Star Wars Jedi: Fallen Order

بررسی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

توسعه دهنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
پلتفرم:PS4.PC.XB1
تاریخ انتشار:15 نوامبر(24 آبان)

پس از مدت ها انتظار و کنسل شدن یا شکست خوردن عناوین مختلف هم اکنون شاهد معرفی عنوانی داستان محور از سری star wars توسط Respawn Entertainment که بخاطر سری titanfall شهرت دارد هستیم این بازی برخلاف عناوین قبلی Respawn در سبک اکشن سوم شخص و با unreal engine 4 ساخته شده و در تاریخ 15نوامبر برای تمامی کنسول ها عرضه خواهد شد

1555266133010.png

بازی 3 سال در دست ساخت بوده است

با unreal4 ساخته شده

Stig Asmussen کارگردان god of war3 کارگردانی بازی را بر عهده دارد

narrative lead designer بازی سابقه کار بر روی عناوینی همچون mafia2 و far cry3 را دارد

بازی در سبک اکشن سوم شخص و مانند عنوان star wars: force unleashed است

داستان بازی canon است(یعنی قسمتی از دنیای اصلی star wars به حساب می آید)

شما در نقش یک jedi به نام Cal Kestis بازی خواهید کرد که پس از order66 (فرمانی که در آن jedi ها خائن شناخته شده بودند و دستور قتل انها صادر شد) در حال فرار از امپراطوری و به دنبال گذشته است

سیارات جدید در بازی وجود دارند که نام یکی از انها براکا است

رباتی به نام BD-1 و شخصیتی جدید به نام Cere شما را همراهی خواهند کرد

شخصیت های شناخته شده سری نیز حظور دارند

به گفته سازنده فرمان66 نقش زیادی در نوشتن داستان بازی داشته است و اینکه علاقه زیادی به دوران های تاریکی در دنیای star wars دارند

1555266133010.png

تصاویر
D4DvYoFUYAAtIpm.jpg D4DvZB1UUAAzkce.jpg
درحال بروز رسانی.........

Attachments

• 1555429344196.png
    1555429344196.png
    3.8 MB · مشاهده: 8,285
Last edited by a moderator:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
دوستان من هیچ کدوم از فیلمای starwars ندیدم .کسی میدونه الان قبل از شروع بازی چه فیلمایی رو باس ببینیم واسه پیش زمینه؟ :)
همه رو ببینی که بهتره. ولی اگه فقط برای این بازی میخوای داستان بازیش بین اپیزود 3 و 4 اتفاق میفته.
اگه کلا میخوای همه فیلم های استاروارز رو ببینی به این ترتیب ببین
456123789

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
دوستان من هیچ کدوم از فیلمای starwars ندیدم .کسی میدونه الان قبل از شروع بازی چه فیلمایی رو باس ببینیم واسه پیش زمینه؟ :)
تمامی prequelها (نسخه‌های یک تا سه)
به همراه سریال انیمیشن Star Wars Clone Wars (گرچه ندیدن این انیمیشن چندان تاثیرگذار در فهم قضیه نیست. اما توصیه میشه.)
وقایع بازی پس از نسخه سوم اتفاق می‌افته
با این حال اگر پیرنگ بازی رو نخونده باشین، هنوز جای غافلگیری براتون هست

• Like
Reactions: bigboss12

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بازی هم یکسر المان از god of warداره مثل اون ایتمهای که جمع میکردی نوار سلامتی زیاد میشه و بیشترین الهام از sekiroبازی به نحوی زیبای ازشون استفاده کرده مثل اینکه اگر به موقع ضربه دفاع کنی چند ثانیه میتونی ضربه بزنی یا اگر توسط یک دشمن کشته بشی تمام xpپیش همون دشمن میمونه تا بکشیش بعد برمیگرده مثل سری from softwarبازی ساختن یه محیط سند باکس که توش بچرخین باس بزنین در کل عالی پیاده سازی شده مبارزات مثل اونها سخت نیست لذت بخشش کردن داستان فقط کافی ماجرای سری بدونید خود بازی توضیحات میده لازم به دیدن کل فیلم نیست

• Like
Reactions: trainer and tpouria

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کلا احساس میکنم اگه اون شمشیر از دستش بگیرن و کاراکتر ها رو انسان کنن اسم بازی میتونست باشه Uncharted یا Tomb rider . :|

بازی دیشب 3 ساعت انجام دادم بازی هیچ حرفی برای گفتن نداره نظر قطعی میزارم وقتی بازی تمام کردم اما بازی من نمیتونم اسمش بزارم Star wars درسته مکانیک کاراکتر داستان هم تا اینجا بد نبوده اما واقعا میتونست خیلی خیلی بهتر از این حرف ها باشه بازی .

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
بازی یه collage از بازی های دیگس. همونطور که GOW 2018 بود و خیلی هم عالی این کارو انجام داده بود.
یه مقدار بازی پولیش احتیاج داره ولی من خوشم اومده تا اینجا. به نظر من respawn با اون لقبه شوتر ساختنشون تو اولین تجربه عنوان قابل قبولی عرضه کرده. نصف کردن موجودات با lightsaber تکراری نمیشه. کاش dismemberment واس انسان ها هم بود.

تجربه جدای بودن همیشه لذت بخشه. Star wars the force unleashed بخیر.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من اگه کامنتای منو موقع معرفی چک کنین میبینین دل خوشی از نمایش هاش نداشتم.

این هفته هم یه 7-8 ساعتی بازی کردم. و بخاطر مشغله ها واقعا وقت نداشتم بیشتر بازی کنم، ولی واقعا چی ساختن! جایگاه ریسپاون برای ea داره مثل جایگاه قبلی Bioware میشه برای ea.
کمبت بازی واقعا عالی و خفنه. پلتفرمینگ عاالیه. بهتر از بقیه بازیای سبکش مثل آنچارتد یا توم ریدر. (همون مکانیزم L2 موقع گرفتن دیوار خودش با اینکه خیلی کوچیکه ولی واقعا بنظرم دو سه درجه بهتر کرده از بازیای سبک.)
داستان جذابه و تا اینجا یسری سوپرایز داشته. شخصیت پردازی واقعا خوبه. ریسپاون تو این قضیه عالیه.
در کل من شدیدا با بازی دارم حال میکنم و واقعا بنظرم تجربه کنین. شاید بازی واقعا کالکشنی از مکانیزمای بازیای معروف باشه، ولی این کارو به بهترین نحو انجام میده!
بجز اینا همین قدرت های JEDI ها، ترکیب اینا با کامبت و نکات جدید پلتفرمینگ واقعا نویی به بازی داده.
از دست ندین :D

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
اخر بازی که میرسه کلا ادم فقط میخواد تمومش کنه الکی کشش میدن مبارزات اصلا جالب نیست به خصوص چیدمان دشمنهای بازی 4 تا راحت میزنی بعد حل معما سکو بازی با یه محیط خطی کل بازی برای من همینه تازه کل محیط میچرخم صندوق پیدا میکنم به نظرم اگر از بازیهای دیگه الهام نمیگرفت بهتر بود میخواد بشه مثل سکیرو اما از اون بوم افتاده

• Like
Reactions: vivanred

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
منم یه دو ساعتی بازی کردم، پسر بازی خود آنچارتد تو فضا با لایت سِیبره:D بقیه رو نمیدونم، ولی با وجود الهام گیری شدیدش:D خیلی خوشم اومد، ایول. الان برا ادامه دادنش واقعا هیجان زده ـم=P~

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر