PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,926
بصورت رسمی از (blue bun burger) همبرگر آبی رونمایی شد، اونایی که استرالیان "سیدنی و ملبورن" می تونن فیض ببرن :D
View attachment 338107ی
قطعا همبرگر هم مشتری خاص خودش رو داره :D چقدر تبلیغ گیرایی بود

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .Amirone

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
آپدیتش اومده؟
آره، دوتا لباس بالا رو باید از رُکسان خرید
دو تا لباس هم (کونویچی سیاه و سفید) ، مستقیم به لیست لباس ها اضافه میشه

یکی هم برای زدن همه باس ها تو بای چلنج اضافه میشه:-"

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,772
کارگردان SB می خواد داستان بازی رو در پروژه های آینده استودیو گسترش بده
"داستان با یک روایت بزرگتر در ذهنم نقش بسته است، این ماجراجویی در یک قسمت به لحاظ روایی خاتمه پیدا نمی کند. با ظرافت روی اینکه داستان را چطور پیش ببریم کاوش می کنیم... نقل روایت ها و مواردی که باید درباره آن صحبت کنیم. قطعا به هر شکلی علاقه مندیم که این موضوعات را به پروژه های آینده استودیو بیاوریم و آن را گسترش دهیم"

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
دو بار پشت هم تمومش کردم. چقدر خوب بود. چقدر لذت بردم. داستانش واقعا عالی بود و آدم یاد داستانهای سومریان میوفتاد. کامبت سیستم بی نقص و فوق العاده حرفه ایی. باس فایت های فوق العاده چالشی که قشنگ دهن سرویس میکرد. سر دوتا باس واقعا عصبی شدم و نزدیک بود یه بلایی سر دسته بیارم :|
UNDENTIFIED NAYTIBA و RAVEN

این چالشی بودن باس ها واقعا عالی بود که باعث میشد بعد از شکست شون لذت زیادی ببری.

طراحی EVE که دیگه نگم. به به :D کاستوم سوت های فوق العاده عالی :D

در کل به جز لول دیزاین ضعیف همه چیز عالی بود.
ویرایش: فراموش کردم. پلتفرمر بسیار بد. قشنگ در حد نسل ۶

به امید ساخت نسخه دوم

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
دو بار پشت هم تمومش کردم. چقدر خوب بود. چقدر لذت بردم. داستانش واقعا عالی بود و آدم یاد داستانهای سومریان میوفتاد. کامبت سیستم بی نقص و فوق العاده حرفه ایی. باس فایت های فوق العاده چالشی که قشنگ دهن سرویس میکرد. سر دوتا باس واقعا عصبی شدم و نزدیک بود یه بلایی سر دسته بیارم :|
UNDENTIFIED NAYTIBA و RAVEN

این چالشی بودن باس ها واقعا عالی بود که باعث میشد بعد از شکست شون لذت زیادی ببری.

طراحی EVE که دیگه نگم. به به :D کاستوم سوت های فوق العاده عالی :D

در کل به جز لول دیزاین ضعیف همه چیز عالی بود.

به امید ساخت نسخه دوم
من هنوز SB رو بازی نکردم ولی اینکه میگی لول دیزاین ضعیف من این رو تو Lies of P هم دیدم.
به نظرم اونجا هم بزرگترین نقطه ضعفش همین طراحی مراحل ضعیفش بود که انگاری تو استودیوهای کره ای الان حالت همه گیری داره.
امیدوارم بتونن مواردی مثل این رو با جذب طراحهای بهتر تو آینده رفع کنن.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
خب این هدیه ۵۰ گیگ رایگان آپدیت ایرانسل من باعث شد جوگیر شم بازیو بخرم بزنم دانلود شه تا اخر شب بازی کنم:D دموش خیلی برام متوسط بود امیدوارم گیم پلی متنوع تر و مبارزات جذاب تری داشته باشه

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
539
خب این هدیه ۵۰ گیگ رایگان آپدیت ایرانسل من باعث شد جوگیر شم بازیو بخرم بزنم دانلود شه تا اخر شب بازی کنم:D دموش خیلی برام متوسط بود امیدوارم گیم پلی متنوع تر و مبارزات جذاب تری داشته باشه

لطفا تا 8 ساعت اول بازی رو قضاوت نکن :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
بالاخره پلات شد#:-S
خیلی ستم بود. سه بار باید بازی کنی برای پلات کردن.چون سه تا پایان مختلف داره. بهترین پایانش هم که secret ending هست همین پایان سومه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
بالاخره پلات شد#:-S
خیلی ستم بود. سه بار باید بازی کنی برای پلات کردن.چون سه تا پایان مختلف داره. بهترین پایانش هم که secret ending هست همین پایان سومه.
البته دو تا پایان رو میشه گرفت با یکبار رفتن:-"
اگر باس آخر رو بدون باختن بزنی، دوباره که لود کنی، از همون اواخر میاد...

ولی برای سومی....

• Like
Reactions: u.s.a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر