Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,387
نام
Majid
آقا کسی لینکی از شوکیس استارفیلد 4k یا 1440p داره؟ یا اگه سایت لیچری/بات تلگرامی میشناسید که 4k فری تحویل بده.

با بات تلگرام دارم تریلرا رو میگیرم اما چون محدودیت 2 گیگ داره و شوکیس استارفیلدم 45 دقیقس نمیزاره کیفیت بالا گرفت.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,831
نام
مرتضی
نمایش بازی یکم زیادی خوب بود و سخته بشه باور کرد محصول نهاییم همینقدر خوبه:D
درست همونجایی که داشتم با خودم میگفتم خدا کنه شوتینگشم خوب باشه و عمق داشته باشه یهویی اومدن از سلاح ها و مبارزات گفتن و پشمام ریخت:D
الان تنها نگرانی که دارم این هزار سیاره هست که نمیدونم کیفیتشون چطور خواهد بود. کاش تعدادش کمتر بود ولی کاملا دست ساز بودن :D

تا الان رقیب خاصی برای زلدا متصور نبودم ولی استارفیلد اگر واقعاً همینی باشه که نمایش دادن قطعا میتونه خیلی پا به پای زلدا بیاد.
ظاهراً چاره ای نیست این تابستون باید یه سری ایکس جور کنم:D

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
بعد تماشای چندباره ویدیو استارفیلد حقیقتا باید گفت پشمی برای آدم نمیمونه از بابت این حجم از خفن بودن!
خدا فقط رحم کنه که چه ساعت‌ها و روزهایی قراره از کار و زندگی بیفتیم تو این بازی! خداروشکر که واکنشا و نگرانی ها انگار به گوششون رسید و حداقل تو این نمایش حجتو تموم کردن.
امیدوارم تموم بازی مثل این نمایش باشه و تبدیل بشه به نماد جدید بتزدا. به حدی ذوق این بازیو دارم که دقیقا یادمه آخرین‌بار سر نمایش اسکایریم اینجوری شده بودم. باوکردنی نیست :D
سازنده هاش قشنگ مشخص بود که بابت توضیح تک تک المانها به شدت با عشق داشتن صحبت میکردن و مشخصه خیلی به نتیجه کارشون امیدوارن.
فقط من کنجکاوم بدونم پلیرا چجوری قراره با مد بیفتن به جون بازی! خدا بخیر کنه که چیا قراره بسازن توش.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,261
نام
یونس
بعد تماشای چندباره ویدیو استارفیلد حقیقتا باید گفت پشمی برای آدم نمیمونه از بابت این حجم از خفن بودن!
خدا فقط رحم کنه که چه ساعت‌ها و روزهایی قراره از کار و زندگی بیفتیم تو این بازی! خداروشکر که واکنشا و نگرانی ها انگار به گوششون رسید و حداقل تو این نمایش حجتو تموم کردن.
امیدوارم تموم بازی مثل این نمایش باشه و تبدیل بشه به نماد جدید بتزدا. به حدی ذوق این بازیو دارم که دقیقا یادمه آخرین‌بار سر نمایش اسکایریم اینجوری شده بودم. باوکردنی نیست :D
سازنده هاش قشنگ مشخص بود که بابت توضیح تک تک المانها به شدت با عشق داشتن صحبت میکردن و مشخصه خیلی به نتیجه کارشون امیدوارن.
فقط من کنجکاوم بدونم پلیرا چجوری قراره با مد بیفتن به جون بازی! خدا بخیر کنه که چیا قراره بسازن توش.
اولین ماد که قطعا cj هست سفینه رو هم با ی low rider عوض میکنن :D

• Like
Reactions: hp3in_pro

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
خوب بازي 4k@30 fpson Series X

1440p@30fps on series S
با تاييد تاد هاوارد
تاد توی مصاحبه میگه که ما نخواستیم زیبایی بصری رو از پلیرا بگیریم به قیمت ۶۰ فریم.
البته من محتمل میدونم بعدا آپدیت بدن و مود ۶۰ فریم هم اضافه کنن به بازی.
روی پی سی هم که فریم با توجه به سخت افزار هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر