Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
با جهان باز / دیالوگ / npc / تعامل با محیط و... گرافیک تاریخ مصرف گذشته رو توجیه کرد
مقایسه جهان باز / تعداد دیالوگ / تعامل با npc / تعداد انیمیشن / تعامل با محیط / از فلان اتاقت دونه به دونه وسایل داخل اتاق را جابجا کنی و... استارفیلد با rdr 2 شوخیه :-"
اصلا کاری به خود بازی و کیفیتش ندارم فقط خیلی دوست داشتم تو یه دنیای موازی، زمانی که مایکروسافت بتزدا رو نخریده بود و یه کمپانی دیگه تونسته بود به آرزوش برسه و استارفیلد رو انحصاری کنه، اون موقع نظرت راجع به نمایش بازی رو میدیدم.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
اصلا کاری به خود بازی و کیفیتش ندارم فقط خیلی دوست داشتم تو یه دنیای موازی، زمانی که مایکروسافت بتزدا رو نخریده بود و یه کمپانی دیگه تونسته بود به آرزوش برسه و استارفیلد رو انحصاری کنه، اون موقع نظرت راجع به نمایش بازی رو میدیدم.
دقیقا باید با خود بازی و کیفیتش کار داشته باشید نه دنیاهای موازی.ما کاربران عادی دیگه بحث vs رو گذاشتیم کنار ولی انگار مدیرها بیشتر علاقه دارن

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دقیقا باید با خود بازی و کیفیتش کار داشته باشید نه دنیاهای موازی.ما کاربران عادی دیگه بحث vs رو گذاشتیم کنار ولی انگار مدیرها بیشتر علاقه دارن
اتفاقا اکثر مدیرا کاری به VS ندارن ولی اگه کاربرا رو نشناسن که ناظم و مدیر نبودن، کاملا مشخصه یه سری از جمله خود شما بدون توجه به نمایش بازی فقط قصد تخریب و کوبیدن بازی رو دارن فقط چون روی پلتفورمی که دوست دارن نمیاد بازی، پس ظاهر مظلوم نگیرین و سعی کنین روییتون رو تغییر بدین و اگه نقد یا نظر منطقی دارین در مورد بازی بگین!

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
خستمون کردی بس گفتی به vs کاری نداری!
ولی تمام پستات ترول و کنایه ان.

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52
اصلا مگه خودت پستی غیر از ترول تا حالا دادی که باز مظلوم نمایی میکنی؟؟؟؟
همه اینجا امثال شما و نحوه پست دادنت رو می‌شناسن
#دو رو نباشیم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
اتفاقا اکثر مدیرا کاری به VS ندارن ولی اگه کاربرا رو نشناسن که ناظم و مدیر نبودن، کاملا مشخصه یه سری از جمله خود شما بدون توجه به نمایش بازی فقط قصد تخریب و کوبیدن بازی رو دارن فقط چون روی پلتفورمی که دوست دارن نمیاد بازی، پس ظاهر مظلوم نگیرین و سعی کنین روییتون رو تغییر بدین و اگه نقد یا نظر منطقی دارین در مورد بازی بگین!
من نظرم رو قبلا دادم و شما نمیتونید بگید چون قبلا تو تاپیک vs کامنت فرستادم،پس هر جای دیگه هم کامنت بفرستم رگه هایی از تعصب داره.شما رو چه حسابی میگی قصد تخریب بازی رو دارم؟ اتفاقا خود شما تو این کامنت قصد تخریب بنده رو داری وگرنه میومدی میگفتی فلان ایرادی که گرفتی درست نیست.
در ضمن شما مرجع تشخیص نظر منطقی یا غیر منطقی نیستید،فقط میتونید نظر من رو نقد کنید(که فکر کنم اصلا نخوندی چی گفتم).
در ضمن اون دوستانی که منتظرن ما یه پستی در مورد ارث پدرشون بدیم و بیان بگن آهاا این میخاد vs راه بندازه لطفا با مدرک حرف بزنن.دیگه تو بازیهایی که تا الان اومدن از هورایزن که بالاتر نداریم.برید بخونید چه ایرادایی براش گرفتیم

• Like
Reactions: Efikiller

AmirPh78

کاربر سایت
Nov 13, 2019
285
من نظرم رو قبلا دادم و شما نمیتونید بگید چون قبلا تو تاپیک vs کامنت فرستادم،پس هر جای دیگه هم کامنت بفرستم رگه هایی از تعصب داره.شما رو چه حسابی میگی قصد تخریب بازی رو دارم؟ اتفاقا خود شما تو این کامنت قصد تخریب بنده رو داری وگرنه میومدی میگفتی فلان ایرادی که گرفتی درست نیست.
در ضمن شما مرجع تشخیص نظر منطقی یا غیر منطقی نیستید،فقط میتونید نظر من رو نقد کنید(که فکر کنم اصلا نخوندی چی گفتم).
در ضمن اون دوستانی که منتظرن ما یه پستی در مورد ارث پدرشون بدیم و بیان بگن آهاا این میخاد vs راه بندازه لطفا با مدرک حرف بزنن.دیگه تو بازیهایی که تا الان اومدن از هورایزن که بالاتر نداریم.برید بخونید چه ایرادایی براش گرفت

در ضمن اون دوستانی که منتظرن ما یه پستی در مورد ارث پدرشون بدیم و بیان بگن آهاا این میخاد vs راه بندازه لطفا با مدرک حرف بزنن.دیگه تو بازیهایی که تا الان اومدن از هورایزن که بالاتر نداریم.برید بخونید چه ایرادایی براش گرفتیم
برای من فقط یک سوال پیش اومده و رفع هم نمیشه اونم اینه
ازهورایزن که بالاتر نداریم؟دقیقا یعنی چی؟😐
همین جمله شما اول تا اخر کامنت هایی روکه میذارید معلوم کرد

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
387
کسی که fallout 4 و skyrimو بازی کرده باشه میدونه با چی طرفه کسیم که نخاد بازی کنه میدونه از چی ایراد بگیره
نگو بازی فاجعست و از روی دلسوزی میگم :)) شوتینگ بازی تو دیواره انیمیشن های فالوت چندجا reuse شده, اینو خودمونم میدونیم وقتی کلیک میکنی رو اینا چنان shame میکنی قطعا هیچ کدوم از بازیا بتسدا رو نرفتی شاید 1 2 ساعت ولی مطمعنم اصلا نمیفهمی بازیاش چین راجب چی هستن, گرچه کسی که خودشو زده به خواب نمیشه بیدارش کرد بعضی از دوستان از خود بازی که هیچی اینم نمیدونن بتسدا با اختلاف فاحش مود خور ترین بازی هارو میسازه و 2 تا بازی قبلیش اول و دومن تو عرصه modding این زمینی که قراره بزارن جلو community غیر قابل تصوره, حس میکنم این 1000 تا تعداد سیاره هم بیشتر از گشتو گذار یه اسکلت برای modding باشه
شوتینگ بازی دل خودمم زد بعد فالوت 4 انتظار داشتم بهتر شه نه بدتر اما خب چیزای دیگه ای که نشون دادن تو نمایش واقعا دیوانه کنندس اگه کسیم متوجه نمیشه بهش توصیه میکنم اگه rpg open world دوست داره از روی گان پلی قضاوت نکنه صبر کنه بازی بیاد خودش عاشق میشه.

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
آمریکایی ها عاشقققققق فضان
من رفته بودم این فیلم dune رو ببینم باور کن خودشونو جررررر میدادن در صورتی که به نظرم خیلیییی فیلم حوصله سر بری بود
کلا به نظرم جامعه هدف این بازی آمریکاست

پ.ن: ببین وقتی میگم جر میدادن یعنی جرررر میدادناااا. یه اصطلاحی هست که دراویش یا هو میزنن تقریبا همچون چیزی. اصن مجنون فضا هستن. همشون :))
پس میتونیم یه نتیجه بگیریم که یه دراگی هست که تو سطح کشور داره دست به دست میشه که انقدر عشق فضان. :)))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
مشکل بعضی از دوستان اینه که فک میکنن اگه اینجا زیاد از گرافیک و گان پلی ایراد گرفته نمیشه دلیلش فن بوی بازیه یا نمیخوان مشکلات بازیو ببینن، در صورتی که اینطور نیست.
الان ایرادایی که به نمایش وارد میشه چیه؟ 1- گرافیک نسل 9 ـی نیست 2- گان پلی میتونست بهتر باشه، خب اینا رو که همه میدونن پس چرا نمیکوبن بازیو؟
چون بازیای بتسدا فقط به این چیزا خلاصه نمیشه، به قدری بزرگ و گستردس که اون پکیج نهاییه که مشخص میکنه نتیجه رو، حتی اگه الان گان پلی در حد Modern Warfare میبود و گرافیک در حد GTA VI بازم کوچکترین اطمینانی از خوب بودن بازی نمیشد داشت چون ممکنه کلا بخش RPG، اکسپلوریشن یا Lore بازی تو دیوار باشه (مهم ترین بخشای بازی) و کسی هم بخاطر گرافیک و شوتینگ نمیاد بشینه پای بازیای بتسدا که بخواد با اینا راضی یا ناراضی بشه پس منطقیه که این موارد هیچوقت مرکز توجه قرار نگیره، در صورتی که اگه الان یک تریلر از Gears یا آنچارتد جدید نمایش داده بشه و گرافیک یا گیمپلی ضعیف تر از قبلیا شده باشه قطعا شدید کوبیده میشه چون میدونی قراره فول تایم بازی رو با این موارد سپری کنی و اگه اینا ضعیف باشن موارد دیگه نمیتونن بازیو نجات بدن.
در نهایت هم امیدوارم فیدبک لازم رو گرفته باشن این چند ماه آینده رو روی این موارد کار کنن همچنین پرفورمنس.

آخرین ویرایش:

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
387
Screenshot 2022-06-14 155922.png
این 6 تا بازی اول nexus mods که بزودی استارفیلد هم اونجا جا میگیره قبل فالوت 4
بعضیا با modify کردن بازی حال نمیکنن درک میکنم هیچی, خودم قبل اینکه بازیو دست کاری کنم 1 دست بازیاشو 100% میکنم بفهمم چی ساختن
فلسفه بازی های بتسدا اینه یبار بازی که خودشون ساختنو بری, بعدش بازی که خودت میخایو بسازی

Fallout 4 Screenshot 2022.05.27 - 23.43.43.09.png Fallout 4 Screenshot 2022.05.27 - 12.10.07.59.png Fallout 4 Screenshot 2022.05.23 - 13.39.11.87.png

20220321200613_1.jpg 20220219212617_1.jpg 20220219144953_1.jpg 20220110180924_1.jpg 20220108184527_1.jpg 20220214133129_1.jpg
اینا چیزیه که من از گرافیک skyrim و fallout 4 در اوردم حالا بماند که کل گیمپلی و ریز ترین جزئیاتو به سلیقه خودم در اوردم اینجا قابل نمایش نیست
قبل مود هم بهترین بازی عمرم بودن مخصوصا اسکایریم بخاطر ازادیش و دنیاش.
عشاق rpg و modding که میدونن قراره چی بیاد چه بازی خام باشه و صرفا از داستان و دنیاش لذت ببرن یا ماه ها تو مودینگ غرق شن, یه عده که اصلا قصد بازی کردن ندارن برا هدف دیگه ای اینجا اومدن, و اما اون عزیزانی که تازه با Bethesda اشنا شدن و استارفیلد بازی اولشونه حالا چه RPG باز باشن یا نباشن, تو کمترین حالت مطمعن باشن یه بازی هست که گشت و گذار توش ارزش داره!! برعکس rpg wannabe های یوبیسافت

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
وات؟؟؟؟؟؟؟؟
یه بازی با متا 88 که ازش بالاتر نداریم!!!!!!!!
الدن رینگ همین الان:
View attachment 259760
عزیز دل اگه ناراحت نمیشی و تاریخ ساخت اکانتت ترک بر نمیداره از بین بازیهای سونی و مشخصا از لحاظ گرافیک منظور بود.قبل اینکه غیرتی بشید و خون جلو چشتون رو بگیره یه دور کامنت ها رو بخونید تا بدونید چی به چیه.

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
573
من با بخش شخصی سازی سفینه و درست کردن پایگاه و این چیزها خیلی کیف کردم. ضمن اینکه عاشق بازی هایی هستم که استراتژیک هستند و عنصر مدیریت منابع خیلی توشون مهمه برای من وجود چنین ویژگی اونم داخل یه بازی RPG از طرف بتسدا خیلی خیلی جذابه. قطعا این بخش هم عمق کافی رو داره و میدونم که ساعت ها با همین بخش درست کردن پایگاه روی سیاره های مختلف و استخراج منابع و فروش اون منابع یا حتی استخراج و ترکیب اون منابع برای ساخت و ارتقا اسلحه چه قدر جذاب میتونه باشه. من اصلا نمیدونم که بازی های دیگه اینکار رو کردن یا نه ولی دوست دارم بتسدا بهترین ارائه رو بده. همونطور که CoD تو بخش شخصی سازی اسحله بهترین هست.
شخصی سازی سفینه هم واقعا جذابه اینکه موتورهای مختلفی روی سفینه ببندی و با طراحی خاصش بتونی کارکرد اون سفینه رو عوض کنی یا سلاح های متنوعی روش ببندی که باز هم هر کودوم یه کارکرد خاصی دارند خیلی جذابه. مثلا اگه فلان قطعه رو اضافه کنی سرعت سفینه ات خیلی زیاد میشه ولی سپر دفاعیش ضعیف تر میشه یا مثلا فلان قطعه رو ببندی سفینه سنگین میشه و کندتر حرکت میکنه اما میشه روش سلاح های سنگین تری پیاده کرد. یا حتی فضای داخل کابین رو بزرگتر کنی و خدمه سفینه بیشتر بشه و این بیشتر شدنش باعث شه پول بیشتری بهشون بدی و برای پول بیشتر بری ماموریت های بیشتری انجام بدی تا پول بیشتری دربیاری و...:D خلاصه یه دنیای قوی و پر محتوا با کوئست های خیلی قوی میخوام از بازی.

اینکه چرا کاراکتر بازی صدا نداره، این نمیتونه اصلا ایراد باشه. فقط میتونه سلیقه باشه همین. یاد گوردون فریمن بخیر واقعا :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر