Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
استاد!
همون سیستم تشخیص میزان صدا و اهداف فرعی و اهداف اختیاری و امتیازی و امتیاز بندی مراحل و هک قفل ها و...... ؛ اینا اسمش تنوعه! درسته که خیلی جالب و بدرد بخور بودن این سیستم ها ، ولی خیلی بازی رو شلوغ کرده بودن !
حالا اگه میگید بخاطر این تغییرات نبوده که از Chaos Theory بدتون اومده ، پس بفرمایید بخاطر چی بوده با این همه نو آوری ؟؟؟
می بینید ؟ هیچ دلیل خاصی به ذهنتون نمیرسه ! پس باور کنید که همین تغییرات بودن که راه رفتن روی قسمت ناخودآگاه مغزتون!

ها؟:)
سلام.
این ها رو که گفتی قبول دارم ولی تنوع کلی و زیاد مثل همین 4 که رفته تو روز!!
این خودش یه تنوع خیلی بزرگ هست;)
آخه مهندس ! اونا که گفتم مثال بودن. نگفتم که اسپلینتر سل سبکش عوض شده!
راستی دو تا مثال هم که الان یادم اومد که مجازی نیستن و واقعین : 1- بازی کماندوز که با تغییر سبک از استراتژیک/اکشن/تاکتیکی به اکشن اول شخص شکست خورد.
2- بازی درایور که با قرار دادن مراحل قایق و .... رانی و پیاد شدن از ماشین کلا شکست خورد.

خب مثالت رو درست بزن!!
مثال هات اصلا ربطی نداشت!
گفتم که اسپلینتر سل مثل این مثالهایی که زدی نیست و هنوز هم همون STELATH هست:)

من هم اون چند خط رو در جواب همین گفته بودم:
""فکر کن آقای x که از اکشن بکش بکش حالش به هم میخوره و اسپلینتر سل رو به خاطر stealth ش دوست داره ، یکهو میبینه شماره ی بعدی قسمت های اکشنی داره....خوب این آقا دیگه سراغ نسخه ی جدید نمیره....حالا فرض کن هزاران تا از این آقایون x اینجوری از بازی زده میشن....""

گفتم که هم STEALTH هست هم اکشن خودت هر طور عشقت میکشه بازی کن;) شماره ی 3 هم همین طور بود شما میتونستی اکشن بری جلو هم STELTH مگه یادت نیست اول مرحله ازت میپرسید چه طور میخوای بازی کنی؟ اکشن یا STEALTH ;)
به فرض اینکه بازی کلا اکشن شده باشه خیلی از اون X ها که از STEALTH بدشون میومده حالا میشن طرفدارهای بازی:) فرض کن هزاران از این اقایون X اینجوری از بازی خوششون بیاد:D

بای

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
این ها رو که گفتی قبول دارم

خدا رو شکر!
79.gif

ولی تنوع کلی و زیاد مثل همین 4 که رفته تو روز!!
این خودش یه تنوع خیلی بزرگ هست

خوب ما هم که داریم در همین مورد بحث می کنیم!
38.gif

خب مثالت رو درست بزن!!
مثال هات اصلا ربطی نداشت!
گفتم که اسپلینتر سل مثل این مثالهایی که زدی نیست و هنوز هم همون STELATH هست

عزیز دلم ... فدات شم....مثال رو گاهی عمیق تر می زنن تا مطلب بهتر درک شه!
اصلا شما به مثال ها توجه نکن، همون آقای x رو بچسب!:D

مگه یادت نیست اول مرحله ازت میپرسید چه طور میخوای بازی کنی؟ اکشن یا STEALTH
اون که برای تسلیحات بود....قضیه ی اون فرق داره...
مثلا اگر شما اول میزدی میخوای اکشن بازی کنی (assualt) ، بعد میرفتی توی بازی و تیر میزدی ازت امتیاز کم میکرد......به ازای هر گلوله ای که شلیک میشد و هر نفر که با گلوله کشته میشد از امتیازت کم میکرد....

گفتم که هم STEALTH هست هم اکشن خودت هر طور عشقت میکشه بازی کن شماره ی 3 هم همین طور بود شما میتونستی اکشن بری جلو هم به فرض اینکه بازی کلا اکشن شده باشه خیلی از اون X ها که از STEALTH بدشون میومده حالا میشن طرفدارهای بازی فرض کن هزاران از این اقایون X اینجوری از بازی خوششون بیاد

خوب حرف ما هم سر همینه...طرفداران قدیمی و اصیل بازی که بازی رو بخاطر stealth دوست داشتن (مثل خودم
51.gif
) از بازی زده میشن ، در عوض بازی طرفداران جدیدی پیدا میکنه.....به نظر من نگه داشتن طرفداران قدیمی بهتر باید باشه...
بعدشم من نمی دونم چجوری میشه stealth بازی کرد وقتی که نور داغ آفتاب چشمت رو میزنه...(وقتی که نور زیاده یا بعبارتی بازی توی روز انجام میشه)
حالا باز بگو استیلث برو ..... یکی از مهمترین فاکتور های استیلث تاریکیه و با این وضع دیگه.......

با تشکر...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
اون که برای تسلیحات بود....قضیه ی اون فرق داره...
مثلا اگر شما اول میزدی میخوای اکشن بازی کنی (assualt) ، بعد میرفتی توی بازی و تیر میزدی ازت امتیاز کم میکرد......به ازای هر گلوله ای که شلیک میشد و هر نفر که با گلوله کشته میشد از امتیازت کم میکرد....

مظنور اینه که هم میشه اکشن بازی کردم هم stealth ;)
خوب حرف ما هم سر همینه...طرفداران قدیمی و اصیل بازی که بازی رو بخاطر stealth دوست داشتن (مثل خودم
51.gif
) از بازی زده میشن ، در عوض بازی طرفداران جدیدی پیدا میکنه.....به نظر من نگه داشتن طرفداران قدیمی بهتر باید باشه...
بعدشم من نمی دونم چجوری میشه stealth بازی کرد وقتی که نور داغ آفتاب چشمت رو میزنه...(وقتی که نور زیاده یا بعبارتی بازی توی روز انجام میشه)
حالا باز بگو استیلث برو ..... یکی از مهمترین فاکتور های استیلث تاریکیه و با این وضع دیگه.......

نه مطمئن باش زده نمیشی چون این شماره هر 2 گروه رو راضی نگه داشته هم اکشن هم stealth شما چند تا از تریلرهای گیم پلیش رو ببین اصلا stealth تو بازی از بین نرفته و مسئله روز تاثیری درش نزاشته;)

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
اقا تو رو خدا يكي اين سيستم مورد رو بگه ديگه مرديم از دلواپسي:(( :((
توي تاپيكاي game spot ميگن CPU 3.0 لازم داره يعني با 2.4 يا 2.8 نمياد؟:confused:
كارت گرافيك چي؟با 6200 يا 5500 مياد؟
اگه shader model 3.0 نداشته باشي چطور؟
لطفا يكي جواب بده.:love: :love: :love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
اقا تو رو خدا يكي اين سيستم مورد رو بگه ديگه مرديم از دلواپسي:(( :((
توي تاپيكاي game spot ميگن CPU 3.0 لازم داره يعني با 2.4 يا 2.8 نمياد؟:confused:
كارت گرافيك چي؟با 6200 يا 5500 مياد؟
اگه shader model 3.0 نداشته باشي چطور؟
لطفا يكي جواب بده.:love: :love: :love:
خودت ببین دیگه :)

Supported OS: Windows® XP (only)
Processor: 3 Ghz Pentium® 4 or AMD Athlon™ 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended). Game optimized for Dual-processor-enabled computers.
RAM: 1 GB
Video Card: DirectX® 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)
Sound Card: DirectX® 9.0c-compatible (EAX" recommended) - PC audio solution containing Dolby® Digital Live required for Dolby Digital audio.
DirectX Version: 9.0c or higher (9.0c included on disc)
DVD-ROM: 4x DVD-ROM or faster
Hard Drive Space: 8 GB
Peripherals Supported: Mouse, keyboard
Multiplay: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster

*Supported Video Cards at Time of Release

ATI® X1600/X1800/X1900 NVidia® 6600 /6800/7300/7600/7800/7900

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
اقایون با سلام...:) :) اینجوری که بوش میاد سایت فایل پلنت قول داده دموی بازی رو 31 اکتبر بده بیرون :love: :love: پس اماده و منتظر باشید تا دموش اومد سریع از اینترنت بگیرین...موفق باشید.:cheesygri :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
اقایون با سلام...:) :) اینجوری که بوش میاد سایت فایل پلنت قول داده دموی بازی رو 31 اکتبر بده بیرون :love: :love: پس اماده و منتظر باشید تا دموش اومد سریع از اینترنت بگیرین...موفق باشید.:cheesygri :cheesygri
دموش؟؟
خوب دموش که فایده ای نداره فوقش 1 مرحله داره:)
یکم صبر میکنیم تا 9 نوامبر بعد بازی اصلی رو میگیریم مگه چه قدر فرقشه؟:cheesygri

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
البته حرف شما جناب pandora tomorrow که نمیدونم اسمتون چیه؟ درسته:) :) اما از قدیم گفتن کاچی بعز هیچی ...به هر حال با اومدن دموی بازی بعضی از حرف و حدیث ها در مورد بازی و گرافیکش تموم میشه :cool: :cool: :cool:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
خودت ببین دیگه :)

Supported OS: Windows® XP (only)
Processor: 3 Ghz Pentium® 4 or AMD Athlon™ 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended). Game optimized for Dual-processor-enabled computers.
RAM: 1 GB
Video Card: DirectX® 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)
Sound Card: DirectX® 9.0c-compatible (EAX" recommended) - PC audio solution containing Dolby® Digital Live required for Dolby Digital audio.
DirectX Version: 9.0c or higher (9.0c included on disc)
DVD-ROM: 4x DVD-ROM or faster
Hard Drive Space: 8 GB
Peripherals Supported: Mouse, keyboard
Multiplay: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster

*Supported Video Cards at Time of Release

ATI® X1600/X1800/X1900 NVidia® 6600 /6800/7300/7600/7800/7900

این طور که بوش میاد باید یه دستی به سیستم بکشیم :cheesygri
ولی این سیستم بعضی ها میگن خود ubi نگفته یعنی اونایی که عضو سایتن گفتن:confused:
ولی بالاخرا باید یه حرکتی کرد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
منظور من هم اینه که اگه اکشن بازی کنی آخر مرحله شاید امتیازت رو به منفی میل کنه...:D
زیاد مهم نیست!!

البته حرف شما جناب pandora tomorrow که نمیدونم اسمتون چیه؟ درسته:) :) اما از قدیم گفتن کاچی بعز هیچی ...به هر حال با اومدن دموی بازی بعضی از حرف و حدیث ها در مورد بازی و گرافیکش تموم میشه :cool: :cool: :cool:

اینم هست!!

این طور که بوش میاد باید یه دستی به سیستم بکشیم :cheesygri
ولی این سیستم بعضی ها میگن خود ubi نگفته یعنی اونایی که عضو سایتن گفتن:confused:
ولی بالاخرا باید یه حرکتی کرد

مطمئن باش این رو خوده خوده یوبی اعلام کرده :
http://store.ubi.com/item.jsp?item=68294

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
پست های بی ربط پاک شدند.
دیگه کم کم دارین رکورد میزنین.
در عرض 10-12 ساعت 15 پست بی ربط و پشت سره هم زدین!
اگه یه کلمه دیگه درباره ی دانته توی این تاپیک دیده بشه, تاپیک برای همیشه قفل میشه...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر