Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام برو بچز:biggrin1:
اولا از اقا جواتي خودمون معذرت ميخام كه نتونستم جواب درخاستشو مال اون قضيه عكسا بدم اخه كاراي دانشگاه عقب افتاده وضع دانشگاه بهم ريخته دارن كلاس تقويتي ميزارن برامون از اونجايي كه خنگ تشريف داريم:biggrin1:
خب ادامه مطلب
زياد توضيح نميدم اول ميخاستم بازي رو نقد كنم تو همين تاپيك بيخيال شدم اخه تا بازي نكنيد نميشه ولي يه عكس مقايسه گرافيك پي سي و 360 ميزارم براتون و عكساي جواتي:biggrin1:
بعد اقا فهمميديد گيم اسپات نسخه پي سي رو 8 داد نگفتم همينو ميده يعني بدترين نسخه بين كنسولا بعد از گيم كيوب كه 6.1 گرفت پي سي گند زد :-"
اقا من اين دو سه روز نبودم پچ مچي ازش نيومد غير از 1.01 :biggrin1:
اول عكس مقايسه اي
491gi9t.jpg

حالا عكساي اصلي -- رو عكسا بكيليكيد:biggrin1:

اينم يه عكس در خواستي:biggrin1:
44lpdzs.jpg

راستي همه عكسا رو كيفيت 1280*1024 :cool: :biggrin1: 16x aa no faa + HDR
مخلص همه برو بچززز بازي سنتر

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام بچه ها
به نظر من گرافیک 360 خیلی بهتره و مراحلش هم با جزییات بیشتری طراحی شدن.
مثلا اون جرثقیله رو نگاه کنید....اون دور دورا کنار ساختمونه....اون توی عکس pc نیست ....این یعنی draw distance بازی در 360 بیشتره.... ;)
حالا به سمت راست تصویر دقت کنید....کنار کشتیه یه میله ای چیزی توی عکس 360 هست که توی pc نیستش... ;)
البته زاویه دوربین دقیقا یکی نیست و دوربین 360 یه کم از مال آق کربن (؟) جلوتره.... ;)
game spot هم به جفت گرافیک 360 و گرافیک pc داده 8 ..... :cool:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
امين هنوز VGA نخريدي ؟:biggrin1: :cheesygri
ميگم الان شب و روزت چه جوري ميگذره؟:biggrin1:

داغم رو چرا زنده کردی؟؟:biggrin1:
نه هنوز فعلا تو خماری موندیم!!!
مثل زمانی که هیچ کی sc3 رو بازی نکرده بود ولی من اورجینال داشتم ولی نمتونستم بازیش کنم
161.gif

امین جان دیدی ماله pc بهتره حالا بگو مشکل از منه!!!!

اینکه نسخه ی 360 بهتره شکی درش نیست این عکس مشکل داره;)

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
خب اين مشخصه كه هيچي از draw distance نميدوني من نميگما خودت اعتراف كردي بخون اينو

البته زاویه دوربین دقیقا یکی نیست و دوربین 360 یه کم از مال آق کربن (؟) جلوتره....

خب خودت ميگي من عقب تر وايسادم عزيز اون شدت برف رو نگاه كن با اون هواي غباراش من اگه يه خورده برم جلو ديده ميشه همه چيز
بي زحمت يه تست Intelligece Quotient بگير ببين چند ميشي؟مال ما كه شد 142 از 160 يه خرده ديگه مونده بود تا نابغه شدنمون:)

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
داغم رو چرا زنده کردی؟؟:biggrin1:
نه هنوز فعلا تو خماری موندیم!!!
مثل زمانی که هیچ کی sc3 رو بازی نکرده بود ولی من اورجینال داشتم ولی نمتونستم بازیش کنم
161.gif

اینکه نسخه ی 360 بهتره شکی درش نیست این عکس مشکل داره;)
حال ميكنم مثل خودم اورجينالي:biggrin1:
يادش بخير اسپلينتر 3 يك سال ونيم پيش اينا رو اورجينال از انگليس خريدم 180 دلار آب خورد برام
اون موقع منم يه 5700 داشتم ولي به جون تو از وقتي اين بازي رو ديدم فهميدم گرافيك يعني چي
333k403.jpg

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خب اين مشخصه كه هيچي از draw distance نميدوني من نميگما خودت اعتراف كردي

خوب حالا چرا میزنی....:(
خوب هرکسی ممکنه سوتی بده ... :blushing:

از اونجایی که اشتباه کردن و اعتراف به اون عار نیست ، من اشتباه کردم! :blushing:
البته فقط اون جرثقیله رو ..... اون هم بخاطر بی دقتی بوده... :-"
ولی اون میله هه رو نگاه کن .... نرده های پشتش در همون فاصله قابل رؤیت هستن.....
ولی میله هه نیست....
میدونی چی میگم که ..؟؟
یعنی اگه میگی به خاطر دوربودن و مه و ... fade شده ، باید نرده های پشتش هم fade میشد....

حالا من نمیدونم شاید باز هم اشتباه کنم .... ولی از نظر منطقی فکر کنم درست میگم....

راستی به فرمایش جناب جوات بترکون عمل کردم و دارم بطور معمولی بازی میکنم بازی رو ....
حالا هم مرحله ی 4 هستم. :cool:
یه مشکلی که دارم اینه که میرم توی آپشن ، بعد display ، بعد گزینه ی standard رو تیک میزنم.
apply و save هم میکنم.
ولی دفعه ی بعد که میرم توی بازی دوباره میبینم گزینه ی Next Gen تیک خورده.
چکار کنم؟ :confused:

مثل زمانی که هیچ کی sc3 رو بازی نکرده بود ولی من اورجینال داشتم ولی نمتونستم بازیش کن
جدی اورجینال خریدی ؟ چند دلار بود؟
=========================================================
پ.ن.1 _ نگفتید ، خوشگل شدم ؟
پ.ن.2 _ حالا کجا برم تست IQ بگیرم ؟ (سایت)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
ببین وحید به این که پایین میدم میگن لینک شما باید روش کلیک کنی البته میدونم نشونه گیری با موس واسه کلیک کردن برای تو سخته ولی تو میتونی به خودت امیدوار باش اگه یه زمانی تونستی کلیک کنی برو تو این سایت شاید (جز محالات) بتونی iq ت رو تست کنی:

http://www.iqtest.com/prep.html?PHPSESSID=d560f3f3c9d1b04754ed94d0cad76b85

این همه توضیح دادم که بفهمه!! میدونید که طفلی iq نداره:biggrin1:

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
سلام.
چاکریم:biggrin1:
فقط خالی نبیند دیگه 180 دلار میتونی میشه چه قدر؟؟:eek:
نه به جون خودم خالي نبستم
SC3:= 59.99
POP:=49.99
Kk CE:=65.00
ميخاي بكشم خودمو تا باور كني:biggrin1: باور كنيد به خدا من مايه دارم:biggrin1: :biggrin1: :p :biggrin1: :biggrin1:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام خدمت دوستان:) :) اقایون یادتون هست که من یه پست زده بودم که تو بازی در یه جاهای خاص یکسری لکه های رنگی میبینم:confused: :confused: اما کسی از بچه ها مثل اینکه متوجه این مشکل نشدند.به هر حال من امروز که سری به فروم یوبی زدم دیدم خیلی که کارتهای بالا مثل 7900 جی تی ایکس دارن یا 8800 این مشکل رو دارند که یه جاهایی حالتهیی مثل ارتیفکت روی در رو دیوار ایجاد میشه.که ادم فکر میکنه کارتش مشکل داره .......یه نکته جالب اینکه از 4 نفری که کارت 8800 دارن 1 نفر تونسته به راحتی بازی رو ران کنه؟؟؟؟؟.به نظر میاد این 8800 هم ایرادات نسبتا جالبی داره؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی اقا یه سوال نا مربوط مگه ویندوز ویستا با دایرکت ایکس 10 کار نمیکنه؟ پس چرا روی جلد جعبه های کارتهای گرافیک سری 6 و7 نوشته ساخته شده برای ویستا؟؟؟ در ضمن برای اجرای بازیهایی مثل مدال اف انر و کرای سیس و هز و بایو شاک و استالکر باید کارتهی سری 7 مثله 7900 جی تی ایکس رو بریزیم دور؟؟؟؟؟:confused: :eek: :eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر