Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خب اینم بگم که خیالتون راحت شه

من با Radeon x700 256MB (که از کارتهای قوی SM 2.0 Support هست) هم بازی رو تست کردم
بازی ران میشه و بعد از Loading دقیقا وقتی که میخواد بره توی بازی Crash میکنه و پیغام میده : Triyng to set non-registered vertex shader

حتی وقتی جزیئات رو تا آخر میارم پایین (یعنی رزولوشن 640 480 و جزئیات هم همه خاموش یا روی Low) بازم موقع لود شدن همون پیغام رو میده

نتیجه اینکه چیزی که توی Readme بازی نوشته کاملا درسته ... نتیجه ای که از این نتیجه میگیریم اینکه نظرات کارشناسانه تون رو هرجا میرسین ارائه ندین !

اگه میخواین Double Agent روی PC بازی کنین کارتتون باید Pixel Shader 3.0 رو ساپورت کنه ... کارتهایی هم که PS 3.0 رو ساپورت میکنن :
nVidia : 6600/6800/7600/7800/7900
* کارتهای 6200 و 7300 هم با اینکه PS 3.0 رو ساپورت میکنن اما خیلی ضعیفن و برای اجرای بازی مناسب نیستن ... ممکنه بتونن بازی رو اجرا کنن ولی با جزئیات پایین و فریم ریت خیلی بد

Ati : Radeon X1600/X1800/X1900
* کارت X1300 هم مثل مورد بالا. PS 3.0 رو پشتیبانی میکنه ولی ضعفیه
* کارتهای سری Radeon X (از X300 گرفته تا X850XT PE نمیتونن بازی رو اجرا کنن)

* کارتهای سری 4 و FX از Geforce و سری 9000 از Radeon هم نمیتونن بازی رو اجرا کنن

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بابا شما دیگه کی هستین بازی به این خفنی رو انتظار دارین رو 5200 اجرا بشه؟؟؟؟ :eek:
یه دستی به سر و روی کارتتون باید بکشید اگر میخاهید بازی کنید....ولی بهتره صبر کنید تا 8800 بیاد بعد .......من فردا بازی رو مگیرم!!!! فقط یه سوال این بازی چه جوری شده 8 گیگ!!؟؟؟؟؟
انجین که همونه ....مرحله های اکسکلوسیو هم که واسه 360 بودن بازی هم طبق گفته بر و بچ 1 دونه پایان داره!!!! پس این بازی چه جوری شده 8 گیگ؟؟؟؟
بعد یه سوال ین چه جور dvd هست که 8 گیگ توش جا میشه؟؟؟ دو لایه استفاده کره یوبی؟؟؟

بعد یه سوال دیگه؟؟؟؟ تکین بازی رو با کرک بیرون داده؟؟؟؟

Detective-G3me

کاربر سایت
Nov 5, 2006
25
نچ :cheesygri
راهي نيست خودتونو نكشين
راه حل: بريد پلو باباتون به باباتون بگيد 200 هزار تومن پولم بده برم گرافيك بخرم بشينم با كامپيوتر بازي قشنگ قشنگ بكنم حالا يا داد يا يه دونه خابوند تو گوشت:cheesygri

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
* کارتهای 6200 و 7300 هم با اینکه PS 3.0 رو ساپورت میکنن اما خیلی ضعیفن و برای اجرای بازی مناسب نیستن ... ممکنه بتونن بازی رو اجرا کنن ولی با جزئیات پایین و فریم ریت خیلی بد
خدا رو هزار مرتبه شکر....
79.gif

همینش هم غنیمته..
من چند بار میخواستم کارت بخرم ، ولی دیدم چون مادربردم agp ساپورت میکنه فقط ، باید یک دست اساسی به سیستم بکشم....و احتمالا اینکارو وقتی سری 8 اومد میکنم....الان دیگه همین که اجرا میشه خودش کلیه...

