Starcraft II: Heart of the Swarm

heart-of-the-swarm-release-date.jpg
hots.jpg

Blizzard Entertainment
Genre : Sci-Fi Real-Time Strategy
Release date : March 2013

Heart of the Swarm دومین بازی از سه گانه ی StarCraft II خواهد بود که به لحاظ داستانی و بخش Campaign بر روی نژاد Zerg تمرکز خواهد کرد.
داستان باازی اینبار راوی ماجرای سارا کریگان دوست و همراه سابق قهرمان دوست داشتنی ما جیمی رینور و ملکه ی فعلی زرگ است به نظر می رسد نژاد باستانی Xel'naga نقش پر رنگی را در رقم زدن سرنوشت همه ی نژاد های کهکشان خواهند داشت.

آیا چیرگی Xel'naga به معنای فرو رفتن جهان در تاریکی خواهد بود؟ ایا کریگان بار دیگر در قامت یک Ghost باز خواهد گشت ؟ این پایان کار رینور خواهد بود؟
برای یافتن پاسخ این سوال ها چاره ای جز صبر کردن تا 12 ماه مارس ندارید!

ماوس و کیبورد ها را برای بازگشت به برترین استراتژی تاریخ آماده کنید...

آخرین ویرایش:

چی چی رایگان شد
این وضعیت فقط تا نهم ژوئن هست
که همه نژاد ها هم بازه
مگه الکیه رایگان بشه ؟!
بعد تازه این خودش یه شرط داره که یه بازی کنی که اصلشو داره به پارتی invite تون کنه و با اون بتونید بازی کنید

سلام یه سوال داشتم
starcraft 2 wings of liberty مرحله آخرش خیلی سخته چه جوری باید ردش کنی

البته اینجا تاپیک Heart Of the Swarm هست ولی چنتا نکته اساسی رو در نظر داشته باشین واسه رد کردن مرحله آخر WOL!!!
ترجیحا مرحله قبل نیرو هوایی رو از بین برده باشین که کارتون راحت باشه,همیشه حداقل10 تا Banshee آماده داخل بیس داشته باشین تا محض ورود Nydus Worm با اینا از بین ببرینش,یه لحظه غفلت کنین بیستون Outnumber میشه!!!
نکته دیگه حمله خود سارا هست,ترجیحا با چنتا Battlecruiser تا جایی که میتونین قبل از رسیدن به بیستون بهش دمیج بزنین و نزارین تا سلامتی کامل به بیستون برسه که شکستش خیلی کار مشکلی میشه!!
تو دفاعیهاتون هم تا جایی که میتونین از Siege Tank استفاده کنین و ضمن اینکه کلید اصلی پیروزی هم ساخت تعداد بسیار زیاد SCV هاست!!!

سلام، یه نکته ی داستانی :

این یارو دکتر نارود، به نظر شما هم همون یارو سیاه پوسته توی مرحله مخفی آخری Brood War بود ؟ :دی چون تا جایی که یادمه اونم هایبرد داشت میساخت و معلوم نشد که واسه کی کار میکنه.

سلام، یه نکته ی داستانی :

این یارو دکتر نارود، به نظر شما هم همون یارو سیاه پوسته توی مرحله مخفی آخری Brood War بود ؟ :دی چون تا جایی که یادمه اونم هایبرد داشت میساخت و معلوم نشد که واسه کی کار میکنه.

نه بابا ربطی نداشتن که,اون سمیر دوران بود که مشخص هم نمیشه واسه کی داره کار میکنه,شاید اونم زیر دست ایمون باشه ولی بعید میدونم!!!
نرود از همون ابتدا زیردست ایمون بوده و هدفش زنده کردن اون هست و اصلا انسان هم نیست!

نه بابا ربطی نداشتن که,اون سمیر دوران بود که مشخص هم نمیشه واسه کی داره کار میکنه,شاید اونم زیر دست ایمون باشه ولی بعید میدونم!!!
نرود از همون ابتدا زیردست ایمون بوده و هدفش زنده کردن اون هست و اصلا انسان هم نیست!

این نرود آخه شیپ شیفتر بود واسه همین شک کردم :دی گفتم شاید با یه قیافه جدید اومده و داره کارش رو ادامه میده. ولی احتمالا از اونجایی که ایمون تنها ویلن اصلی هستش احتمالا سمیر هم به عنوان زیر دستش برگردونه بشه.

سمیر هم به احتمال 95% واس ایمون کار میکرد از اونجایی که هایبرد ها ربط کاملا مستقیم به ایمون دارن.

بازی رو هم الان تموم کردم، همه انتظاراتم رو کاملا برطرف کرد ! :دی جدا از اینکه یه نمه کوتاه بود به نظرم اما عوضش کیفیتش عالی بود .

یکی از Cinematic های بازی دوتا هست! توی یکیش کریگن معمولیه و یکی دیگه Queen of Blades شده. احتمالا به دلیل اولویت انجام مراحل هست.

اونجا که جنرال Warfield میمیره.

یکی از Cinematic های بازی دوتا هست! توی یکیش کریگن معمولیه و یکی دیگه Queen of Blades شده. احتمالا به دلیل اولویت انجام مراحل هست.

اونجا که جنرال Warfield میمیره.

البته یه نکته ای رو بنده بگم,اونم این که سارا تبدیل به Queen نشده باز,بلکه یه زرگ فراتر هست,چون دیگه تحت تاثیر ایمون نیست!

سلام
دوستان من میخوام این نسخه رو تازه دانلود کنم
میشه راهنمایی بفرمائید که باید نسخه قبلی رو داشته باشم یا خیر و کرک درست درمونی براش هست یا نه من فقط میخوام آفلاین بازی کنم.

سلام
دوستان من میخوام این نسخه رو تازه دانلود کنم
میشه راهنمایی بفرمائید که باید نسخه قبلی رو داشته باشم یا خیر و کرک درست درمونی براش هست یا نه من فقط میخوام آفلاین بازی کنم.

این نسخه,عنوان قبلی رو هم داخل خودش داره و نیازی به نسخه قبلی نیست!!!
کرک Reloaded بدون مشکل و آپدیت اجرا می کنه!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or