Star Wars Jedi: Fallen Order

بررسی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

توسعه دهنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
پلتفرم:PS4.PC.XB1
تاریخ انتشار:15 نوامبر(24 آبان)

پس از مدت ها انتظار و کنسل شدن یا شکست خوردن عناوین مختلف هم اکنون شاهد معرفی عنوانی داستان محور از سری star wars توسط Respawn Entertainment که بخاطر سری titanfall شهرت دارد هستیم این بازی برخلاف عناوین قبلی Respawn در سبک اکشن سوم شخص و با unreal engine 4 ساخته شده و در تاریخ 15نوامبر برای تمامی کنسول ها عرضه خواهد شد

1555266133010.png

بازی 3 سال در دست ساخت بوده است

با unreal4 ساخته شده

Stig Asmussen کارگردان god of war3 کارگردانی بازی را بر عهده دارد

narrative lead designer بازی سابقه کار بر روی عناوینی همچون mafia2 و far cry3 را دارد

بازی در سبک اکشن سوم شخص و مانند عنوان star wars: force unleashed است

داستان بازی canon است(یعنی قسمتی از دنیای اصلی star wars به حساب می آید)

شما در نقش یک jedi به نام Cal Kestis بازی خواهید کرد که پس از order66 (فرمانی که در آن jedi ها خائن شناخته شده بودند و دستور قتل انها صادر شد) در حال فرار از امپراطوری و به دنبال گذشته است

سیارات جدید در بازی وجود دارند که نام یکی از انها براکا است

رباتی به نام BD-1 و شخصیتی جدید به نام Cere شما را همراهی خواهند کرد

شخصیت های شناخته شده سری نیز حظور دارند

به گفته سازنده فرمان66 نقش زیادی در نوشتن داستان بازی داشته است و اینکه علاقه زیادی به دوران های تاریکی در دنیای star wars دارند

1555266133010.png

تصاویر
D4DvYoFUYAAtIpm.jpg D4DvZB1UUAAzkce.jpg
درحال بروز رسانی.........

Attachments

• 1555429344196.png
    1555429344196.png
    3.8 MB · مشاهده: 8,285
Last edited by a moderator:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بالاخره بازیو تموم کردم. و چقدر خووب بود!! کمبت بازی بینظیره. لول دیزاین واقعا خوبه. باس فایت ها فوق العاده!! داستان خیلی خوبه. شخصیت ها عالین. اصن همچیش خوبه!!

من اوایل معرفی میدیدم تمام فاکتور های بازی قرض گرفته از بقیه بازیاس. شاید همین باعث شده بازی اونقدر یونیک نباشه ولی واقعا عالی کار شده همه چی و همه چی کاملا بجا استفاده شده و هیچی حس تکراری بودن نمیده!
عاقا بگیرین بازی کنین! عالیه. هم بسیار بزرگه و پر از نقاط مختلف برای اکتشاف و هم اصلا کوتاه نیست!
شاید تنها نکاتی که میتونست بهتر باشه، اولا وجود یسری ساید میشن بود! دوما فست ترول میزاشتن خیلی بهتر بود...

پ.ن. مرحله آخر...:-SS@-)\m/
به هیچ عنوان شایسته این تعریف ها نیست تا این حد

• Like
Reactions: just_p30

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بعضی وقت ها بازی از همون لحظه اول میگیرتت!
و این بازی دقیقا برام چنین حسی داشت!
دیروز شروعش کردم، و تو 5ثانیه اولی که کنترل کاراکتر رو داد بهمون، قبل از همون اولین پرش آموزشی...یه چرخی که تو محوطه زدم، دریافتم این بازی دقیقا همونیه که میخوام! :x
واقعا حس خوبی گرفتم:D
دوتا سیاره اول بازی رو هم رفتم و کیف داد:-"
از هزاران مورد کاستومایز ظاهری هم استقبال میکنم...البته بستگی داره تا چه حد هم باشن...فقط ترکیب رنگه یا لباس متفاوت هم هست، و ترکیب رنگ هاش چطورن:D
کاستومایز شمشیر لیزری هم که...درسته هست ولی رسما دسته شمشیر مگه چقدره و چقدر تو دید هست که مشخص باشه:-" یه رنگش هست که تغییر واضحی هست:D

خلاصه اینکه امسال اگر KH III نداشتیم، مطمئنم این بازی برام GOTY بود!

این حس خوب از لحظه ی شروع بازی رو پارسال برای اسپایدرمن هم داشتم! که حسابی هم چسبید:D

---
صبحی اومدم تو تاپیک نظرات رو دیدم، احساس کردم بازیی که من میزنم با بقیه گویا فرق داره:D
حالا باز @Prince78 به نظر یاد که نظرش بهم نزدیک تره و یک چیز رو داریم بازی میکنیم:D

پایان و اینا هم نمیدونم چی میشه...ولی هرچی میشه امیدوارم بازم Respawn ادامه براش بسازه! بازی سینگا پلیر SW ، اونم با شمشیر لیزری و کیفیت خوب خواهانیم! بدید بیاد>:)

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
بالاخره فرصت شد بازی کنم، الان قدر "اکشن" رو بیشتر می دونم :D 30 دقیقه گیم پلی بازی رو کپچر کردم که مال اپنینگ بازیه و بسیار جذاب بود برام(بعد DS نیاز به رفرش شدن داشتم که حالمو سرجاش آورد) اگر به خریدش شک دارید این ویدئو شاید کمکتون کنه. تموم کنم بازیو نظرمو می گم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
بالاخره بازیو تموم کردم. و چقدر خووب بود!! کمبت بازی بینظیره. لول دیزاین واقعا خوبه. باس فایت ها فوق العاده!! داستان خیلی خوبه. شخصیت ها عالین. اصن همچیش خوبه!!

من اوایل معرفی میدیدم تمام فاکتور های بازی قرض گرفته از بقیه بازیاس. شاید همین باعث شده بازی اونقدر یونیک نباشه ولی واقعا عالی کار شده همه چی و همه چی کاملا بجا استفاده شده و هیچی حس تکراری بودن نمیده!
عاقا بگیرین بازی کنین! عالیه. هم بسیار بزرگه و پر از نقاط مختلف برای اکتشاف و هم اصلا کوتاه نیست!
شاید تنها نکاتی که میتونست بهتر باشه، اولا وجود یسری ساید میشن بود! دوما فست ترول میزاشتن خیلی بهتر بود...
امید وارم نسخه دومی نسازن ازش ولی از اون طرف ea هر چند سال یه استار وارز اینجوری و میلی کمبت (شوتر نه :D ) تماما سینگل بسازه فیض ببریم. همچنین یک بازی rpg ازین دنیا هم رویاییست 8->

پ.ن. مرحله آخر...:-SS@-)\m/
موافقم، نقد کاملا اینجا گذاشتم: :D
امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

ولی این قضیه برگشت به محیطای تکراری که خیلی از دوستان گفتن رو درک نکردم، کلا شاید 2-3 بار برگشت کاملا تکراری داشت که اونم اوایل بازی بود، جلوتر با باز شدن قابلیتای جدید (مثل شکستن دیوارا با فورس یا بالا رفتن از دیوارا و ...) واسه برگشت راه جدید باز میشد حس تکراری بودن اصلا بهم دست نمیداد.
در آخر اینکه خاصیت نایت سیستر چی بود الان :D کلا آوردیمش که بکشونمون از آب بیرون؟ حس میکنم برنامه ای واسه نسخه بعدی دارن و قراره داستانو ادامه بدن که هم اینو وارد داستان کردن هم سیِر رو نکشتن. دارث ویدر هم شاید با ابهت ترین دارث ویدری بود که دیدم حالا شایدم چون توی فیلمای جدید نیست اینطوریه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دیروز رسیدم به نمایش E3 بازی، و همچنان در حال لذت بردنم:D
اول این مرحله هم بسی حال داد>:) (یه مقدار حس SOTC هم داد اولاش:)) ، از بخش های خطی و خفن کاملا حمایت میکنم:-" )

• Like
Reactions: '!|SNAKE|!'

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
به نظرم مبارزات بازی متمرکز بود بازی عالی مشد باید کلی مپ طی کنی تا 2 تا دشمن امپراطوری بزنی ولی بهترین استار تا الان برای منی که عاشق این فرانچایزم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
موافقم، نقد کاملا اینجا گذاشتم: :D
امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

ولی این قضیه برگشت به محیطای تکراری که خیلی از دوستان گفتن رو درک نکردم، کلا شاید 2-3 بار برگشت کاملا تکراری داشت که اونم اوایل بازی بود، جلوتر با باز شدن قابلیتای جدید (مثل شکستن دیوارا با فورس یا بالا رفتن از دیوارا و ...) واسه برگشت راه جدید باز میشد حس تکراری بودن اصلا بهم دست نمیداد.
در آخر اینکه خاصیت نایت سیستر چی بود الان :D کلا آوردیمش که بکشونمون از آب بیرون؟ حس میکنم برنامه ای واسه نسخه بعدی دارن و قراره داستانو ادامه بدن که هم اینو وارد داستان کردن هم سیِر رو نکشتن. دارث ویدر هم شاید با ابهت ترین دارث ویدری بود که دیدم حالا شایدم چون توی فیلمای جدید نیست اینطوریه.
دقیقا خیلی پر کاربرد نبود ولی اینقدر شخصیت پردازیش خوب بود که حیف بود ولش کنیم بره :D
دارث ویدر بهترین دارث ویدر ممکن بود :D
پ.ن. من تماما مخالف ادامه بازیم :D داستان تموم شد دیگه! هرچند بنظرم cere هنوز هم پتانسیل دارک شدنو داره طبق اون صحنه اخر ولی نه... برین یه استاروارز جدید بسازین :D

• Like
Reactions: majidred2011

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
تا الان بیشتر از 10 ساعت بازی کردم، تا اینجا مطمئن شدم بازی ارزش بالایی داره، پیشنهاد می کنم بازی رو بگیرید، هم اکشن خوبی داره هم سکانسهای سینماییش در قالب گیم پلی هیجان انگیزه، BD-1 خیلی بامزست، اسکیلها هم راضی کنندست. بازی توی پرفورمنس مشکلات بعضا کوچکی داره مثل دیر لود شدن تکسچرها و افت فریم.

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
دوستان یک سوال الان ۴ ساعت پلی دادم و کلی با بازی حال کردم تنها مشکلم تمرکز بیش از حد رو پلتفرمینگه.
اونایی که تموم کردن بگن کامبت بازی بهتر میشه یا نه ؟

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
دوستان یک سوال الان ۴ ساعت پلی دادم و کلی با بازی حال کردم تنها مشکلم تمرکز بیش از حد رو پلتفرمینگه.
اونایی که تموم کردن بگن کامبت بازی بهتر میشه یا نه ؟
۱۰۰ درصد. با قابلیتها و آپگریدهای جدید و تنوع دشمنان کامبت در ادامه بهتر میشه.

• Like
Reactions: master_hate

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
ببین کلا اگه پیش زمینه ای هم نداشته باشی بازم لذت بخشه اما میگم نه اندازه کسی که با دنیای استار وارز آشنایی داره.
اگه با گیم پلی tomb raier - sekiro - prince of persia حال کردی اینم بدون شک حال میکنی :D
سکیرو و پرنس آو پرشیا که نه ولی توم رایدر بله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر