Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
لیک هایی که شده رو از کجا بببنیم؟ :D
Reddit - Dive into anything

خب ویدئو رو دیدم. نوع لیک دقیقا یاداور لیک قبل از انتشار سایبرپانک بود. یعنی دقیقا مثل لیک سایبرپانک نسخه فیزیکی بازی افتاده دست کسی که تقریبا هیچی از گیم نمیدونه و بازیش افتضاحه. در نتیجه دیدنش فقط اعصاب خردی و حرص خوردن از اینکه طرف چرا نمیتونه ساده ترین مکانیسمها رو تشخیص بده و درست بازی کنه رو به همراه داره.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
این لیک ۴۰ دقیقه ای که اومده رو دیدم، از لحاظ جزئیات و انیمیشن و گرافیک سطح کار خیلی بالاتر از بازی های بتسداست، ولی یه نکته منفی داشت اونم هوش مصنوعی بازی بود یه جورایی تو این لیک افتضاح بود این مورد

• Like
Reactions: earendilist

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من از ٢٠ دقیقه دوم نگاه کردم که اولش برام اسپویل نشه و هیجان شروع بازی رو برای خودم نگه دارم ولی همینطور که گفتن کسی که داره بازی میکنه خیلی رو اعصابه. طرف وسط بازی داره چیپس میخوره ، با زنش حرف میزنه ، صدای گریه ی بچه میاد، بلد نیست کارکتر رو کنترل کنه، داره تو دیوار میره، دو میزنه موقع شوتینگ الکی میشنه تو دل دشمن میره الکی میپره ... یعنی یه بچه ی هفت ساله بهتر از این ادم میتونست بازی کنه! حیف که همچون بازی ای دست این رسیده! تازه کلکسیون کاملش رو هم داشت با ساعت مچی بازی. حسرت!

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
939
نام
کیوان
رفقا شدیدا پیشنهاد می کنم این ویدیو 20 دقیقه ایی زیر رو ببینید حالا که همه در انتظاریم :D
خیلی جالبه
نه تنها این، کلا پیشنهاد میکنم تموم ویدیوهای 3 سال اخیر این کانال از اپیزود اول Life Beyond به بعد همه رو ببینید که شدیدا عالیه یعنی سطحش از یوتیوب خیلی بالاتره این کانال.:D موضوعش هم کلا فضا هست و پیشواز خوبیه واسه استارفیلد.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
یکی نوشته بود پایان استارفیلد لیک شده:
وقتی تموم میشه بازی کرکتر از خواب بیدار میشه و تو واگن دارن میبرنش
:-j You are finally awake.
۱ درصد فکر کنین همچین چیزی بشه، بهترین پایان ممکن

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
رفقا شدیدا پیشنهاد می کنم این ویدیو 20 دقیقه ایی زیر رو ببینید حالا که همه در انتظاریم :D
خیلی جالبه
نه تنها این، کلا پیشنهاد میکنم تموم ویدیوهای 3 سال اخیر این کانال از اپیزود اول Life Beyond به بعد همه رو ببینید که شدیدا عالیه یعنی سطحش از یوتیوب خیلی بالاتره این کانال.:D موضوعش هم کلا فضا هست و پیشواز خوبیه واسه استارفیلد.
melodysheep به نظرم با اختلاف بهترین کانال یوتیوبی از لحاظ "کیفیت" محتوا (مخصوصا تو ژانر sci-fi) هست. CG و موزیکی که میسازه بعضا از کار تیم های هالیوودی بهتره.
از اولین کلیپی که 4 سال پیش ازش دیدم TIMELAPSE OF THE FUTURE دیوونه کانالش شدم، ویدیوهاش مو به تن آدم سیخ میکنه، تنها کانالی هم که subscribe کردم همینه.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
یکی نوشته بود پایان استارفیلد لیک شده:
وقتی تموم میشه بازی کرکتر از خواب بیدار میشه و تو واگن دارن میبرنش
:-j You are finally awake.
۱ درصد فکر کنین همچین چیزی بشه، بهترین پایان ممکن
خب اینکه پیداست غیر ممکن و چرنده ولی هر کس اینو گفته انصافا خلاقیتش خیلی خوب بوده=))

PoP--General.2020

کاربر سایت
May 16, 2020
272
گیمپسم نگیری میتونی بازی کنی :D
میتونی ولی دسترسی به ماد نداری
یا رو استیم بخر یا کرک کن بره به شرکتی با ارزش 3 تریلیون دلار اسیبی نمیرسه
رو گیمپس نمیتونی ماد بزنی
به نظرم اگه راحت هک میشه و تجربه آنلاین نداره هکی برای ما ایرانیا بهترین گزینست
روز اول عرضه لحظه ای که بازی ریلیز میشه من باید بازی کنم :D
بعد از الدن رینگ بازی ای نبوده که براش سنگین هایپ‌ بشم بخوام همون لحظه اول برم تو بازی ولی استارفیلدو شدیییید هایپم براش میدونم ی تجربه جدید و تکرار نشدنیه \m/ :x
جدی من آخرین بازی ای که رفتم god ragnarok بود که اونم تازه روز عرضه نرفتمش چند ماه بعد رفتم سراغش بهم هم اصلا نچسبید متاسفانه =((
الان شدید واسه استارفیلد هم هایپم هم خوشحال که بالاخره داره عرضه میشه اونم با این کیفیت و هاله مثبتی که دورشو گرفته و انصافا اگه همکاری مایکروسافت نبود واسه بازی ایقد هایپ نمیبودم ولی چون میدونم عمو فیل واسه بازی و تاد هاوارد کم‌ نذاشته قطعا بازی از نظر فنی و تکنیکی هم خارق العادس همین ذوقمو واس بازی بیشتر میکنه \m/
خلاصه که شدیدا هایپ بازیم فقط میخوام دانلودش کنم تا روز عرضه چند باری به اسکرین اول بازی زل بزنم:D

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,659
روز اول عرضه لحظه ای که بازی ریلیز میشه من باید بازی کنم :D
بعد از الدن رینگ بازی ای نبوده که براش سنگین هایپ‌ بشم بخوام همون لحظه اول برم تو بازی ولی استارفیلدو شدیییید هایپم براش میدونم ی تجربه جدید و تکرار نشدنیه \m/ :x
جدی من آخرین بازی ای که رفتم god ragnarok بود که اونم تازه روز عرضه نرفتمش چند ماه بعد رفتم سراغش بهم هم اصلا نچسبید متاسفانه =((
الان شدید واسه استارفیلد هم هایپم هم خوشحال که بالاخره داره عرضه میشه اونم با این کیفیت و هاله مثبتی که دورشو گرفته و انصافا اگه همکاری مایکروسافت نبود واسه بازی ایقد هایپ نمیبودم ولی چون میدونم عمو فیل واسه بازی و تاد هاوارد کم‌ نذاشته قطعا بازی از نظر فنی و تکنیکی هم خارق العادس همین ذوقمو واس بازی بیشتر میکنه \m/
خلاصه که شدیدا هایپ بازیم فقط میخوام دانلودش کنم تا روز عرضه چند باری به اسکرین اول بازی زل بزنم:D
از اونجای که جو دور بازی خوبه و خیلی عظیمه به نظرم پس نسخه steam بگیر
فردا پس فردا با ماد چیز عجیبی بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر