Starcraft II: Heart of the Swarm

heart-of-the-swarm-release-date.jpg
hots.jpg

Blizzard Entertainment
Genre : Sci-Fi Real-Time Strategy
Release date : March 2013

Heart of the Swarm دومین بازی از سه گانه ی StarCraft II خواهد بود که به لحاظ داستانی و بخش Campaign بر روی نژاد Zerg تمرکز خواهد کرد.
داستان باازی اینبار راوی ماجرای سارا کریگان دوست و همراه سابق قهرمان دوست داشتنی ما جیمی رینور و ملکه ی فعلی زرگ است به نظر می رسد نژاد باستانی Xel'naga نقش پر رنگی را در رقم زدن سرنوشت همه ی نژاد های کهکشان خواهند داشت.

آیا چیرگی Xel'naga به معنای فرو رفتن جهان در تاریکی خواهد بود؟ ایا کریگان بار دیگر در قامت یک Ghost باز خواهد گشت ؟ این پایان کار رینور خواهد بود؟
برای یافتن پاسخ این سوال ها چاره ای جز صبر کردن تا 12 ماه مارس ندارید!

ماوس و کیبورد ها را برای بازگشت به برترین استراتژی تاریخ آماده کنید...

آخرین ویرایش:
بچه ها نسخه کرک شدش اومده ؟ برای.اجراش به نسخه wol نیازه؟

بله,FLT کرک کرده!!
-------------------------------
خواهشا بحثهای کرک و آپدیت بازی رو تو تاپیک مشکلاتش مطرح کنین!!!
امیدوارم تا شب آپدیت بازیم تموم بشه بتونم یه توضیحاتی در مورد بازی بدم!!

خب بلاخره بازی رو ران کردم در حال حاضر چند مرحله رفتم جلو ولی متاسفانه بازی به شدت لگ داره و در دموها بازی دچار اسلومویشن میشه! کسی این مشکلات رو داره؟

خب بالاخره بازی رو شروع کردم!!!
البته چه زجری که من سر این نکشیدم!!!:|:d
به هرحال بازی همون شاهکاریه که همه ازش انتظار داشتن,گیم پلی که تا اینجا در همون سطح عنوان قبل هست و نمیتونین ازش دل بکنین!!
صدا پیشگی همه کاراکترها هم حتی از Wings Of liberty هم بهتره,مخصوصا شخص سارا!!!:x
فقط یکم بعضی جاها افت فریم آزاردهنده هست که احتمال زیاد مشکل از کرک هست!!
ولی بدون شک انتظار این همه عذاب و انتظار رو داشت!!!>:d

آخرین ویرایش:
گندشون بزنه که گند زدن به تعطیلات نوروزی من !
یکسال بود له له میزدم عید بیاد استارکرافت بزنم آخرش هم تعطیلات تموم شد و من نتونستم روی ماه سارا رو یه بار دیگه ببینم !

خب بالاخره بازی رو شروع کردم!!!
البته چه زجری که من سر این نکشیدم!!!:|:d
به هرحال بازی همون شاهکاریه که همه ازش انتظار داشتن,گیم پلی که تا اینجا در همون سطح عنوان قبل هست و نمیتونین ازش دل بکنین!!
صدا پیشگی همه کاراکترها هم حتی از Wings Of liberty هم بهتره,مخصوصا شخص سارا!!!:x
فقط یکم بعضی جاها افت فریم آزاردهنده هست که احتمال زیاد مشکل از کرک هست!!
ولی بدون شک انتظار این همه عذاب و انتظار رو داشت!!!>:d

روش کرکش چطوریه. بوگو ما هم ملتفت بیشیم. :دی

روش کرکش چطوریه. بوگو ما هم ملتفت بیشیم. :دی

تو تاپیک مشکلات بازی توضیحش هست ولی تا ناظم اینجا نیومده سریع میگم!!!:d
بازیتون حتما باید آپدیت 2.0.6 باشه,فایل کرک FLT رو اجرا میکنین!
گزینه دوم رو میزنین که بازی تو فایروال بلاک بشه یا به صورت دستی این کارو انجام بدین!!
گزینه سوم رو میزنین که فایلای مخصوص بتل نت کپی بشه بعد که گزینه چهارم که لایسنس بازی اوکی بشه!!
بازی رو اجرا میکنین و تو قسمت اکانت FLT@Trash-mail.com رو میزنین و وارد حالت افلاین بازی میشین!!
به همین راحتی,تا اخطار نگرفتم اگه مشکلی بود تو تاپیک مشکلات ازم بپرسین!!:d

اجراش کردم ی مقداری رفتم جلو ............................... تا تونستم از این جونور ها ساختم نزدیک ی لشکر شدن حمله می کردن به توپ تانک ها :>

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

چرا اینقدر بازی هندی شده؟؟؟؟:d
ولی اشکال نداره واسه تنوع تو سری خوبه ولی اتفاقای شومی رو در آینده پیش بینی میکنم!!!!>:)

آخرین ویرایش:
ولی اشکال نداره واسه تنوع تو سری خوبه ولی اتفاقای شومی رو در آینده پیش بینی میکنم!!!!>:)

سلام.
دوستان بازم هم باید نزدیکه 6 گیگ آپدیت کنیم بازیو؟راه حلی نیومد واسه اینکه آپدیت نکنیم؟

سلام.
دوستان بازم هم باید نزدیکه 6 گیگ آپدیت کنیم بازیو؟راه حلی نیومد واسه اینکه آپدیت نکنیم؟

بالا هم گفته بودم خواهشا این مسائل رو تاپیک مشکلات مطرح کنین!!
اونجا برید میبینین که نسخه 14 گیگ کامل هم واسه دانلود هست!!

نترس هیچ اتفاق شومی تا آخر بازی نمیافته
یعنی اصلا جیمی در کار نیست که بخاد اتفاقی بیفته تازه مرحله آخر جیمی میاد :))

---------- نوشته در 11:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

اجراش کردم ی مقداری رفتم جلو ............................... تا تونستم از این جونور ها ساختم نزدیک ی لشکر شدن حمله می کردن به توپ تانک ها :>

یه وقت گیر بهت ندن داستان بازی رو لو دادی ...

خوب دوستان نسخه ی جدید هم که اومد انگار مشکلات کرک قبلی رو نداره :دی
میشه یه توضیحی در مورد بازی بدید؟به اندازه ی دیابلو معتاد کننده هست ؟ :دی فروشگاه ها آوردن با باید دانلود کنیم؟ممنون.

دوستان سعی کنید تا Evolution Mission ها رو میده سریع برید و جونوراتون رو آپ کنید . تو لول های بالاتر خیلی بدرد میخورن
من الان رو هارد دارم میرم ( تمومش کردم ) , سرویس شدم !! این سیج تانک ها با 1 شلیک ارتشم رو نابود میکردن

سلام،

خب من الان 15 مرحله از بازی رو رفتم.
تا اینجا من رضایت خود را از بازی اعلام می دارم. برخی ازمراحل بازی خیلی خیلی قشنگ طراحی شده.
قسمت آنلاین بازی هم خیلی خوب طراحی شده. به خودم جرات دادم و یکم بازی کردم. البته دارم بیشتر Replay می بینم. یکم اوضاع نسبت به WoL به نظر فرق کرده و یونیت های متفاوتی اضافه شده با بازی.
به موردی که من برای سواله که چرا حل نمیشه : اینکه وقتی مرحله رو تموم می کنی نشون می ده که فلان Acheive رو نگرفتی. من به نظرم باید اول بازی که معرفی مرحله هستش اچیومنت های بازی رو بگه. برخی اچیومنت هاش خیلی چرته که میشه راحت گرفتش. باید از اول بازی رو بری تا بتونی اچیومنتشو بگیری. البته من توی WoL این کار رو کردم که از اول مراحل رو میرفتم تا اچیومنت هاشو بگیرم.

1 مورد :

اینکه سارا رفت جیمی رو از توی زندان بیرون آورد و جیمی هم مثل بز سرشو انداخت رفت بیرون. برای من یکم نامفهوم بود !!!! من منظور این سینماتیک رو نفهمیدم. البته جلوتر نرفتما. تا همین جا اگه کسی توضیحی داره لطف کنه بگه. داستان رو جلو نبرینا باسم.

سلام،

خب من الان 15 مرحله از بازی رو رفتم.
تا اینجا من رضایت خود را از بازی اعلام می دارم. برخی ازمراحل بازی خیلی خیلی قشنگ طراحی شده.
قسمت آنلاین بازی هم خیلی خوب طراحی شده. به خودم جرات دادم و یکم بازی کردم. البته دارم بیشتر Replay می بینم. یکم اوضاع نسبت به WoL به نظر فرق کرده و یونیت های متفاوتی اضافه شده با بازی.
به موردی که من برای سواله که چرا حل نمیشه : اینکه وقتی مرحله رو تموم می کنی نشون می ده که فلان Acheive رو نگرفتی. من به نظرم باید اول بازی که معرفی مرحله هستش اچیومنت های بازی رو بگه. برخی اچیومنت هاش خیلی چرته که میشه راحت گرفتش. باید از اول بازی رو بری تا بتونی اچیومنتشو بگیری. البته من توی WoL این کار رو کردم که از اول مراحل رو میرفتم تا اچیومنت هاشو بگیرم.

1 مورد :

اینکه سارا رفت جیمی رو از توی زندان بیرون آورد و جیمی هم مثل بز سرشو انداخت رفت بیرون. برای من یکم نامفهوم بود !!!! من منظور این سینماتیک رو نفهمیدم. البته جلوتر نرفتما. تا همین جا اگه کسی توضیحی داره لطف کنه بگه. داستان رو جلو نبرینا باسم.

میگم اونش هیچی این جیمی تو زندان چه طوری او تفنگش با سیگارهاش دستش بودن مثلا زندانه ها !!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or