امین دیدی گفتم با 6200 فقط در صورتی اجرا میشه که همه ی تنظیماتو بیاری پایین... ;)

یعنی به غیر از تعویض Vga دیگه راهی نداره ؟
امین میگفت یک نرم افزار میشناسه که ورژن 3 شیدر ها رو به 2 تبدیل میکنه..... بذارید بببینیم خودش چکار میکنه چون خودش هم 5700 داره ، حتما دوباره پیداش می کنه.....

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
بعد یه سوال دیگه؟؟؟؟ تکین بازی رو با کرک بیرون داده؟؟؟؟

نه. تکین یه ستاپ خودش ساخته گذاشته اولش. اون رو که میزنی تازه ستاپ بازی میاد. ستاپ اصلیه بازیه. نصب میکنی بازی رو . بعدش یه فایل به اسم Image Crack داره که توش فایل زیپ شده ایمیج بازی هست که باید براش حدود 3 گیگ فضا خالی کنی. اون ایمیج رو که باز کنی با Deamon مونتش میکنی و بازی رو اجرا میکنی.
که البته توی سیستم من کار نکرد و هر کاری کردم با هر برنامه ای مونت کردم نتونستم بازی رو ران کنم.
بعد کرکش رو از اینترنت دانلود کردم. کرکش هم اومده. با کرک اجراش کردم. کرکش هم درست بود و حجمش هم کم بود. بعدش هم بعد از لودینگ با همون ارور معروف Triyng to set non-registered vertex shader مواجه شدم و بقیه داستان رو هم که Hellgate: london تعریف کرد.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

من Scda را بر روی Ps2 بازی کردم و اعتراف ميکنم بازی قدرت و حس انتقال خوبی به بازيکن ميده به طوری که الان چند ساعت به انتهای بازی زمان باقی است :)

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام ...

من Scda را بر روی Ps2 بازی کردم و اعتراف ميکنم بازی قدرت و حس انتقال خوبی به بازيکن ميده به طوری که الان چند ساعت به انتهای بازی زمان باقی است :)

آقا حامد میشه یه مقدار در باره کنترل بازی توی PS2 توضیح بدی. چون من سیستمم کارتش پایینه و نمیتونم توی PC بازی کنم و باید برم سراغ PS2. برا همین میخوام بدونم آیا کنترلش توی PS2 سخت تر هست؟؟ یا کنترلش روونه؟؟ چه جوریاس؟؟ یه توضیحی میدی؟؟

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
آقا حامد میشه یه مقدار در باره کنترل بازی توی Ps2 توضیح بدی. چون من سیستمم کارتش پایینه و نمیتونم توی Pc بازی کنم و باید برم سراغ Ps2. برا همین میخوام بدونم آیا کنترلش توی Ps2 سخت تر هست؟؟ یا کنترلش روونه؟؟ چه جوریاس؟؟ یه توضیحی میدی؟؟

سلام ...
توی يک جمله ميتونم بگم کنترش واقعا خوبه هيچ مشکل بزرگی نداره بجز چند تا ايراد کوچولو که اونم بنا به قدرت و قدمت Ps2 قابل بخشش هست ... در صورت داشتن اين کنسول همین نسخه را بازی کنید و مطمعن باشید لذت خواهید برد البته گرافيک در سطح همون نسخه های قبلی روی کنسول هست و تغيير چندانی نداره.

dehghan

کاربر سایت
Nov 8, 2006
1
کمک در مورد اجرای بازی

با سلام به همه دوستان آقا من تازه عضو این سایت شدم سیستم من این هست سی پیو 2400 اینتل ___ رم 768______ و کارت گرافیک من 256 مگ هست البته مارک آن Ati Radeon 9200 هست آقا این بازی رو سیستم من اجرا می شود لطفا من را راهنمایی کنید که اگر نمیشود پول خودم را حرام نکنم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام به همه دوستان آقا من تازه عضو این سایت شدم سیستم من این هست سی پیو 2400 اینتل ___ رم 768______ و کارت گرافیک من 256 مگ هست البته مارک آن Ati Radeon 9200 هست آقا این بازی رو سیستم من اجرا می شود لطفا من را راهنمایی کنید که اگر نمیشود پول خودم را حرام نکنم

خیر این بازی رو سیستم شما اجرا نمی شه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر