Splinter Cell Series

کدوم شماره ی اسپلینتر سل رو بیشتر می پسندید؟

• splinter cell 1

رای‌ها: 2 3.9%
  • splinter cell 2

رای‌ها: 9 17.6%
  • splinter cell3

رای‌ها: 40 78.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    51
  • نظرسنجی بسته شده است .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط s01id_sn4ke:
من كه از SC متنفر نيستم كه...
wink.gif
بدم هم نمياد بازي كنم...

يكم بازي بي داستانيه...يكم هم گيم پليش داره تكراري ميشه...همين
wink.gif
هر کی یه نظری داره ولی به نظر من عالیه بازیش ;)

حداقل چند تا عكس از توي بازي بذاريد جيگرمون حال بياد
الان از اول مهر تا حالا بازیش نکردم ولی هر موقع دوباره شروع کردم به روی چشم :o .

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
استفاده از StarForce و SFCure هم ساده نيست چون بايد IDE Channel هاتون رو بدونيد و كلي دنگ و فنگ ديگه.. فعلاً فقط بايد صبر كنيد..

اتفاقا به هيچ وجه كار سختي نيست راه انداختن بازي ... تنها كاري كه بايد بكنيد اينه كه كابل سي دي رام رو از پشتش بكشيد ... بقيه مراحلش همه نرم افزاريه و اصلا هم سخت نيست ... كلي دنگ و فنگ ديگه هم نداره
wink.gif

namazizadeh

کاربر سایت
Sep 29, 2005
89
نوشته شده توسط Behzad:
اتفاقا به هيچ وجه كار سختي نيست راه انداختن بازي ... تنها كاري كه بايد بكنيد اينه كه كابل سي دي رام رو از پشتش بكشيد ... بقيه مراحلش همه نرم افزاريه و اصلا هم سخت نيست ... كلي دنگ و فنگ ديگه هم نداره
wink.gif

سلام بر همگی :cheesygri :cheesygri
اقا یکی می تونه توضیح بده بالاخره سرنوشت این بازی چیه میشود این بازی را انجام داد یا نه بهزاد جان می توانی تو ضیح بدهی این روشی را که گفتی :cry: :cry:

Darkfie1d پس خبرهای جدید چه شد :sad: :sad:
پس من کی می توانم این بازی را انجام دهم :rolleyes: :rolleyes: :mad:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Behzad:
wink.gif

درسته كه با كشيدن كابل ميشه خيلي از مراحل رو اسكيپ كرد، اما همه ميتونن هي برن كابل بكشن وصل كنن؟! درضمن اسپلينتر سل اصلاً اينطوري نيست برعكس ورمز 4. خداوكيلي 3 روز روي 2 تا دستگاه مشغول ران كردن اسپلينترم اما هنوز به نتيجه نرسيدم، در صورتيكه ورمز 4 به يك ساعت هم نرسيد اجراش.. جفتشونم SF3 هستن ولي هنوز نفهميدم كه چرا اين ران ميشه اون نه!
يك نتيجه ديگه هم رسيدم كسائي كه درايو اكسترنال دارن ميتونن راحت بازي كنن چون استارفورس رو درايو اكسترنال باگ داره...

درضمن آقا بهزاد اگر شما تونستي ران كني خوب يه كمكي بكن بما هم!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
درسته كه با كشيدن كابل ميشه خيلي از مراحل رو اسكيپ كرد، اما همه ميتونن هي برن كابل بكشن وصل كنن؟!

شما اگه ميخوايد از اون يكي روش استفاده كنيد و ديگه كابل رو نكشيد بايد بگم به كلي بيخيال دادن بازي تو بازار بشيد چون مطمعنن 99 درصد نميتونن اين مراحل رو اجرا كنن ... كشيدن كابل به مراتب راحت تر از اون مراحل هست

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Behzad:
شما اگه ميخوايد از اون يكي روش استفاده كنيد و ديگه كابل رو نكشيد بايد بگم به كلي بيخيال دادن بازي تو بازار بشيد چون مطمعنن 99 درصد نميتونن اين مراحل رو اجرا كنن ... كشيدن كابل به مراتب راحت تر از اون مراحل هست

درود :)
همه اينارو منم ميدونم مثلا" براي ورمز نوشتم كه از اين روش هم ميتونيد استفاده كنيد. اما اول اون روش رو امتحان كردم و اون روش جواب داد. حالا اين راه شمارو هم در مرحله آزمايش قرار ميديم فقط اگر ممكنه يه توضيحي بده :) كه من ديگه مجبور نشم اينترنت رو زير و رو كنم :( چشام ديگه درومد.. 2 هفتس ميخوام Guild Wars بازي كنم كاراكترم هنوز لول 2 ـه :(

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Darkfie1d:
درود :)
2 هفتس ميخوام Guild Wars بازي كنم كاراكترم هنوز لول 2 ـه :(
سلام
میبینم که مثل من تو GW گیر کردی.شدید.ایول.تازه مثل خودم شدی.بابا من لولم 7 .و دارم میرسونم به 8
خیلی مونده برسی به منا.
پس عجله کن.
منو منتظر نزار.
خوش بگذره.
بای بای

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
میبینم که مثل من تو GW گیر کردی.شدید.ایول.تازه مثل خودم شدی.بابا من لولم 7 .و دارم میرسونم به 8
خیلی مونده برسی به منا.
پس عجله کن.
منو منتظر نزار.
خوش بگذره.
بای بای

ميگم كه.. من بدبخت اصلاً وقت نميكنم بازي كنم :cry:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بالاخره این بازی مزخرف شما رو ران کردم :( اما یک نکته داره.. هنوز خیلی کار داره تا بدیم بیرون.. رو یک سیستم ران میشه.. رو سیستم دیگه ران نمیشه.. خلاصه متوجه نشدم هنوز عیب از کجا میتونه باشه..

namazizadeh

کاربر سایت
Sep 29, 2005
89
نوشته شده توسط Darkfie1d:
بالاخره این بازی مزخرف شما رو ران کردم :( اما یک نکته داره.. هنوز خیلی کار داره تا بدیم بیرون.. رو یک سیستم ران میشه.. رو سیستم دیگه ران نمیشه.. خلاصه متوجه نشدم هنوز عیب از کجا میتونه باشه..
خیلی عالی شد مرسی لطفا هروقت شد ما هستیم منتظرم در ضمن همه مراحل اجرا می شود ;) ;) ;) ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر