Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

من يه مشکل عجيب دارم کسی جوابمو نداد! بيخيال! ولی اينو واسه کسانی ميگم که
تو نصب و اجرای بازی مشکل دارن! من طی تحقيقاتی! که تو فروم سايت های خارجی کردم
يه تاپيک پيدا کردم که نوشته بود نسخه های فعلی اسپلينتر که ما داريم نسخه beta هست!
واسه همين شرکت های عزيز 2-3 روز قبل از تاريخ ريليز رسمی بازی رو پخش کردن!
و واسه همين پر عيب و ايراد هست! از قطع صدا گرفته تا ايرادات گرافيکی و مشکل من که
وقتی رو آيکون بازی کليک ميکنم سيستم هنگ و موس از کار ميافته و هيچ راهی جز ريست نداره!
در ضمن يه پچ 20 مگی اومده! ولی بيشتر مشکلات مولتی پلير رو حل ميکنه..
اگه بازی رو هنوز نخريديد پيشنهاد ميکنم يکم صبر کنيد تا نسخه اصلی رو بدن بيرون..
مثلاً همين سرزمين تو سايتش نوشته اگه مشکل صدا داريد فلان پچ رو نصب کنيد از رو سيدی..

بابا ایول کارت درسته............جنابdj_mj عکسای بیشتری بزاز....ماکه مثل اینکه به این راحتی ها بازی گیرمون نمیاد پس حداقل عکساشو ببینیم:(( :(( :(( :((

سیستم من اینه CPU 2.0ghz
512 MB ram
Geforce 6200 256MB
اما بازی رو گرفتم اینستال کردم برای تکین بود و راحت اجرا شد بدون نیاز به ایمیج حدود 10 گیگ هم فضا میخواد
ولی بازی رو که اجرا میکنم انقد رسنگینه توی دموی اول گیر میکنه و به گونه ای سیستم هنگ میکنه تنظیمات هم تا حد پایین بود نشد اجرا کنم حالا اگر بخوایم به حرف دوستمون اعتماد کنیم یعنی این نسخه بتا است که من فکر نمیکنم چون همه دارن بازی میکنم
یکی ازدوستام با 7600 راحت اجراش کرده بود به نظر من با 6600 به پایین اجرا نمیشه اینجاس که ادم قدر کنسول رو میدونه
در کل نشد اجرا کن اخر هم مجبور میشم برم روی PS2 این قسمت Hardware dection که فقط رم پایین بود و بقیه تیک خورده بودند
2003215721004914832_fs.jpg

2003209867194317832_fs.jpg

در کل برای اجرای این بازی باید به فکر اپگرید باشید

من بدبخت نمیتونم اجراش کنم!:(

ئه ئه ئه

توی چت گفتی یادت نیست؟
57.gif

من ازت پرسیدم ، بعد تو هم گفتی میشه ... با نرم افزار...

اگه اینجوری نیست که یعنی خیلی از بچه ها باید بازی رو بیخیال شن...

من گفتم؟؟:eek:
البته هست ولی شیدر 3 رو به 2 تبدیل نمیکنه 2 رو به پایین تر تبدیل میکنه;)

عزیز واسه منم یه بار اینجوری شد که من 2 بار لود کردم درست شد..... شما هم این کار رو بکن شاید درست بشه

یعنی چی !
یعنی بازی را دوباره نصب کنم ..........
آخه من چندین بار اون قسمت را رفتم اما همونطوری بود ............
آیا شما موفق شدید اون قسمت را رد کنید .......
و العان کجای بازی قرار دارید :(( :(

نسخه اورجینال بازی چنده :(
من میگم این نسخه های پخش شده در ایران مشکل دارند . همانند
حرفی که دوستمون زد . صداگزاری مشکل داره در این نسخه ها . بعضی جاها صدا نداره ........
و یک جا هم که دیگه بازی مشکل اساسی داره همونجا که گفتم و ..........

:(( :(( :((

حال ميكنم بد جوري بعضيا رفتن تو كفش همينه ديگه اگه پي سي داري دلت خوشه سي پي يو 3.0 روشه جلو همه ادعات ميشه دارو ندارنتو خرج ميكني رو سي پي يوت حالا بخور :) :-"
اگه پول نداري چرا ميري 900 تومن پي سي ميخره برو 360 بخر حال كن
از خودت بپرس من الان دارم با پي سيم چه ميكنم
جواب:
بازي
رايت سيدي
فيلم
اينترنت
نكات مثبت:هيچ
نكات منفي : تا دلت بخاد:)
dj_mj جون ارادت منديم اقا :cheesygri
يه چندتا عسك :cheesygri از مرحله برف بزار راستي الان مرحله چندي
امروز زنگ زدم مدرن كته كله :cheesygri اسپلينتر رو سفارش دادم به جون شما ميارزه هر دي وي دي 1500 :cool:
فك ميكنيد كركها رو از كدوم گوري ميارن
gamecopyworld

من گفتم؟؟
البته هست ولی شیدر 3 رو به 2 تبدیل نمیکنه 2 رو به پایین تر تبدیل میکنه

خب همون دیگه:-"
من گفتم امین یه چیزایی میگفت ..... منظورم همین بود... :-"

در مورد نسخه ی بتا و اینا کسی اطلاعات بیشتری با منبع رسمی نداره ؟؟؟

مثل اینکه گرافیکش خیلی از x360 کم داره :(
کاشکی روزی برسه که وقتی یه کامپیوتر میخری ، تا آخر عمرش هرچی بازی واسه کامپیوتر میاد رو اجرا کنه.....نه اینکه همش بخوای آپگریدش کنی.....
یه نفر کنسول میخره ، تا وقتی بازی واسه کنسوله میاد میتونه اجراش کنه ؛ ولی ما همش باید به فکر ارتقا باشیم... :(

واقعا بازی زیبای هست . برای دیدن گرافیک واقعی بازی باید حتما یه 7900 داشته باشید ........
اما متاسفانه نسخه های پخش شده در ایران مشکل دارند و در اواسط بازی سام فیشر
یک جا می ایسته و دیگه حرکت نمی کنه ........
من با کرک هم نتونستم این مشکلش را حل کنم ........

همونجا که هلی کوپتر را کنترل می کنید . بعد از اینکه فرود می آید با اون یارو صحبت کردید سام فیشر دست به سینه می ایسته و دیگه حرکتی نمی کنه .......... !
آیا کسی هست که توانسته باشه این قسمت از بازی را بگذرانه ........
اگر آره لطفا بگه مال چه شرکتی را خریده .........

من به این مرحله رسیدم و بدون هیچ مشکلی رد میشه. چند بار هم مرحله رو لود کردم و یه بار هم گیر نکرد. بازی نسخه 2 دی وی دی تکین هستش.
شما این quicksave رو از اینجا دانلود کن : http://rapidshare.com/files/2614164/SAMFISHER.rar.html
بعد دو تا فایلشو کپی کن اینجا :
Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\SplinterCell4\Save\Offline\SAMFISHER
بعد بازی رو از روی این quicksave لود کن.

dj_mj جون ارادت منديم اقا :cheesygri
نظره لطفته...ما کشته مرده همه طرفدارای سم هم هستیم
چشم من از دیشب تا حالا بازی نکردم میرم الان بازی میکنم و تا ساعت 7 یا 8 یه 10 -20 تا عسک دیگه میذارم:cheesygri;)
Geforce 6200 256MB
mgs جون .....شما میدونی مشکلت چیه ؟؟؟ عمرا اگه بدونی...من روی 6200 256 پسر خاله ام نصب کردم همین اتفاق افتاد یه لودینگ طولانی بعدش هم وقتی هواپیما رو میدید بازی هنگ میکرد....تنها راه حل مشکل شما غیر فعال کردن گزینه NEXT Gen در منوی Display هست بعدش هم بازم اگر مشکل داشتی انی سورتوپیک رو بکن 2x

خب همون دیگه:-"
من گفتم امین یه چیزایی میگفت ..... منظورم همین بود... :-"

در مورد نسخه ی بتا و اینا کسی اطلاعات بیشتری با منبع رسمی نداره ؟؟؟

:)
بازیش کامله از کی تا حالا بتا میشه 7 گیگ بعدش هم کدوم بازی بتا داشته؟;)
اگه مظنورت دمو هست که ...:)
mgs جون .....شما میدونی مشکلت چیه ؟؟؟ عمرا اگه بدونی...من روی 6200 256 پسر خاله ام نصب کردم همین اتفاق افتاد یه لودینگ طولانی بعدش هم وقتی هواپیما رو میدید بازی هنگ میکرد....تنها راه حل مشکل شما غیر فعال کردن گزینه NEXT Gen در منوی Display هست بعدش هم بازم اگر مشکل داشتی انی سورتوپیک رو بکن

با 5700 نمیشه اینکار رو کرد؟:cheesygri

واسه همين شرکت های عزيز 2-3 روز قبل از تاريخ ريليز رسمی بازی رو پخش کردن!
اگر یادت باشه پرینس 3 هم 4 روز قبل از ریلیز تو ایران بود چرا مشکلی نداشت؟؟؟؟.در ضمن اگر این نسخه بتا بود game copy world واسش کرک نمیذاشت:D
حالا من مشکل اولی شما ندیدم ...بگو دوباره تا شاید حلش کردم

وقتی رو آيکون بازی کليک ميکنم سيستم هنگ و موس از کار ميافته و هيچ راهی جز ريست نداره!
yuor system???
در ضمن يه پچ 20 مگی اومده! ولی بيشتر مشکلات مولتی پلير رو حل ميکنه..
خوب خودت جواب خودتو دادی بازی اگه بتا بود یوبی واسش پچ نمیداد عزیز

اگه بازی رو هنوز نخريديد پيشنهاد ميکنم يکم صبر کنيد تا نسخه اصلی رو بدن بيرون..
این شرکت ها حاضر نشدند به خاطر کرک یه بار دیگه دی وی دی ها رو رایت بزنن حالا شما میگی یه بار دیگه دانلود کنن
من که میگم یه لحظه هم دریغ نکنین همین الان پرواز کنین به سوی سم فیشر

بابا ایول کارت درسته............جنابdj_mj عکسای بیشتری بزاز....ماکه مثل اینکه به این راحتی ها بازی گیرمون نمیاد پس حداقل عکساشو ببینیم:((
اااااا چرا گریه میکنی بابا میذارم چشم به خدا میذارم فقط چند ساعت مهلت بدین که بازی کنم

با 5700 نمیشه اینکار رو کرد؟
امین اگر بازی اجرا بشه چرا که نمیشه این کار رو کرد...بابا پولی نیستش که.... بخر یه امتحان کن شاید شد...به نظر من باید رو 5700 next gen و hdr rendering خاموش بشه...در ضمن اگر مکشل شیدر دارین اون کاری که دوستمون گفت که تو یه جا تنظیمات شیدر رو میشه کم کرد رو انجام بدین شاید مشکل حل شد...که انشا الله حل میشه و همه میتونن با سم یه ملاقات دوباره داشته باشن

بازیش کامله از کی تا حالا بتا میشه 7 گیگ بعدش هم کدوم بازی بتا داشته؟;)
امین بازی 7 گیگ نیست :eek:
10 گیگ هست... :cheesygri 7 گیگ ایمیج بازی هست

مثل اینکه گرافیکش خیلی از x360 کم داره
نه خیر به نظر من اگر یه کارت high end داشته باشی 360 رو قورت میده...

این کسایی هم که توسایت 7900 دارن بازی رو نمیگیرن که ما نهایت گرافیک رو ببینیم

امین اگر بازی اجرا بشه چرا که نمیشه این کار رو کرد...بابا پولی نیستش که.... بخر یه امتحان کن شاید شد...به نظر من باید رو 5700 next gen و hdr rendering خاموش بشه...در ضمن اگر مکشل شیدر دارین اون کاری که دوستمون گفت که تو یه جا تنظیمات شیدر رو میشه کم کرد رو انجام بدین شاید مشکل حل شد...که انشا الله حل میشه و همه میتونن با سم یه ملاقات دوباره داشته باشن

چشم میخرم:cheesygri مگه میشه نخرم؟!
هنوز اینجا نیومده اخه دارک مسایا هنوز اینجا نرسیده:eek:

امین بازی 7 گیگ نیست :eek:
10 گیگ هست... :cheesygri 7 گیگ ایمیج بازی هست

خب منظور همون بود:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or