PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
والا این چیزی که من از متا دیدم ، تا قبل از حضور این سلحشوران متا 96 ـی بود که داشت میرفت که به 97 هم برسه طبق میانگینی که بچه ها ازش گذاشته بودن :D ولی یهو بحث یوزر اسکور و حمله ور شدن به بازی که پیش اومد سر و کله ی نقد های عجیب و غریب پیدا شد و موفق شدن تا 93 بکشن پایین بازی رو (همین دیروز یه دسته گل دیگه به ثبت رسید :D). کسایی که میتونن این همه نمره یه بازی رو بکشن پایین مطمئناً توانایی گند زدن توی گوتی رو هم دارن :D
من به شخصه خیلی اعتقاد ندارم‌ که نظر یوزرها رو نظر منتقد ها تاثیر بذاره . قبل از ریلیز بازی متاسفانه داستان بازی لیک شد و یه جو خیلی خیلی بد در رابطه با بازی ایجاد شد. من خودم یک ماه توییتر ترفتم و هر کی رفته چوب گلف و سر جول رو دیده :Dخود من و خیلی های دیگه ۹۰ پلاس هم برامون کفایت میکرد ! احسان کجاست اون که از همه نا امید تر بود :D با بقیه بچه ها هم‌صحبت میکردیم همه منتظر اتفاقات بد بودن ! ولی خوب بعد اومدن نمرات واقعا منتقدها adult بودنشون رو ثابت کردن و نشون دادن در مجموع کار خودشونو میکنن و تاثیر پذیری از حواشی ندارن . البته این تاثیر پذیری قطعا تو یوتیوبر جماعت زیاد بود که هیچ موقع اونا ارزش و اعتبار press ها تو این صنعت رو نداشتن و نخواهند داشت .کلا من اسمشون رو بعد عرضه اخرین ما ۲ میشنیدم :Dمتایی که حق tlou 2 بود فکر میکنم تقریبا بهش رسید و یکی دو نمره اختلاف یه امر طبیعی که تو تمام بازی های دیگه اتفاق می افته . خود نسخه اول متای ۹۶ اقای تام‌چیک کردن ۹۵ ، انچارتد ۴ که اون بلا سرش اومد و مثال های دیگه که زیادن.این عقده گشاها همیشه بودن و هستن و خواهند بود !

در نهایت به نظر من اخرین ما ۲ به راحتی بیگ وینر رو کسب میکنه . سایپربانک هم‌یه بازی فوق خوش ساخت که من متای بیشتر ۹۱ یا ۹۲ اینا براش متصور نیستم و با توجه به متون نقد های اخرین ما ۲ از الان میتونم پیش بینی کنم جایزه سال که رگباری درو میکنه ناتی داگ که واقعا هم‌حقشه ! مگر این که سایپربانک معجزه کنه و یه پروداکشن ولیو بی نقص تر از tlou 2 ارائه بده . که بازم تاکید میکنم خیلی بعیده به نظرم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من به شخصه خیلی اعتقاد ندارم‌ که نظر یوزرها رو نظر منتقد ها تاثیر بذاره . قبل از ریلیز بازی متاسفانه داستان بازی لیک شد و یه جو خیلی خیلی بد در رابطه با بازی ایجاد شد. من خودم یک ماه توییتر ترفتم و هر کی رفته چوب گلف و سر جول رو دیده :Dخود من و خیلی های دیگه ۹۰ پلاس هم برامون کفایت میکرد ! احسان کجاست اون که از همه نا امید تر بود :D با بقیه بچه ها هم‌صحبت میکردیم همه منتظر اتفاقات بد بودن ! ولی خوب بعد اومدن نمرات واقعا منتقدها adult بودنشون رو ثابت کردن و نشون دادن در مجموع کار خودشونو میکنن و تاثیر پذیری از حواشی ندارن . البته این تاثیر پذیری قطعا تو یوتیوبر جماعت زیاد بود که هیچ موقع اونا ارزش و اعتبار press ها تو این صنعت رو نداشتن و نخواهند داشت .کلا من اسمشون رو بعد عرضه اخرین ما ۲ میشنیدم :Dمتایی که حق tlou 2 بود فکر میکنم تقریبا بهش رسید و یکی دو نمره اختلاف یه امر طبیعی که تو تمام بازی های دیگه اتفاق می افته . خود نسخه اول متای ۹۶ اقای تام‌چیک کردن ۹۵ ، انچارتد ۴ که اون بلا سرش اومد و مثال های دیگه که زیادن.این عقده گشاها همیشه بودن و هستن و خواهند بود !

در نهایت به نظر من اخرین ما ۲ به راحتی بیگ وینر رو کسب میکنه . سایپربانک هم‌یه بازی فوق خوش ساخت که من متای بیشتر ۹۱ یا ۹۲ اینا براش متصور نیستم و با توجه به متون نقد های اخرین ما ۲ از الان میتونم پیش بینی کنم جایزه سال که رگباری درو میکنه ناتی داگ که واقعا هم‌حقشه ! مگر این که سایپربانک معجزه کنه و یه پروداکشن ولیو بی نقص تر از tlou 2 ارائه بده . که بازم تاکید میکنم خیلی بعیده به نظرم.
آخه یه نکته ای هم هست اینه که بحث گوتی با متا جداس ، این نیست که هر کی متاش بیشتر شد حتماً بازی بهتریه و گوتی :D مثالش هم فراوونه :D واسه همین میگم سر گوتی این نظرات ضد و نقیض می تونه تاثیرش بیشتر باشه :D و خب همین باعث میشه که همه چیز بستگی به سایبرپانک داشته باشه (حالا یهو یه بازی از غیب میاد میزنه جفت اینا رو پودر میکنه میره :D) یعنی اگه بترکونه و خیلی موفق ظاهر بشه قشنگ تلوپ 2 رو میشوره میبره و اگه اونقدری که همه انتظار دارن عمل نکنه خب از اینور احتمال بیشتر میشه :D به خاطر همون قضیه ی 50/50 بودن داستان تلوپ 2 که گفتم :D
به نظرم امسال جوریه که بیشتر از اونکه خود تلوپ 2 بخواد بحث گوتی رو جا به جا کنه ، این رقیباش هستن که اینکار رو میکنن (با قوی یا ضعیف ظاهر شدن :D)

دیگه بحث خیلی داره حاشیه ای میشه ، تاپیک داستانه از این قضیه بیاییم بیرون :D همین بحثی هم که راه افتاد بیشتر روی جنبه ی استوری تلوپ 2 متمرکز بود که پاش به اینجا هم باز شد :D هر چه پیش آید خوش آید :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بعنوان کسی که اسپویل ها رو نخونده و فقط یک تریلر از بازی دیده، تا اواسط بازی فکر میکردم جول زنده هست و یهو از تو تاریکی میاد بیرون (مثل کریتوس) و میگه what the hell are you doing here?
:|
بنظرم اونایی که رفتن اسپویل ها رو خوندن به خودشون ظلم کردن. مثل اینه که بری اسپویلای برکینگ بد رو بخونی بعد بشینی سریالو نگاه کنی چه فایده ای داره؟
یعنی تا اواسط بازی منتظر بودم زنده باشه بعد که جسی یهو ظاهر شد دوزاریم افتاد:D
داستان این بازی هم عالیه، برای من تنها مشکلش همین پیاده روی های بی هدف. (:D) بود که واقعا حوصله نداشتم انجامشون بدم.
قسمتی که ابی میره توی زیرزمین بیمارستان و نوشته هایی از اولین اینفکتد ها میخونه عالی بود. یاد رزیدنت اویل افتادم:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,740
نام
مراد حلیمی
به نظرم امسال جوریه که بیشتر از اونکه خود تلوپ 2 بخواد بحث گوتی رو جا به جا کنه ، این رقیباش هستن که اینکار رو میکنن (با قوی یا ضعیف ظاهر شدن :D)
جمله خوب و تامل برانگیزی بود :D

حالا که خودم این بحثو شروع کردم(انتظار هم نداشتم اینهمه روش بحث بشه انصافا:D)یه پستم بدم که جمع بشه بحث و خیلی off topic نکنم تاپیکو:

اولا اینکه این هیترای سینه چاک(مخالفان معقول بحثشون جداست) چقدرن رو با فروش بازی میشه متوجه شد که هنوز خبری نیومده....وگرنه این هیاهویی که تو نت کردن فعلا نشون داده سوای تعدادشون بسیار پرشور هستن و قضیه رو خیلی جدی گرفتن:D
در نتیجه تاثیرگذاریشون رو نمیشه انکار کرد ولی اینکه تو اقلیتن یا اکثریت و ..... بنظرم فروش بازی مشخص بشه میشه دید بهتری در این مورد داشت

دوما در مورد سایبر پانک، کم لطفی نکنید بهش......من بنظرم با یه غول طرفیم....فک نکنم متا زیر 95....94 بشه ...واقعا بازی محشری ساختن و مهمتر از همه سبک بسیار منتقد و همچنین گیمر پسندیه
+

خلاصه که بزودی مشخص میشه و می بینیم که این قضیه ای که روش صحبت میکنیم چقدر رو گوتی آخر سال تاثیر میذاره ولی بازم میگم هر چی که شد امیدوارم رو فروش تاثیر خیلی منفی نداشته باشه چون حیفه جسارت و اعتماد بنفس ناتی داگ از بین ببره

.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
  • Like
Reactions: only sony

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
بازیهای نوامبر همیشه بودن بین انتخابها، دسامبر معمولا نیست بین انتخابها.
امیدوارم Cyberpunk باشه حتما چون اگه نباشه Goty شدن Tlou ارزشی نداره بنظرم.
وقتی نخوان یه بازیو انتخاب کنن مهم نیست رقیبش کیه !
دیگه 2016 رو یادمون که همه میدونستن گوتی آنچارتد 4 بعد ورداشتن دادن اورواچ :lol:
پس خیلی امیدوار نباش سایبر هم نباشه جایزه رو حتما میدن لست دیدی دادن شبیه ساز هواپیما یا هلف لایف vr :D یا اصلا یه بازی دیگه

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
خلاصه که بزودی مشخص میشه و می بینیم که این قضیه ای که روش صحبت میکنیم چقدر رو گوتی آخر سال تاثیر میذاره ولی بازم میگم هر چی که شد امیدوارم رو فروش تاثیر خیلی منفی نداشته باشه چون حیفه جسارت و اعتماد بنفس ناتی داگ از بین ببره

.
در مورد فروش بازی امیدوارم با اومدن PS5 و اضافه شدن بخش مولتی پلیر، بازی فروش بسیار خوبی بکنه.
تا الان غیر از امار زیر که برای در سه روز ابتدایی عرضه هست هیچ چیز دیگه ای پیدا نکردم

163785

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HalfLife G

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,230
جالبه کلا بعد این همه مدت از ریلیز بازی هنوز هم کاربرهایی در تاپیک های مختلف تلو2 هستن که همچنان به دنبال انتقام گیری از مخالفان بازین:D یعنی مثلا گوشه کنار بعضی پست هاشون بازم میان یه تیکه کنایه ای چیزی به مخالفا میزنن و جالبتر اینکه مدیریت هم اهمیتی به این چیزا نمیده. اونوقت تا همین چند وقت پیش ماها میومدیم میگفتیم یوتوبر دلقک ( عبارتی که خود طرفدارهای بازی راه انداختن) پستمون پاک میشد چون مثلا نظم تاپیک داشت بهم میخوره لول:D چه انگهایی که این مدت به مخالفهای بازی زده نشد و کسی هم چیزی نگفت.
خلاصه اینکه شل کنید دوستان، بازی اومد امتیاز و فروش و همه چیزشم گرفت. ایشالا گوتی هم میگیره اصلا:D یکم از الی یاد بگیرید از خیر انتقامش گذشت حداقل از این بازیی که انقد قربون صدقش میرید دوتا چیز یاد بگیرید:D

mpdlord

کاربر سایت
Feb 4, 2012
90
نام
محمد
با وجود اینکه خودم بشدت بازی رو دوست دارم ولی یه حسی بهم میگه بهترین بازی 2020 نمیشه. تا اینجا رقیبی نداشته. ولی بازم میگم انتخابش نمیکنن. تو سال 2018 بار اول که بازی GOW رو تمام کردم گفتم کمترین حقه بازی اولیه (با وجود رقیبای وحشتناکی که داشت). در هر صورت اول بشه یا نه بعد از GOW دومین بازیه که بشدت بهش ارادت دارم که همینم برام کافیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر