PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,409
نام
محمد
من به شخصه به ناتی داگ ایمان دارم که این موردو خیلی خوب در بیارن :-" اون چرخه انتقام هم که میگفتن احتمالا اینطوریه:
بازی با الی و مرگ جوئل > کشته شدن دار و دسته ابی توسط الی > راه افتادن ابی دنبال انتقام و ... :-" (چون اون اول که جوئل رو کشتن گذاشتن الی زنده بمونه... )

اهم... :-"
والا نیل دراکمن و کلا استدیو ناتی داگ همیشه از حقوق برابر Lgbt و ... حمایت میکنن، و این "گی شدن" معمولا توسط افرادی گفته میشه که یا Homophobe باشن یا مخالف lgbt.
فردی مثل دراکمن باور داره که ادم یا گی هست یا نیست، چیزی به اسم "گی شدن" کلا بی معنیه....

مثلا فکر کن، من با دوست دخترم دعوام میشه، دوست دخترم میگیره مال و اموالمو میدزده میره با یه پسر دیگه میریزه روی هم و خلاصه زندگیم رو به هم میریزه، من نمیام یه دفعه برم gay po rn ببینم و بگم من الان dick دوست دارم :-"
بعید میدونم دیگه ابی دنبال الی بره چون اخرش زنده اش گذاشت.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150
بعید میدونم دیگه ابی دنبال الی بره چون اخرش زنده اش گذاشت.

نه درست میگه. منظورش قبل از اون مبارزه اخر هست.
جوری که الی تمام دوست های آبی رو میکشه و سلاخی میکنه، ابی حق داره آخر کار گلوی دینا رو ببره.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir
آقا این قضیه درسته که لیکرها گفتن موزیک سریال the Leftovers از مکس ریچر هم توی بازی هست؟
اگه اینطوری باشه من رسما وسط بازی رد میدم :|

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
435
نام
Fazel
We could have killed you. Maybe you should have.
این آخریه صدای ابی بود،فقط چون الی با چوب گلف زده بود سرش صداش یکم عوض شده بود:)).
تو سکانس مرگ جول سه تا زن بیشتر نبودن ابی، اون زن مو کوتاه بلوند پشت ابی و یه زن سیاه پوست که الی رو گرفته بود و چسبونده بود رو زمین.

من احتمال میدم اون زنی که میگه میتونستیم بکشیمت همون زن سیاهپوسته

• Like
Reactions: OceanSky

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,409
نام
محمد
من خودم اگه کرکترش خوب باشه کنار میام... ولی واقعا این کنفرانسی که نیل انجام داده بود و پاچه خواری از اون زنیکه
میکرد، بدون احمق جلوه دادن خودش فایده ایی نداشت.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین
مردن جوئلو تو گروه اسپویل کردن :D

من نمیدونم چجوری اینا میخوان تا 40 روز دیگه خودشونو از اسپویبل دور نگه دارن
اقا این بازی خیلی عظیم تر از اون جیزیه که فکرشو میکنیم. :D

اون دسته که جول نیست یعنی الان اینا فکر میکنن الی داره جولو خفه میکنه ؟ :))

• Like
Reactions: benjohn

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150
تو سکانس مرگ جول سه تا زن بیشتر نبودن ابی، اون زن مو کوتاه بلوند پشت ابی و یه زن سیاه پوست که الی رو گرفته بود و چسبونده بود رو زمین.

من احتمال میدم اون زنی که میگه میتونستیم بکشیمت همون زن سیاهپوسته
آره دقیقا صداش خیلی شبیه اون بود. احتمالا خودش باشه

140389

• Like
Reactions: Subject 16

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اقا این بازی خیلی عظیم تر از اون جیزیه که فکرشو میکنیم. :D

اون دسته که جول نیست یعنی الان اینا فکر میکنن الی داره جولو خفه میکنه ؟ :))
بنظر من هست. لباس الی همونه. صورتش خونیه بخاطر اون لگدی که زدن تو صورتش داره هم گریه میکنه. شاید جوئل داره آخرین نفساشو میکشه
من که رفتم یه جمله انحرافی نوشتم ذهنشون بره جای دیگه. اینقدر ما هواشونو داریم ولی همشم شوخی شوخی به ما تیکه میندازن

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,377
نام
رامین
بنظر من هست. لباس الی همونه. صورتش خونیه بخاطر اون لگدی که زدن تو صورتش داره هم گریه میکنه. شاید جوئل داره آخرین نفساشو میکشه
من که رفتم یه جمله انحرافی نوشتم ذهنشون بره جای دیگه. اینقدر ما هواشونو داریم ولی همشم شوخی شوخی به ما تیکه میندازن
والا جول با اون چوب گلفی که تو سرش خورد باید در جا مرده باشه :|
ولی اگه واقعا خودش باشه و الی داره اینجوری گریه میکنه فقط پشماااام

• Like
Reactions: benjohn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر