Starcraft II: Heart of the Swarm

heart-of-the-swarm-release-date.jpg
hots.jpg

Blizzard Entertainment
Genre : Sci-Fi Real-Time Strategy
Release date : March 2013

Heart of the Swarm دومین بازی از سه گانه ی StarCraft II خواهد بود که به لحاظ داستانی و بخش Campaign بر روی نژاد Zerg تمرکز خواهد کرد.
داستان باازی اینبار راوی ماجرای سارا کریگان دوست و همراه سابق قهرمان دوست داشتنی ما جیمی رینور و ملکه ی فعلی زرگ است به نظر می رسد نژاد باستانی Xel'naga نقش پر رنگی را در رقم زدن سرنوشت همه ی نژاد های کهکشان خواهند داشت.

آیا چیرگی Xel'naga به معنای فرو رفتن جهان در تاریکی خواهد بود؟ ایا کریگان بار دیگر در قامت یک Ghost باز خواهد گشت ؟ این پایان کار رینور خواهد بود؟
برای یافتن پاسخ این سوال ها چاره ای جز صبر کردن تا 12 ماه مارس ندارید!

ماوس و کیبورد ها را برای بازگشت به برترین استراتژی تاریخ آماده کنید...

آخرین ویرایش:
سلام

منم یه 3-4 مرحله رفتم، بدک نیست کلا. استار کرافته دیگه! معلومه چجوریه! اینکه میتونید بین آپگرید ها هر موقع میخواید عوض کنید بهتر شده ویگه مثل قبل دائم نیست. فقط من تو قبلی همیشه عادت داشتم دور تا دور base رو میبستم ولی این یکی چیزی نداره که بشه این کارو کرد :(

اول بزارین جواب این رفیق شفیقمون رو بدم. راستی سال نو مبارک.
بازی با Zerg برعکس Terran ها تفاوت عمده ای داره. با Terran شما در اول بازی نقطه ضعف های حیاتی دارین که اگه نتونین این نقطه ضعف ها رو در اول بازی OKـش کنین Baseـتون سه سوته اومده پایین. اگرم گیر یه Zergـه وارد اون ور بیفتین که باخت رو شاخشه. برای همین توی حالت Multi که با Terran ها بازی می کنین، اولین کار و حیاتی ترین کار، جلوی Rush اول رو باید گرفت تا Terran ها با Upgrade هایی که می کنن بتونن کل ( ک رو با فتحه بخونین ) این Zerg رو بخوابونن. برای همین در اولین کار Base رو می بندن تا جلوی Rush اولیه رو بشه گرفت. اگه بلد باشی این کار رو بکونی و خوب تیمت رو جمع کنی بازی رو از Zerg گرفتی. این کار خیلی خیلی سخته و باید تا می تونی Replay ببینی تا دستت بیاد چی به چیه بازی.

ولی خب در مورد Zerg به نظرم کاملا برعکسه. البته من کلا توی WoL با Terran بازی می کردم. الان هنوز نرفتم سراغ Zerg توی Multi. من به نظرم Zerg ها توی دفاع به اندازه Terran ها قدرت ندارن. کلا Baseـشون بازه بازه. اگه بلد باشی می شه یکم این Zerg رو اذیت کرد. البته من همیشه از بازی مقابل Zerg ترس داشتم. نمی دونم چرا. ولی بازی روبروی Zerg سخته اگه بلد نباشی. اگرم توی 3v3 بخوری به 3 تا Zerg به نظرم فاتحت خوندس. اگر تیم مقابل خوب مچ باشن با هم.

+++++++++++++++

من تا الان 7 مرحله از بازی رو رفتم. البته میشه بازی رو توی 2 روز به نظرم تموم کرد ولی حیفه. من روزی 1 مرحله میرم. البته امروز تا الان 2 مرحله رفتم. تا شبم یه 2 تا دیگه می رم. چون فردا کار دارم.
نظرم در مورد بازی تا اینجا مثبته. بعضی از مراحل بازی خیلی خوب طراحی شده مثل همه کارهای Blizzard. تعداد مراحل بازی هم به نظرم خوبه و تقریبا بالانس شدس. تا الان توی این 7 مرحله از 2 مرحلش خیلی خوشم اومد. مخصوصا جاهایی که باید با این Protoss ها درگیر بشی توی Mothership هاشون.

من تا اینجا نمره 8.5 رو بهش می دم. در ادامه ممکنه این نمره افزایش یا کاهش پیدا کنه. ولی انتظارات من رو برآورده کرد.

یاعلی...

البته من همیشه از بازی مقابل Zerg ترس داشتم. نمی دونم چرا. ولی بازی روبروی Zerg سخته اگه بلد نباشی. اگرم توی 3v3 بخوری به 3 تا Zerg به نظرم فاتحت خوندس. اگر تیم مقابل خوب مچ باشن با هم.
مولتی استارکرافت خیلی بالانس هست و توانایی مود سازی فوق العاده داره و این یعنی همیشه راه های زیادی وجود داره مثلا در این حالت معمولا زرگ ها 6 مین راش میدن و اگر تو گروه شما یک پروتاس باشه بهترین روش اینکه دو نفر دیگه بدون توجه به ارتقا فقط برن تو کار دفاعی و اون پروتاس بره تو کار ایون کنون در دقیقه 8 کار زرگ ها تموم...

مولتی استارکرافت خیلی بالانس هست و توانایی مود سازی فوق العاده داره و این یعنی همیشه راه های زیادی وجود داره مثلا در این حالت معمولا زرگ ها 6 مین راش میدن و اگر تو گروه شما یک پروتاس باشه بهترین روش اینکه دو نفر دیگه بدون توجه به ارتقا فقط برن تو کار دفاعی و اون پروتاس بره تو کار ایون کنون در دقیقه 8 کار زرگ ها تموم...
داداش اگه اصله بازی رو داری ایمیل بتلنت رو بهم پ.خ کن دو تا ایرانی دیگه هم هستیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or