PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
@Nima و @Dinosaur

همه حرف هایی که زدید درسته ولی در نهایت در مورد اقلیت پر سر و صدا که عقیده شماست چیزی تغییری نکرده :D همون قدر که ممکنه چندین یوزر با قصد و غرض برن تخریب کنن همون قدر به مراتب نزدیک ۳ برابر یا بیشتر هستن که به قول شما ها اون اقلیت پر سر و صدا رو پوشش بدن ! و اتفاقا بعد اون ماجرای یوزر اسکور کاملا اماده مقابله هم هستن !
امسال جزو سال هایی که به نظر خودم خیلی راحت tlou 2 باید بیگ‌وینر رو بگیره . مگر این cyberpunk معجزه کنه که بعیده ولی غیر ممکنم نیست . ! منتقد ها هم که از متا مشخصه با بازی مشکلی نداشتن . میمونه انتخاب خوانندگان که اگه حرف شماها در مورد اقلیت درست باشه مطمئنن اکثریت با کارد و چنگال اماده انتقامن الان ! در نتیجه این تئوری توطئه از بیخ و بن مشکل داره:D

تو رو امام یازدهم قسم رقیبای امسال رو قوی تر از سال ۲۰۱۳ نشون ندین :D البته این بخش صحبتم با اریاست که داره از انیمال کراسینگ به حق تعریف میکنه . ولی مطمئن باشید سال ۲۰۱۳ رقیبایی مثل gtaiv و بایوشاک خیلی خیلی جدی تر از cyberpunk و انیمال کراسینگ بودن. خود نیما یادمه اون سال تاپیکشم خودش زده بود و انتخابشم gta بود . واقعا رقیبای قدری رو شکست داد اون سال tlou ، این حرف منو میزان فروش ،فن بیس و سابقه استودیو و کارگردانای بازی های رقیبش تو اون سال کاملا تایید میکنه . هیچکس فکرشم نمیکرد هم بتونه شکستشون بده هم به عنوان پرافتخار ترین گیم تاریخ شناخته بشه . هنوزم ازتظر تعداد جوایز منتقدها فکر کنم پرافتخار ترین ولی تو مجموع خواننده و منتقد ویچر تونست رکوردش رو بزنه . البته اگه اشتباه نکنم .

• Like
Reactions: Dinosaur

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
اگه این بازی گوتی نشه من کلا برا همیشه دور سایت های گیم رو خط میکشم و دیگه پیگیر هیچی نمیشم و فارغ از هر اتفاقی که میفته صرفا بازی میکنم!اولین جایی هم که اکانتم رو پاک میکنم اینجاس:D
حتی سابرپانک هرچقدرم خوب باشه شکی ندارم که در حد این بازی نمیشه!
من سر اتفاقایی که برا این بازی افتاد خیلی اذیت شدم و حتی دو روز هم مرخصی گرفتم سر کار نرفتم
یک روز هم سر این اعصاب خوردیها تو کار داشتم به یه دادگاه کیفری نامه میزدم و نمیدونم تو چه وضع بدی بودم که اون اسم دادگاه با یه چیزهایی قاتی شد و بعد ارسال فهمیدم "ف"رو تو جمله"ریاست محترم دادگاه کیفری....."جا انداختم:D

خلاصه خیلی خیلی برام مهمه و حتی حاضرم ps5رو یک سال دیرتر بخرم ولی تلو رو گوتی ببینم

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
@Nima و @Dinosaur

همه حرف هایی که زدید درسته ولی در نهایت در مورد اقلیت پر سر و صدا که عقیده شماست چیزی تغییری نکرده :D همون قدر که ممکنه چندین یوزر با قصد و غرض برن تخریب کنن همون قدر به مراتب نزدیک ۳ برابر یا بیشتر هستن که به قول شما ها اون اقلیت پر سر و صدا رو پوشش بدن ! و اتفاقا بعد اون ماجرای یوزر اسکور کاملا اماده مقابله هم هستن !
امسال جزو سال هایی که به نظر خودم خیلی راحت tlou 2 باید بیگ‌وینر رو بگیره . مگر این cyberpunk معجزه کنه که بعیده ولی غیر ممکنم نیست . ! منتقد ها هم که از متا مشخصه با بازی مشکلی نداشتن . میمونه انتخاب خوانندگان که اگه حرف شماها در مورد اقلیت درست باشه مطمئنن اکثریت با کارد و چنگال اماده انتقامن الان ! در نتیجه این تئوری توطئه از بیخ و بن مشکل داره:D

تو رو امام یازدهم قسم رقیبای امسال رو قوی تر از سال ۲۰۱۳ نشون ندین :D البته این بخش صحبتم با اریاست که داره از انیمال کراسینگ به حق تعریف میکنه . ولی مطمئن باشید سال ۲۰۱۳ رقیبایی مثل gtaiv و بایوشاک خیلی خیلی جدی تر از cyberpunk و انیمال کراسینگ بودن. خود نیما یادمه اون سال تاپیکشم خودش زده بود و انتخابشم gta بود . واقعا رقیبای قدری رو شکست داد اون سال tlou ، این حرف منو میزان فروش ،فن بیس و سابقه استودیو و کارگردانای بازی های رقیبش تو اون سال کاملا تایید میکنه . هیچکس فکرشم نمیکرد هم بتونه شکستشون بده هم به عنوان پرافتخار ترین گیم تاریخ شناخته بشه . هنوزم ازتظر تعداد جوایز منتقدها فکر کنم پرافتخار ترین ولی تو مجموع خواننده و منتقد ویچر تونست رکوردش رو بزنه . البته اگه اشتباه نکنم .
چطور میگی IV و بایوشاک از سایرپانک جدی‌تر بودن؟ این بازی ایده‌ای داره که در صورت موفقیت به طور کلی گیمینگ رو متحول می‌کنه. رقابت اصلی امسال بین این دوتاست بلاشک و رقابت سختی هم خواهد بود‌. ما همین الان می‌دونیم که تلو ۲ انقلابیه. باید صبر کرد و دید که CDPR چه می‌کنه. البته من دوست دارم ویستلند ۳ و بالدورز گیتم تو رقابتا لحاظ بشن :D

• Like
Reactions: Dinosaur

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تو رو امام یازدهم قسم رقیبای امسال رو قوی تر از سال ۲۰۱۳ نشون ندین :D
ولی مطمئن باشید سال ۲۰۱۳ رقیبایی مثل gtaiv و بایوشاک خیلی خیلی جدی تر از cyberpunk و انیمال کراسینگ بودن.
میون بحثاتون ، این سال های گذشته رو که مثال می زنین که جتاوه (GTAV) بود و بایوشاک بود و چه و چه و چه ، از طرفی خود تلو هم اون موقع همچین سوری نزده بود که این همه جو منفی بخواد دورش شکل بگیره :D یه چیز پرفکت ارائه داده بودن نه یه چیز 50/50 مثل تلوپ 2 :D
حالا بماند خود سایبرپانک یه چیز به شدت بزرگه ، از اونور خوش نامی استودیوش هم پشتشه :D از اینور ناتی داگ رو داریم با کلی ماجرای کرانچ و داستانی که این همه مخالف داره :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من بیشتر نگران بامبولیزه شدن جوایز امسالم... وگرنه در اینکه امسال tlou جوایز رو درو می‌کنه و قطعا بیگ وینر میشه شکی ندارم .... منتها ،، وقتی بی ارزش ترین چیز ها رو هم جلوی این بازی بامبول کردن و از دکلش بالا رفتن ... حالا یا یوزر اسکور ،، یایه دلقک تو یوتیوب ...حالا حساب کنید یه مراسم به اهمیت گیم اواردز این شانس رو بهشون بده چه اتفاقی میفته ... جدا از اینکه رسما این مراسم توسط یه عده ای رسما به عنوان اسکار گیمینگ تثبیت میشه ....
و اینکه دیگه مهم نیست کی و کجا چه تعداد، با چه سطحی از اعتبار tlou رو انتخاب می‌کنه ،،، همین که گیم اواردز انتخاب نکرده ،، خودش سند الهی اثبات اشغال بودن و شکست خوردن بازیه

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
از ۲۰۱۶ دیگه تصمیم گرفتم کلا راجب بهترین بازی سال رویه پوچ‌گرایی پیش بگیرم و بگم دقیقا چیزی که من دوست دارم بشه، نمیشه. از ته دلم دوست دارم تلو بشه ولی خب کلهم هیچوقت روش حساب نمی‌کنم تا مثل ۴ سال پیش یهویی تو شوک فرو نرم و ترجیح میدم از الان در نظر بگیرم که نمیشه :D(tga رو میگم)

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
همه چیز از لیک شدن بازی شروع شد. اگه لیک نمیشد خیلی از این جرایانا اتفاق نمی افتاد، ملت عین ادم بازی میکردن و نظرشونو میدادن.
به خاطر لیکها جو یه جوری شد که یه عده از قبل بازیو هیت میکردن و تصمیم گرفته بودن از بازی بدشون بیاد. وقتی یه نفر از قبل تصمیم بگیره از بازی بدش بیاد خیلی سخته از نظر خودش کوتاه بیاد. ذات انسان همینه :D
با این حال بازی 54 نمره کامل گرفته که در تاریخ پلی استیشن بی سابقست. خیلی از منتقدا لقب بهترین بازی نسل و ... بهش دادن .

سایبرپانک بر خلاف پارت ۲ هیچ هیتی اطرافش ندیدم، به شدت بازی محبوبیه و مردم هم خیلی منتظرن تا تجربش کنن . تریلراشم نشون میده که خیلی خفنه پس از گوتی شدنش تعجب نمیکنم.

خلاصه خواهیم دید چه خواهد شد :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دقیق اطلاعی ندارم ولی سایبرپانک رو احتمال داره چون ماه های اخر داره منتشر میشه سایت ها و مراسم ها برای امسال کاندیدش نکنن. فکر کنم گیم اواردز یکی از اون ها باشه.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
دقیق اطلاعی ندارم ولی سایبرپانک رو احتمال داره چون ماه های اخر داره منتشر میشه سایت ها و مراسم ها برای امسال کاندیدش نکنن. فکر کنم گیم اواردز یکی از اون ها باشه.
فعلا هیچی مشخص نیست ولی احتمالا میارنش تو مراسم امسال.

163768

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
@Nima و @Dinosaur

من اصلاً نمیگم امسال از ۲۰۱۳ سخت تره ! ولی Cyberpunk مخصوصا این نمایش آخرش خیلی غول بنظر میرسه و همین یک بازی بنظرم کافیه که رقابت خیلی سنگین باشه

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما

بازیهای نوامبر همیشه بودن بین انتخابها، دسامبر معمولا نیست بین انتخابها.
امیدوارم Cyberpunk باشه حتما چون اگه نباشه Goty شدن Tlou ارزشی نداره بنظرم.

• Like
Reactions: mpdlord and Kiami

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
میون بحثاتون ، این سال های گذشته رو که مثال می زنین که جتاوه (GTAV) بود و بایوشاک بود و چه و چه و چه ، از طرفی خود تلو هم اون موقع همچین سوری نزده بود که این همه جو منفی بخواد دورش شکل بگیره :D یه چیز پرفکت ارائه داده بودن نه یه چیز 50/50 مثل تلوپ 2 :D
حالا بماند خود سایبرپانک یه چیز به شدت بزرگه ، از اونور خوش نامی استودیوش هم پشتشه :D از اینور ناتی داگ رو داریم با کلی ماجرای کرانچ و داستانی که این همه مخالف داره :D
حرف شما تا حدودی درسته ولی چون از اول کلا تو بحث نبودی موضوع رو نگرفتی چیه اخه :D اینجا کسی قبول نداره tlou 2 یه اثر ۵۰ ۵۰ به قول شما ! اینجا متای بازی خفنه ، اکثریت فعالین این تاپیک هم از نسخه ۱ خفن تر میدوننش ! مخالفانم یه مشت اقلیت پر سر و صدا و مگسان گرد شیرینی هستن :D منم میگم اگه چنین چیزی باشه دیگه نباید به خاطر ۴ تا ادم شپره شلخته خطر از دست رفتن goty داشته باشه بازی ! چون بعد از ماجرای یوزر اسکورها فن های بازی هم به شدت دنبال حمایت هستن و منتقد ها هم که با متای بالای بازی ثابت کردن مشکلی با بازی ندارن در نتیجه اگر حقش باشه بهش میرسه. که پیش بینی خودمم رسیدن بیگ‌وینر به اخرین ما ۲ هست . من خودم فن ناتی داگ ‌هستم و دوست دارم به ناتی داگ برسه اصلا ! ولی بحث کرانچ و ... که تو همه استودیو ها مثل همین راک استار بوده و هست و همونطور که تاثیری در متا نذاشت در goty هم‌نخواهد گذاشت .
اما در مورد ساپربانک با این که خیلی ip بزرگ و پرفکتی به نظر میرسه و کاملا درست میگی . ولی ارزش مارکتینگ و عظمت و بزرگی و کیفیت استودیویی مثل راک استار و برند gta رو قطعا نداره . gta یه برند که هر نسل یه تکون اساسی به این صنعت میده . اصلا و ابدا چنین رقیبی رو در حد سایپربانک نمیشه دونست .

@ShahryR

من که نمیگم ! امار و سابقه برند و استودیوها مشخصه. اینجا من و شما مشخص نمیکنیم که کی در حد کیه ! سابقه و امار مثل روز روشنه .

@Nima
درسته منم گفتم این قسمت صحبتم با اریاست . واقعا اون سال سخت تر بود .ولی در غول بودن سایپربانک هم شکی نیست.

• Like
Reactions: stanley

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حرف شما تا حدودی درسته ولی چون از اول کلا تو بحث نبودی موضوع رو نگرفتی چیه اخه :D اینجا کسی قبول نداره tlou 2 یه اثر ۵۰ ۵۰ به قول شما ! اینجا متای بازی خفنه ، اکثریت فعالین این تاپیک هم از نسخه ۱ خفن تر میدوننش ! مخالفانم یه مشت اقلیت پر سر و صدا و مگسان گرد شیرینی هستن :D منم میگم اگه چنین چیزی باشه دیگه نباید به خاطر ۴ تا ادم شپره شلخته خطر از دست رفتن goty داشته باشه بازی ! چون بعد از ماجرای یوزر اسکورها فن های بازی هم به شدت دنبال حمایت هستن و منتقد ها هم که با متای بالای بازی ثابت کردن مشکلی با بازی ندارن در نتیجه اگر حقش باشه بهش میرسه. که پیش بینی خودمم رسیدن بیگ‌وینر به اخرین ما ۲ هست . من خودم فن ناتی داگ ‌هستم و دوست دارم به ناتی داگ برسه اصلا ! ولی بحث کرانچ و ... که تو همه استودیو ها مثل همین راک استار بوده و هست و همونطور که تاثیری در متا نذاشت در goty هم‌نخواهد گذاشت .
اما در مورد ساپربانک با این که خیلی ip بزرگ و پرفکتی به نظر میرسه و کاملا درست میگی . ولی ارزش مارکتینگ و عظمت و بزرگی و کیفیت استودیویی مثل راک استار و برند gta رو قطعا نداره . gta یه برند که هر نسل یه تکون اساسی به این صنعت میده . اصلا و ابدا چنین رقیبی رو در حد سایپربانک نمیشه دونست .
والا این چیزی که من از متا دیدم ، تا قبل از حضور این سلحشوران متا 96 ـی بود که داشت میرفت که به 97 هم برسه طبق میانگینی که بچه ها ازش گذاشته بودن :D ولی یهو بحث یوزر اسکور و حمله ور شدن به بازی که پیش اومد سر و کله ی نقد های عجیب و غریب پیدا شد و موفق شدن تا 93 بکشن پایین بازی رو (همین دیروز یه دسته گل دیگه به ثبت رسید :D). کسایی که میتونن این همه نمره یه بازی رو بکشن پایین مطمئناً توانایی گند زدن توی گوتی رو هم دارن :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بازیهای نوامبر همیشه بودن بین انتخابها، دسامبر معمولا نیست بین انتخابها.
امیدوارم Cyberpunk باشه حتما چون اگه نباشه Goty شدن Tlou ارزشی نداره بنظرم.
نه دیگه اون رقابت لازمه ایجاد نمیشه. از طرفی شاید بعضی سایتها کاندیدش کنن بعضی سایتها کاندیدش نکنن اینم وجود داره.ولی بازم باید صبر کرد، خود بازی سایبرپانک هم با تمام انتظارهایی که ازش میره اومدیمو اونقدر عالی از اب درنیومد. Cdp اولین تجربه fps اش هست و شاید از این لحاظ ایرادهایی توی بازی وجود داشته باشه. ویچر٣ رو بعد از سه نسخه به این جا رسوندن.
یه نکته دیگه اینکه من نظرم راجع به تلو٢ قبلا گفتم و بنظرم خیلی زیاد نقد بهش وارده و تا جایی بخاطر علاقه ای که به نسخه ی اول داشتم ، در بعضی موارد کار از نظر مخالف داشتن هم برام گذشته و قسمت هایی کاملا هیتر بازی میشم :D با اینحال تا به اینجا بنظرم همین تلو٢ بهترین بازی امساله.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
نه دیگه اون رقابت لازمه ایجاد نمیشه. از طرفی شاید بعضی سایتها کاندیدش کنن بعضی سایتها کاندیدش نکنن اینم وجود داره.ولی بازم باید صبر کرد، خود بازی سایبرپانک هم با تمام انتظارهایی که ازش میره اومدیمو اونقدر عالی از اب درنیومد. Cdp اولین تجربه fps اش هست و شاید از این لحاظ ایرادهایی توی بازی وجود داشته باشه. ویچر٣ رو بعد از سه نسخه به این جا رسوندن.
یه نکته دیگه اینکه من نظرم راجع به تلو٢ قبلا گفتم و بنظرم خیلی زیاد نقد بهش وارده و تا جایی بخاطر علاقه ای که به نسخه ی اول داشتم ، در بعضی موارد کار از نظر مخالف داشتن هم برام گذشته و قسمت هایی کاملا هیتر بازی میشم :D با اینحال تا به اینجا بنظرم همین تلو٢ بهترین بازی امساله.
من تا قبل از نمایش آخر Cyberpunk اونجوری که بقیه هایپ بودن براش برای من خیلی خاص نبود ، ولی نمایش آخریه نظرم رو تغییر داد و فکر میکنم احتمالش خیلی ضعیفه که نترکونه .
بازم میگم بدون Cyberpunk گوتی شدن تلو ارزشی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر