیا داره و عملا از تایلند هم تایلند تره !!! توی انیمه هاشون زیر و روی کارکتر ها بیرونه بعد به بازی که میرسه سانسور میکنن :)) هر چی فکرمیکنم هیچ دلیلی برای این میزان خریت پیدا نمیکنم... سانسورشونم آخه احمقانه هست مثلا الان چی رو پوشوندن واقعا !!!
بعدم چرا اینا نمیفهمن اینا واقعی نیست که راجب بهش غیرتی میشن :)) یکی ایمیل بزنه بهشون بگه داداش داری اشتباه میزنی

• Like
Reactions: HalfLife G

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
776
حالا خنده دار داستان اینه که ژآپن بیشترین خانه ها و محیط های فحشا و افراد اونجوری رو در دنیا داره و عملا از تایلند هم تایلند تره !!! توی انیمه هاشون زیر و روی کارکتر ها بیرونه بعد به بازی که میرسه سانسور میکنن :)) هر چی فکرمیکنم هیچ دلیلی برای این میزان خریت پیدا نمیکنم
بعدم چرا اینا نمیفهمن اینا واقعی نیست که راجب بهش غیرتی میشن :))
HQ پلی استیشن توی کالیفورنیاست . این سانسوری که توی غرب می کنن توی ریجن ژاپن انجام نمی شه. توی ژاپن به خشونت گیر می دن که اونم کار مزخرفیه

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
HQ پلی استیشن توی کالیفورنیاست . این سانسوری که توی غرب می کنن توی ریجن ژاپن انجام نمی شه. توی ژاپن به خشونت گیر می دن که اونم کار مزخرفیه
پس این داستان آزادی پوشش توی غرب شامل بازی ها نمیشه ؟؟ :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,289
نام
امیر حسین
پس این داستان آزادی پوشش توی غرب شامل بازی ها نمیشه ؟؟ :))
کلا سونی به شکل عجیبی به بازی های شرقی گیر میده و از اونطرف کاری به بازی های غربی نداره...
یه زمانی میگفتن به خاطر طراحی های انیمه ای ممکنه باشه، که برای این بازی ، اونم صدق نمیکنه دیگه...

الان یکی از بازی های Type-Moon ، آرت بوکش برای نسخه PS سانسور شده‌...
ولی نسخه سوییچ خیر!

یعنی کلا خود سونی انگار داره میگه ما بازار بازی های شرقی و انیمه ای رو نمیخوایم، دربست در اختیار نینتندو :D
حالا خود سونی، ولی بخش Music یکی از بازی های بزرگ موبایل ژاپن رو داره از همین Type-Moon ، که طراحی کاراکتراش داستانیه اصلا:-" این آتیشای سانسور از گور بخش PS بلند میشه فقط:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,045
نام
آریا
با این چیزهایی که بچه‌ها از لباس‌ها می‌ذارن، واقعاً عاشق مفهوم سانسور توی این بازی شدم! :D رسماً همه جای بانو ریخته بیرون و فقط توی نسخه نهایی اومدن یکی دو تا از لباس‌ها رو نیم‌میلیمتر بالا کشیدن!
یاد اینایی افتادم که ژست سالم‌خواری می‌گیرن و به جای نوشابه می‌رن سراغ آب، سالاد رو هم به جای سس با روغن زیتون می‌خورن، ولی بعدش یه پیتزای چرب و سنگین سفارش می‌دن! :D سانسور این بازی هم تو همین مایه‌هاست و همون قدر که اون مدل رژیم گرفتن مسخره هست، این مدل سانسور هم خنده‌داره و فقط باعث شدن الکی یه قیامی راه بیفته. :D

آخرین ویرایش:

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
471
با این چیزهایی که بچه‌ها از لباس‌ها می‌ذارن، واقعاً عاشق مفهوم سانسور توی این بازی شدم! :D رسماً همه جای بانو ریخته بیرون و فقط توی نسخه نهایی اومدن یکی دو تا از لباس‌ها رو نیم‌میلیمتر بالا کشیدن!
یاد اینایی افتادم که ژست سالم‌خواری می‌گیرن و به جای نوشابه می‌رن سراغ آب، سالاد رو هم به جای سس با روغن زیتون می‌خورن، ولی بعدش یه پیتزای چرب و سنگین سفارش می‌دن! :D سانسور این بازی هم تو همین مایه‌هاست و همون قدر که اون مدل رژیم گرفتن مسخره هست، این مدل سانسور هم خنده‌داره و فقط باعث شدن الکی یه قیامی راه بیفته. :D
اونجا چاک داشت به خدا من عاشق اون چاک بودم
همون 5 سانت باعث شده دیگه پیدا نباشه:(

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
بنظر من این اصلا توهین به شعور پلیرها هست مگه پلیر می خواد با یک کارکتر غیرواقعی چیکار کنه که این کارا رو میکنن ... بعد هم اگر قراره تغییر بدن باید قبل عرضه و نمایش اینکار رو بکنن نه بعدش ... عین کلاه برداری این کار یاد اینایی میافتم که جنس کارکرده مشابه آک میفروشن بعد که میرسه دست خریدار میبینه جنس جای سالم نداره !!! بعد هم مگر این بازی ها رده ی سنی نداره دیگه وقتی روی یک بازی 17+ میخوره یعنی همه چی فری هست بازی خانوادگی و بچه گونه که نمیخواید بسازید پدرسگا :Punish:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر