Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
بعید میدونم کسی از دیدن نمایش دیشب این بازی لذت نبرده باشه , چه میخواد کژوال گیمر باشه / چه میخواد هاردکور گیمر باشه
جهانی که دیشب به نمایش در اومد (حتی روی 30 فریم!) قطعا جزوی از پازل های جذاب این صنعت به حساب میاد
نینتندو فن و پی اس فن هم نداره - این یک قدم رو به جلوی برای کلیت صنعته و امیدوارم بازی هزاران هزار لول بالاتر از حد تصور سازنده ها و سرمایه گذارها سود دهی داشته باشه تا ما بتونیم قدم های بعدی رو بزرگتر و بزرگتر ببینیم

چقدر برنامه ی خوبی بود این دایرکت - تمام و کمال تا جائیی که جا داشت نقاط بازی رو بهمون معرفی کردن , خیلی این مدل برنامه سازی برای این دنیاها جذابه , کاش بازیهای بزرگ همگی از این مارکتینگ الگو برداری کنن و جهان های روائیشون رو نمایش بدن - نمونش همون Awoved - قطعا این بازی هم پتانسیل خیلی بالایی نسبت به سابقه توسعه دهنده هاش داره 8->

ازذوق و اشتیاق خودم هم که نگم برا استارفیلد!
جدا از چندین و چند نسل بازی کردن بازی های بتسدا (همین دو سه ماهه پیش دوباره داشتم از اول اسکایریم میزدم و چقدر هنوز این دنیا رو دوست دارم )
بالای صد ساعت No Mans Sky رو پلی دادم! مگه میشه حالا اون دنیا رو واقع گرایانه ترش رو! شوتینگ جذاب و سیستم آپگرید سفینه رو! دیالوگ محوری بازی های بتسدا و کلی آپشن دیگه رو آدم ببینه و هیجان نداشته باشه :Lovestruck:
دمشون گرم , امیدوارم بازی روی کنسول ها اختلالات جزئی داشته باشه و گیم بریکر نباشه - حالا دوتا فریم دراپ و پاپ این و فلان کاملا حلاله :D
حتی من حاظرم باز هم بازی رو تاخیر بزنن! ولی پالیش ترین حالتی باشه که به بروکن بودن نرسیم! (کلی گذارش اومده که اعضای تیم ایکس باکس هر روز بازی رو تجربه میکنن تا کمترین نقاط ضعف رو داشته باشه ✌️)

خیلی خیلی هم دوست دارم این بازی یک ساپورت طولانی مدت رو برای خودش داشته باشه - مثل چیزی که دقیقا الان تو No Mans Sky شاهدیم - ماشین های جدید / سیستم های ساختاری جدید / جستجو زیر آب! / حتی اضافی شدن بلند کردن سفینه یا لندیگ! همه ی اینها حتی اگر یک یا دو سال پس از عرصه هم اضافی بشن کلی جذابیت به بازی اضافی میکنن , تئوری ماشین های فضائی برای این بازی میتونه یک اکسپنشن 20 دلاری باشه برای من 8->

آخرین ویرایش:

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
در مورد فریم ریت من خودم با توجه به اسکیل بازی حتی قبل از ماجرای ردفال هم انتظار نداشتم که رو کنسولا ۶۰ فریم اجرا بشه
با توجه به چیزایی هم که دیشب نشون دادن خیلی مشکلی با این موضوع ندارم ولی بنطرم با توجه به قول پشتیبانی طولانی مدت از بازی بعید نیست بعد از عرضه که سرشون خلوت تر شد و وقت کافی داشتن آپدیت ۶۰ فریم هم بدن. حداقل واسه سریX که حدس میزنم شدنی باشه این موضوع

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
صحبتی چیزی تا حالا در مورد وسایل نقلیه زمینی شده؟ من که چیزی نشنیدم
در صورت وجود نداشتن همچین مکانیسمی کاوش کردن و جمع کردن منابع یه مقداری سخت میشه تو بازی.با توجه به اینکه چیزی تا حالا گفته نشده بعیده همچین چیزی تو بازی باشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یه چیز جالب از مصاحبه IGN با تاد که ازش پرسیدن یه تجربه باحال که یادت مونده رو بگو میگه رو یه سیاره میچرخیدم که طوفان شن گرفت و داشتم ازش فرار میکردم که یه سفینه جلوم نشست و درگیر شدم باهاشون، درگیری به داخل سفینه کشیده شد یه دفعه سفینه بلند شد و از جو سیاره خارج شدیم اصلا نمیدونستم همچین چیزی هم ممکنه تو بازی :))

اگه واقعا این قضیه وجود داشته باشه و حذفشم نکنن احتمالش هست که Modder ـا بتونن اون قضیه کاتسین رو یه جوری بپیچونن، اما خب نمیدونم شاید کلا سیستمش جوری طراحی شده باشه که نشه :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یه چیز جالب از مصاحبه IGN با تاد که ازش پرسیدن یه تجربه باحال که یادت مونده رو بگو میگه رو یه سیاره میچرخیدم که طوفان شن گرفت و داشتم ازش فرار میکردم که یه سفینه جلوم نشست و درگیر شدم باهاشون، درگیری به داخل سفینه کشیده شد یه دفعه سفینه بلند شد و از جو سیاره خارج شدیم اصلا نمیدونستم همچین چیزی هم ممکنه تو بازی :))

اگه واقعا این قضیه وجود داشته باشه و حذفشم نکنن احتمالش هست که Modder ـا بتونن اون قضیه کاتسین رو یه جوری بپیچونن، اما خب نمیدونم شاید کلا سیستمش جوری طراحی شده باشه که نشه :D
تو همون مصاحبه اگه اشتباه نکنم تاد یجاش میگه هر قسمتی که شما فرود میای در واقع یـ منطقه بزرگه که لود میشه . خلاصه اینجوری نیست که کل سیاره رو بتونی بگردی . بازی به شما صرفا این توهم رو میده که رو یـ سیاره کامل فرود اومدی و همه جاش در آن واحد قابل گشتن ولی اینجور نیست پس فک نکنم همچین چیزی شدنی باشه . اینا اگه مشکلشون صرفا لود کردن خود سیاره بود خیلی راحت میومدن موقع جابه جایی بین جو سیاره و سطح زمین یـ لودیگنگ شبیه Jump کردن با سرعت نور میزاشتن تا طبیعی تر به نظر برسه ولی اینجور که پیداست محدودیت موتورشون بیشتر از این حرفاست . واسه همینم شما فقط قابلیت روندن سفینه تو فضا رو داری و نیمتونی رو سطح سیاره سفینت رو کنترل کنی

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
کسانی که گیمپس دارن و میخوان به محتوای نسخه Premium دسترسی داشته باشن میتونن با 31.5 دلار premium upgrade رو بخرن.

upgrade.jpg

Upgrade from Standard Edition and receive the following bonus items:

- Shattered Space Story Expansion (upon release)
- Up to 5-days early access
- Constellation Skin Pack: Equinox Laser Rifle, Spacesuit, Helmet and Boost Pack
- Access to Starfield Digital Artbook & Original Soundtrack

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
کسانی که گیمپس دارن و میخوان به محتوای نسخه Premium دسترسی داشته باشن میتونن با 31.5 دلار premium upgrade رو بخرن.

View attachment 296986

Upgrade from Standard Edition and receive the following bonus items:

- Shattered Space Story Expansion (upon release)
- Up to 5-days early access
- Constellation Skin Pack: Equinox Laser Rifle, Spacesuit, Helmet and Boost Pack
- Access to Starfield Digital Artbook & Original Soundtrack
من گیمپس دارم ولی روی استیم گرفتم بازی رو چون نسخه استور مایکرو ماد غیر رسمی ساپورت نمی کنه اگه این مورد واستون مهمه در نظر داشته باشید ملت فقط برای برای نسخه استیم می تونن ماد بسازن

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
من گیمپس دارم ولی روی استیم گرفتم بازی رو چون نسخه استور مایکرو ماد غیر رسمی ساپورت نمی کنه اگه این مورد واستون مهمه در نظر داشته باشید ملت فقط برای برای نسخه استیم می تونن ماد بسازن
نکته خیلی خوبی بود
عزیزان ماد باز نسخه PC, مجبورین رو استیم بازیو بخرین نه هیچجا دیگه

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
گیم پلی بازی و حس کاوش کهکشانی خیلی خوب بود اما گرافیک و بافت ها و فیزیک بدنی توی ذوق می زد (حالا هر جور که می خواهید توجیه کنید ولی واقعیت اینه گرافیکش برای نسل ۹ مالی نیست)

نمایش آواتار خیلی خفن بود مخصوصا گرافیک فک برانداز و چهره ها

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
بعد از پری‌اردر نشستم دوباره یکم ویدیو از بازی دیدم و این یکی خیلی میکس خوبی از دایرکت بود.

چه قدر گان پلی بازی خوبه :D انگار نه انگار بتسدا ساختتش، انگار داری گیم پلی بازی نکست جن id رو می بینی، طراحی کاکپیت سفینه ها هم به طرز ارضا کننده‌ای جذابه :D چه جوری سه ماه صبر کنیم آخه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر