Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
فالوت ۴ و اسکایریم رو اکس باکس هم از ماد ساپورت میکنن. این نمیکنه؟
مادای رسمی که همیشه پشتیبانی میشن.
ولی خب اصل مادینگ برمیگرده به Script Extender که این اجازه رو به Modder ها میده که بازی رو بکوبن و بسازن، ماد هایی هم که ساخته میشن نیاز دارن فایلای اکستندر داخل پوشه بازی باشه حالا بازیای رسمی اکس باکس رو ویندوز چه گیمپس چه غیر گیمپس تا جایی که میدونم اجازه دسترسی به فایلای بازی رو نمیده واسه همین نمیشه اصلا دستکاریشون کرد. (البته چون استارفیلد اولین لانچ مهم بتسدا رو گیمپس هست شاید بالاخره یه راهی واسه دور زدنش پیدا کنن)

خلاصه فعلا بنظرم اصلا نباید طرف چیزی غیر از نسخه استیم رفت رو پی سی، مگه اینکه کلا علاقه ای به مادینگ نداشته باشی :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
من ندیدم کسی به این اشاره کرده باشه.
طبق بررسی DF رزولوشن بازی 1296p هست که 60% رزولوشن 4k و کمتر از 1440p/2k می شه و آپ اسکیل شده به 4k.
البته رزولوشن یکی از صحنه های بازی این بوده و ممکنه رزولوشن داینامیک باشه اما به شخصه چون بازی openworld اه با این وسعت بعید بدونم.

• Like
Reactions: RAFA_1992

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
در کل بازی های خود تاد خدای بازین . هنوز ملت دارن ابلیون واسکایرم و فالوت ۳ بازی میکند .من خودم هنور همه رو نصب دارم فالوت ۴ اسکایرم ابلیون رو بک وارد ۳۶۰ و ... کدوم بازی رو دیدیم یک کامیونیتی ۱۳ سال بپرسته ؟ اسکایرم ‌. هنوز برام سواله چطوری ساختنش .تاد وقتی خودش کارگردانه داستان فرق داره .فالوت ۴ رو من هفت هشت ساله دارم بازی میکنم هنوز کویست میجورم تو جهان بازی و هنوز محیط توش کشف میشه . برای همین اینقد محبوبن و استارفیلد هم دسته کمی نخواهد داشت.
‌‌ملت زندگی کردن تو whiterun تو مگاتاون تو دایاموندسیتی جواهر کامنولث .... اون تم اسکایرم وقتی اژدها بالا سرت رد میشه هنوز تو گوشمه . اینا خط دادنه به دنیای بازی چه انحصاری باشن یا نباشن بازی های خود بتسزدا مهم هستن ‌‌ .
جالبه من بعضی جاها میدیدم اشاره به no man sky میشه NMS از نظر من بدترین و بی روح ترین و وقت حروم کن ترین بازی تاریخ بود .من سالها دنبالش کردم چون بعد از مس افکت دنبال اسپیس Odyssey بودم مذخرف بود اولا تدر طی چندسال بعد از ریلیزش ساخته شد با هفته ای یک اپدیت عظیم که هی اضاف میکرد به بازی چیز هایی که اخرش روح بهش ندادن . حالا جاش نیست اون رو نقد کنم من هیچ وقت بهش وصل نشدم .(نظر شخصی )
مقایسه اکشن Rpg بتسزدا با یک چیزی مثل no man sky یک جک است که خنده دار هم نیست . از دایرکت استارفیلد با اون سمفونی ارکسترایی حماسه میبارید از no man sky هیچی نمیباره .

تاد بازی هاش روح دارن شخصیت های فالوت ۴ یار های همرات مثل نیک ولنتاین یا هنکاک که عالی نوشته شدنه یا پایپر و .
این ها npcهایی هستند که واقعا یاد ادم میمونه داستان هاشون و شخصیت پردازیشون‌و دیاوگ هاشون . طرف میگه‌از ۲۵ سال پیش به فکر توسعه‌بازی بودنه . با این سوابق Rpgهاشون که همه gotyشدنه بعید میدونم استارفیلد در‌حد بزرگان قبلی نباشه

آخرین ویرایش:

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
وقتی داک تاییدش کرد دیگه بسه
Screenshot_2023-06-20-21-44-45-879_com.google.android.youtube-edit.jpg

چه خوب میگه داک دلیل اینکه ابلیون و اسکایرم و بازی های بتسزدا تاپ فایوش هستن چون یک چیزی درباره اون حس کشف کردن ناشناخته ها توی دنیای بازیهاشون است که تو بقیه نیست .

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,522
نام
عرفان
داشتم fallout 3 رو بازی میکردم ( بکوارد عجب چیزی هست) که این موسیقی شاهکار هر بار در منو بازی نواخته میشه

چیزی هم که بارز هست برای من در مورد استارفیلد فارغ از اون عظمت و گیمپلی هیولایی و جاه طلبانه ای که ساختند(که امیدوارم موفق بشه و بشه بازی نسل) اون موسیقی لعنتی بازی هستش که آدم رو در کسری از ثانیه به همون فضا میبره. خدا لعنتت کنه تاد هاوارد اگر این بازی رو موفق منتشر نکنی! دهن من که از حالا آب افتاده.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
Playing Skyrim at 3am

اینو یکی از بچه ها یکی دوماه پیش تو اون یکی تاپیک گذاشته بود، اون زمان میگفتم انتظارم از استارفیلد دقیقا همینه، حالا بعد نمایش دیگه یه جورایی مطمئن شدم از این قضیه :D

خیلی کم پیش میاد آدم غرق ویو بازیا بشه، آخرین بار فک میکنم RDR2 بود که دوس داشتم بشینم فقط منظره رو تماشا کنم، بازیا بتسدا هم کم نمیزارن تو این زمینه.
از Fallout 3 و اون شبای جذاب ترکیب شده با اون اتمسفر کریپیش گرفته تا کوهستان و شفقای قطبی اسکایریم 8->

ادیت: چرا سایت ویدئو های Shorts ـه یوتوبو بصورت مدیا نشون نمیده؟ :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر