Starcraft II: Heart of the Swarm

heart-of-the-swarm-release-date.jpg
hots.jpg

Blizzard Entertainment
Genre : Sci-Fi Real-Time Strategy
Release date : March 2013

Heart of the Swarm دومین بازی از سه گانه ی StarCraft II خواهد بود که به لحاظ داستانی و بخش Campaign بر روی نژاد Zerg تمرکز خواهد کرد.
داستان باازی اینبار راوی ماجرای سارا کریگان دوست و همراه سابق قهرمان دوست داشتنی ما جیمی رینور و ملکه ی فعلی زرگ است به نظر می رسد نژاد باستانی Xel'naga نقش پر رنگی را در رقم زدن سرنوشت همه ی نژاد های کهکشان خواهند داشت.

آیا چیرگی Xel'naga به معنای فرو رفتن جهان در تاریکی خواهد بود؟ ایا کریگان بار دیگر در قامت یک Ghost باز خواهد گشت ؟ این پایان کار رینور خواهد بود؟
برای یافتن پاسخ این سوال ها چاره ای جز صبر کردن تا 12 ماه مارس ندارید!

ماوس و کیبورد ها را برای بازگشت به برترین استراتژی تاریخ آماده کنید...

آخرین ویرایش:
بالاخره بازی را گیر آوردم و با نسخه ی ریلودد بی دردسر اجرا کردم !
2-3 ساعتی بازی کردم تا اینجاش که واقعا" انتظارات منو برآورده کرده, بازی با نژاد زرگها یه تنوع باحالی داره
همون انتظاری که از محصولات بلیزارد داریم !
ولی حالا بیشتر دارم حرص و جوش دیابلو رو میزنم که آخرش کرک نشد و نتونستم بازیش کنم !

دوستان بازی به نظر من یک شاهکار به تمام معناست مخصوصا شخصیت سارا که من خیلی دوستش دارم واقعا بازیش اعتیاد آوره علاقمندان به بازیهای استراتژیک حتما این شاهکار را از دست ندن

نهایت لول آپ تا چنده !؟
همه ی ماموریتهای فرعی رو باید بریم تا به سقف لول آپ برسیم یا نیازی نیست !؟

آخرین مرحله آپگرید سارا 70 هست و نیاز نیست همه مرحله رو برین,بنده همه ماموریتهای بازی رو انجام دادم ولی 3تا مونده به مرحله آخر تا آخر آپگرید شد واسم!!!
ولی ترجیحا سریع اپگریدش کنین که تو مراحل اخر خیلی کمک میکنه بهتون قابلیتهای لول آخر!!

آخرین مرحله آپگرید سارا 70 هست و نیاز نیست همه مرحله رو برین,بنده همه ماموریتهای بازی رو انجام دادم ولی 3تا مونده به مرحله آخر تا آخر آپگرید شد واسم!!!
ولی ترجیحا سریع اپگریدش کنین که تو مراحل اخر خیلی کمک میکنه بهتون قابلیتهای لول آخر!!

یه مرحله ای بود که سه تا منبع گاز بودن که وقتی فعال میشدن مردم رو آلوده می کردن و جزو ماموریت فرعی بود که این منابع گاز رو از بین ببریم !
اینا رو چجوری میشد از بین برد !؟ من با هر نیرویی که بهشون حمله می کردم نیروها دورش جمع میشدن ولی بهش ضربه نمیزدن !!!
راستی سیو نسخه ی قبلی تو این بازی به دردی میخوره یا نه !؟

یه مرحله ای بود که سه تا منبع گاز بودن که وقتی فعال میشدن مردم رو آلوده می کردن و جزو ماموریت فرعی بود که این منابع گاز رو از بین ببریم !
اینا رو چجوری میشد از بین برد !؟ من با هر نیرویی که بهشون حمله می کردم نیروها دورش جمع میشدن ولی بهش ضربه نمیزدن !!!
راستی سیو نسخه ی قبلی تو این بازی به دردی میخوره یا نه !؟
میتونین ماموریت اصلی این مرحله یا اسمش رو بگین ببینم کدوم لول رو میگین؟؟؟
نه هیچ تاثیری نداره,بجز یک خط دیالوگ که جیمز با نوا روبرو میشه!!
ویرایش!:d
متوجه شدم چه مرحله ای رو میگین,اینا منبعهای گاز نیستن و ربطی به گازی که پخش میشه ندارن,science facilities هستن اینا و نباید نباید اونجا رو نابود کنین باید یه Creep Tumors نزدیک اون مقرهای اصلیش بیارین,مثل اون مرحله که باید Gorgonها رو نابود میکردین!!

آخرین ویرایش:
:d
متوجه شدم چه مرحله ای رو میگین,اینا منبعهای گاز نیستن و ربطی به گازی که پخش میشه ندارن,science facilities هستن اینا و نباید نباید اونجا رو نابود کنین باید یه Creep Tumors نزدیک اون مقرهای اصلیش بیارین,مثل اون مرحله که باید Gorgonها رو نابود میکردین!!

متوجه منظورت نمیشم ! :دی من مرحله ی اصلیش رو رفتم و تموم کردم ولی این سه تا منبع جزو فرعی ها بودن که نفهمیدم آخرش باید چیکار کنم و بیخیالش شدم !!
راستی یه سوال دیگه : راهی هست که ماموریتی که رفتیم رو بعد از چند ماموریت دیگه برگردیم و دوباره بریم !؟

متوجه منظورت نمیشم ! :دی من مرحله ی اصلیش رو رفتم و تموم کردم ولی این سه تا منبع جزو فرعی ها بودن که نفهمیدم آخرش باید چیکار کنم و بیخیالش شدم !!
راستی یه سوال دیگه : راهی هست که ماموریتی که رفتیم رو بعد از چند ماموریت دیگه برگردیم و دوباره بریم !؟

یه چیزایی هست به نام Creep Tumors که توسط queenها گذاشته میشه,باید یکی از اونا رو تا نزدیکی مقرها بیارین,همونایی که تو چنتا مرحله قبل تو چار واسه از بین بردن نیرو هوایی وارفیلد ازش استفاده میکردین!!
آره دیگه,از تو آرشیو!!

یه چیزایی هست به نام Creep Tumors که توسط queenها گذاشته میشه,باید یکی از اونا رو تا نزدیکی مقرها بیارین,همونایی که تو چنتا مرحله قبل تو چار واسه از بین بردن نیرو هوایی وارفیلد ازش استفاده میکردین!!
آره دیگه,از تو آرشیو!!

درسته همینطوره که میگی
اسم این ماموریت چیه ؟ اگه این ماموریت رو اینبار با فرعی هاش از آرشیو برم اون سه تا لول فرعی ها رو به لولهای فعلیم اضافه می کنه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or