Starcraft II: Heart of the Swarm

heart-of-the-swarm-release-date.jpg
hots.jpg

Blizzard Entertainment
Genre : Sci-Fi Real-Time Strategy
Release date : March 2013

Heart of the Swarm دومین بازی از سه گانه ی StarCraft II خواهد بود که به لحاظ داستانی و بخش Campaign بر روی نژاد Zerg تمرکز خواهد کرد.
داستان باازی اینبار راوی ماجرای سارا کریگان دوست و همراه سابق قهرمان دوست داشتنی ما جیمی رینور و ملکه ی فعلی زرگ است به نظر می رسد نژاد باستانی Xel'naga نقش پر رنگی را در رقم زدن سرنوشت همه ی نژاد های کهکشان خواهند داشت.

آیا چیرگی Xel'naga به معنای فرو رفتن جهان در تاریکی خواهد بود؟ ایا کریگان بار دیگر در قامت یک Ghost باز خواهد گشت ؟ این پایان کار رینور خواهد بود؟
برای یافتن پاسخ این سوال ها چاره ای جز صبر کردن تا 12 ماه مارس ندارید!

ماوس و کیبورد ها را برای بازگشت به برترین استراتژی تاریخ آماده کنید...

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خب تقریبا به آخرای بازی رسیدم,تنوع گیم پلی بازی حرف نداره و کاملا مطابق با نژاد زرگ طراحی شده!!!
تقریبا اکثر مراحل فوق العاده سرعتیه و یه لحظه هم وقت استراحت ندارین!!
البته این مسئله واسه امثال من که سبک بازیشون لاک پشتیه و هیچ علاقه ای به بازی با زرگها و ارتشهای سریع و زیاد اما ضعیف ندارن یکم دردسرسازه!!
ولی هنوز لذت بخشه!
اینکه سارا رفت جیمی رو از توی زندان بیرون آورد و جیمی هم مثل بز سرشو انداخت رفت بیرون. برای من یکم نامفهوم بود !!!! من منظور این سینماتیک رو نفهمیدم. البته جلوتر نرفتما. تا همین جا اگه کسی توضیحی داره لطف کنه بگه. داستان رو جلو نبرینا باسم.

مورد نامفهومی وجود نداشت,جیم از این که سارا بازی فرم انسانیش رو از دست داده بود و به یه چیزی تو مایه های ملکه تبدیل شده بود عصبانی شد!!

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
خب تقریبا به آخرای بازی رسیدم,تنوع گیم پلی بازی حرف نداره و کاملا مطابق با نژاد زرگ طراحی شده!!!
تقریبا اکثر مراحل فوق العاده سرعتیه و یه لحظه هم وقت استراحت ندارین!!
البته این مسئله واسه امثال من که سبک بازیشون لاک پشتیه و هیچ علاقه ای به بازی با زرگها و ارتشهای سریع و زیاد اما ضعیف ندارن یکم دردسرسازه!!
ولی هنوز لذت بخشه!

مورد نامفهومی وجود نداشت,جیم از این که سارا بازی فرم انسانیش رو از دست داده بود و به یه چیزی تو مایه های ملکه تبدیل شده بود عصبانی شد!!

داداش اگه دقت کنی آخر بازی جیمی خوشحاله و اشک تو چشمش جم شده و آخرش هم میگه که میخان برن تو وُید که انسانیت سارا رو برگردونن و
یه سوتی بزرگ از بلیزارد جیمی تو ززندان چه طوری سیگار و کلت داشت؟!!!!!!!!!!! با زندان هم زندان های اونا :d

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
دوستانی کــ در حال انجام این بازی هستند میشه یه لطفی بکنند و بگن کلا بازیش تو چه سبکیه و به کدوم بازی شبیه ـــعه !؟!؟
آیا مولتی پلیرش هکــ شده ؟!
کلا حال میده ؟!
چون من تا الان هیچ کدوم از سری بازی های Starcraft رو تجربه نکردم ...
ممنون

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
نوشته شده توسط idden]-[;2558032:
دوستانی کــ در حال انجام این بازی هستند میشه یه لطفی بکنند و بگن کلا بازیش تو چه سبکیه و به کدوم بازی شبیه ـــعه !؟!؟
آیا مولتی پلیرش هکــ شده ؟!
کلا حال میده ؟!
چون من تا الان هیچ کدوم از سری بازی های Starcraft رو تجربه نکردم ...
ممنون
سبک بازی استراتژی هست.مثل وارکرفت اما یونیتهاش فضائین.مولتی نسخه قبلش هک شده, اینم فعلا یه خبرهائی هست.پیشنهاد میکنم نسخه قبلیو حتما بازی کنی, چون نمیدونی چیو از دست دادی!;)
البته بعضی از نسخه های بازار هر دو بازی رو با هم داره.اگه دانلود میکنی که بچه ها لینک گذاشتن صفحات قبل.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سبک بازی استراتژی هست.مثل وارکرفت اما یونیتهاش فضائین.مولتی نسخه قبلش هک شده, اینم فعلا یه خبرهائی هست.پیشنهاد میکنم نسخه قبلیو حتما بازی کنی, چون نمیدونی چیو از دست دادی!;)
البته بعضی از نسخه های بازار هر دو بازی رو با هم داره.اگه دانلود میکنی که بچه ها لینک گذاشتن صفحات قبل.

آخه این چه حرفیه میزنی؟ کجا مولتیش هک شده اصلا بلیزارد مگه هک میشه ؟
اگه منظورت اون استارفرند هست که اون شبیه ساز لن هست و یه چیزه چرت که فقط یه مد mlee رو میتونی بازی کنی اگه اصلش رو بازی میکردی همچین چیزی نمیگفتی

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
سلام اینو با سوسک بازی میکنین زیاد لگ نمیشه ؟ چون من دیابلو 3 رو بازی میکنم لگ میشه بعدن ایحا کسی قصده فروش اکانت خودشو نداره :D

SHPro

کاربر سایت
Mar 13, 2013
9
آخه این چه حرفیه میزنی؟ کجا مولتیش هک شده اصلا بلیزارد مگه هک میشه ؟
اگه منظورت اون استارفرند هست که اون شبیه ساز لن هست و یه چیزه چرت که فقط یه مد mlee رو میتونی بازی کنی اگه اصلش رو بازی میکردی همچین چیزی نمیگفتی

اصلا شما تا حالا با starfriend کار کردی؟! من خودم یه مدت مالتی 3v3 , 4v4 بازی می کردم خیلی هم سرور های پایداری داره. تمام قسمت های بازی از جمله AI هم باز می کرد.....

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
اصلا شما تا حالا با starfriend کار کردی؟! من خودم یه مدت مالتی 3v3 , 4v4 بازی می کردم خیلی هم سرور های پایداری داره. تمام قسمت های بازی از جمله AI هم باز می کرد.....
عزیزه من تو اگه اصلشو بازی کرده بودی ایم حرفا رو نمیزدی اون قدر مد داره که جالب اند اصلا به فکر mlee نمیافتی منظورم از mlee همون مد اصلی بازیه که یه command center یا هرچی بهت میده 5 تا کارگر که مد چرتی هم هست
:))

SHPro

کاربر سایت
Mar 13, 2013
9
عزیزه من تو اگه اصلشو بازی کرده بودی ایم حرفا رو نمیزدی اون قدر مد داره که جالب اند اصلا به فکر mlee نمیافتی منظورم از mlee همون مد اصلی بازیه که یه command center یا هرچی بهت میده 5 تا کارگر که مد چرتی هم هست
:))

خوب معلومه که هیچی جای اصلو نمی گیره... ولی یا این وضع دلار آخه..... :(

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
داداش اگه دقت کنی آخر بازی جیمی خوشحاله و اشک تو چشمش جم شده و آخرش هم میگه که میخان برن تو وُید که انسانیت سارا رو برگردونن و
یه سوتی بزرگ از بلیزارد جیمی تو ززندان چه طوری سیگار و کلت داشت؟!!!!!!!!!!! با زندان هم زندان های اونا :d

البته ربطی به برگردوندن دوباره سارا به فرم اصلیش نداره و هدف مقابله با ایمون هست ولی اون زندون خیلی ضایع بود,از بلیزارد بعید بود همچین سوتیی!!!

آخرین ویرایش:

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
بازی رو تموم کردم . یک بازی عالی درخور بلیزارد . واقعاً اگه دقت کنید میبینید چقدر رو ریزه کاریها و جزییات کار شده. بازی کردن این بازی برای همه Pc بازها واجبه . صدای گذاریها عالی و سینماتیک ها فوق العاده . مخصوصاً صدای abathur. تنها ضعفش این بود که درکل از wol آسونتر بود مخصوصاً مرحله آخرش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر