Starcraft II: Heart of the Swarm

heart-of-the-swarm-release-date.jpg
hots.jpg

Blizzard Entertainment
Genre : Sci-Fi Real-Time Strategy
Release date : March 2013

Heart of the Swarm دومین بازی از سه گانه ی StarCraft II خواهد بود که به لحاظ داستانی و بخش Campaign بر روی نژاد Zerg تمرکز خواهد کرد.
داستان باازی اینبار راوی ماجرای سارا کریگان دوست و همراه سابق قهرمان دوست داشتنی ما جیمی رینور و ملکه ی فعلی زرگ است به نظر می رسد نژاد باستانی Xel'naga نقش پر رنگی را در رقم زدن سرنوشت همه ی نژاد های کهکشان خواهند داشت.

آیا چیرگی Xel'naga به معنای فرو رفتن جهان در تاریکی خواهد بود؟ ایا کریگان بار دیگر در قامت یک Ghost باز خواهد گشت ؟ این پایان کار رینور خواهد بود؟
برای یافتن پاسخ این سوال ها چاره ای جز صبر کردن تا 12 ماه مارس ندارید!

ماوس و کیبورد ها را برای بازگشت به برترین استراتژی تاریخ آماده کنید...

آخرین ویرایش:

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
دوستانی که تونستن بازی رو آپدیت کنن میشه راهنمایی کنن که چه جوری آپدیت کردن
چون من با سوسک و چیز پی ان تست کردم جواب نداد. نمیدونم راه دیگه ی برای دور زدن Battle.net هست یا نه(خاک تو سرمون که یه جا زندگی میکنیم که همه جوره تحریمیم، حتی تو گیم!)

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
دوستانی که تونستن بازی رو آپدیت کنن میشه راهنمایی کنن که چه جوری آپدیت کردن
چون من با سوسک و چیز پی ان تست کردم جواب نداد. نمیدونم راه دیگه ی برای دور زدن Battle.net هست یا نه(خاک تو سرمون که یه جا زندگی میکنیم که همه جوره تحریمیم، حتی تو گیم!)

داداشه من او چی فی یا سوسکو اینا که میگی باید سرورت قوی باشه و قابلیت آنلاین بازی کردن رو داشته باشه وگرنه نمیزاره آپدیت بشه
اگه مجانی استفاده میکنی که هیچ اگه نه به پشتیبانی بگو بهت بگن از کدوم سرور استفاده کنی

spy_kid

کاربر سایت
Mar 4, 2007
17
آقا یه سوال. اگر بخایم فقط قسمت کمپین بازی رو بریم هم لازم به آپدیت و نسخه قبلی بازی هست یا نه؟ اگر هست حجم آپدیت چقدر هست؟

behtash33

کاربر سایت
Aug 22, 2009
19
نام
علی
دوستان من میخوام آفلاین بازی کنم آپدیتش چقدره ؟ فعلا نصف بازی رو دان کردم با اچ تی تی شی هم که سرعت میاد پائین میخوام اگه حجم آپدیتش زیاده بازی رو دانلود نکنم ممنون میشم بگید دارم یه نسخه 7.800 گیگی اف ال تی شو میگیرم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان من میخوام آفلاین بازی کنم آپدیتش چقدره ؟ فعلا نصف بازی رو دان کردم با اچ تی تی شی هم که سرعت میاد پائین میخوام اگه حجم آپدیتش زیاده بازی رو دانلود نکنم ممنون میشم بگید دارم یه نسخه 7.800 گیگی اف ال تی شو میگیرم

حدود 6 گیگ وقت نصب بازی باز باید دانلود کنین!!!

behtash33

کاربر سایت
Aug 22, 2009
19
نام
علی
حدود 6 گیگ وقت نصب بازی باز باید دانلود کنین!!!

6 گیگ !!!!! من که هر گیگی واسم 2 ساعت طول میکشه یعنی 12 ساعت پس هیچ !!!
بخدا اگه قسمت قبلیش زرگ هم داشت و میشد باهاش بازی کنی عمراً اینو دانلود نمیکردم چون هیچ تضمینی نیست بتونم اجراش کنم:-s

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آپدیتش قابلیت رزیوم داره؟
چون من فقط شبانه میتونم بزارم و هر شب نهایتش دو گیگ میتونم بگیرم.!

هروقت میخواین آپدیت بازی رو ببندین بعد وقتی فایل اجرایی بازی رو اجرا کنین آپدیت از ادامش شروع میشه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر