Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام بر همه
حالا که دارهجناب سام فیشر دارن توی کامپیوتر ها میان
یکی در مورد نحوه بازی کردن ودر واقع ححرکات پیچیده ای که سام انجام میده و کلا در مورد گیم پلی بازی یه توضیحاتی بده.اخه من فقط Sp2رو بازی کردم اونم به مدت 15 دقیقه.توی مراحل اولیه گیر کرده بودم!!!من کلا از مخفی کاری خوشم نمیاد.حالا یه توضیحات بدید شاید من هم علاقه مند شدم! :-"

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
سلام بر همه
حالا که دارهجناب سام فیشر دارن توی کامپیوتر ها میان
یکی در مورد نحوه بازی کردن ودر واقع ححرکات پیچیده ای که سام انجام میده و کلا در مورد گیم پلی بازی یه توضیحاتی بده.اخه من فقط Sp2رو بازی کردم اونم به مدت 15 دقیقه.توی مراحل اولیه گیر کرده بودم!!!من کلا از مخفی کاری خوشم نمیاد.حالا یه توضیحات بدید شاید من هم علاقه مند شدم! :-"
تا بازی نکنی نمیفهمی!!

اگر با 6800 چنین تنظیمات گرافیکی داشته مطمئن باشید با کارتهای پایینتر هم درحد قابل قول اجرا میشه

خب منم همین رو میگم دیگه این محمدرضا قبول نداره!:cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
مثل اینکه لینک تورنت اومده!!!!!! نمیدونم فیک هست یا نه!!! یکی بیاد منو روشن کنه
بازی پنچشنبه ریلیز میشه بعد لینکش الان اومده؟؟؟؟
http://www.torrentz.com/search_splinter-cell-double-agent
یکی منو روشن کنه :confused:
بازیش مثل خیلی از بازیهای دیگه زودتر از روز ریلیز اومده و مثل اینکه مدرن و تکین هم دادن بیرون ولی هنوز کرک نشده;)

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
امروز بازی رو در 2 dvd گرفتم و خیلی راحت با daemon اجرا میشه. وقتی بازی بدون کرک اینطور راحت اجرا میشه نمیدونم چرا این شرکتا اینقدر ملت رو الاف کردن تا بازی رو بدن بیرون! ولی عجب گرافیکی داره. :eek:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جون هر کی دوست دارین واقعا الان تو تهران هست؟؟؟؟؟:cheesygri بابا بازی 5شنبه ریلیز میشه :eek:
حالا کسایی که خریدن بازی مشکلی نداره؟؟؟؟؟ اگر واقعا در بازار باشه الان ساعت 3.18 بامداد هست ...ساعت 6صبح ولیعصر هستم..........
ولی خودمونیم داره مد میشه هااااااااااا بازی ها دارن میرن رو 2 dvd مثلا just cause و هیمن اسپلینتر خودمون

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
وقتی بازی بدون کرک اینطور راحت اجرا میشه نمیدونم چرا این شرکتا اینقدر ملت رو الاف کردن تا بازی رو بدن بیرون! ولی عجب گرافیکی داره.
بازی از لحاظ کرکی مشکل نداشته که عزیزم ....که این شرکت ها ملت رو علاف کنن...تکین نیومده که اسپلینتر رو بسازه...که شما میگی شرکت ...اینها مغازه های گیم کپی کن هستند ...در همین حد.........باز اگه خودشون کرک میکردن ...باز یه چیزی....کرک رو هم از اینترنت دان میکنن

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
بازی از لحاظ کرکی مشکل نداشته که عزیزم ....که این شرکت ها ملت رو علاف کنن...تکین نیومده که اسپلینتر رو بسازه...که شما میگی شرکت ...اینها مغازه های گیم کپی کن هستند ...در همین حد.........باز اگه خودشون کرک میکردن ...باز یه چیزی....کرک رو هم از اینترنت دان میکنن

همون روزی که بازی اومد رو اینترنت, اینا دانلودش کرده بودند ولی دست نگه داشته بودند تا کرکشم بیاد بعد پخش کنند. من به مدرن و تکین زنگ زدم هر دو شون گفتن تا بازی کرک نشه ما پخش نمیکنیم و بدون کرک اجرای بازی سخته و از این حرف ها, حالا که دیدند فعلا از کرک خبری نیست بازی رو بصورت همون ایمیج دادن تو بازار. منظورم از علاف کردن این بود. ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
جون هر کی دوست دارین واقعا الان تو تهران هست؟؟؟؟؟:cheesygri بابا بازی 5شنبه ریلیز میشه :eek:
حالا کسایی که خریدن بازی مشکلی نداره؟؟؟؟؟ اگر واقعا در بازار باشه الان ساعت 3.18 بامداد هست ...ساعت 6صبح ولیعصر هستم..........
ولی خودمونیم داره مد میشه هااااااااااا بازی ها دارن میرن رو 2 dvd مثلا just cause و هیمن اسپلینتر خودمون

کشتیمون بابا اره اومده یه چند روزی هست که اومده:)
بعدش تو ندیدی بازی زودتر از موعد میاد ایران؟;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بعدش تو ندیدی بازی زودتر از موعد میاد ایران؟
بازی های زیادی رو دیدم که اینجوری میشه
ولی این یکی چون اسپلینتر سل هست رو باورم نمیشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
کسی بازی رو رو آخرین درجه گرافیکی اجرا کرده؟؟؟؟ کارتش چیه و فریم ریتش چند بوده؟؟؟؟؟ اگرم میشه یه عکس از تنظیماتش بذاره

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام خدمت بروبچ:cheesygri :cheesygri :cheesygri بالاخره اسپلینتر هم اومد(عشق من)...من خودم هنوز نگرفتم:(( :(( :(( ...می خواست بدونم کسی اطلاع داره که تو کرج جایی بازی رو به صورت 2 تا دیویدی اورده یا نه؟؟؟؟؟چون این نوین نگاه خیلی داره ناز میکنه ...زنگ زدم میگم اوردین بازی رو میگه هنوز تو تهران پخش نکردن...میگم تو تهران اومده شما کی میارین میگه امشب فردا.پس فردا.....خلاصه اگه کسی تو کرج بازی و تهیه کرده یه ندا به ما بده:( :( :( :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر