Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بازی فوق العاده قشنگی هست.
بی خودی هم مدام نگید بازی مخفی کاری نیست و فقط اکشن هست. در تمام مراحل شما حق انتخاب دارید که اکشن برید یا مخفی کاری کنید در بعضی از مراحل هم حتما باید مخفی کاری کنید و گرنه Game over می شین.
در ضمن بهتر بود روی گرافش بیشتر کار می کردند ولی همین هم فوق العاده هست. واقعا ارزش چندبار تموم کردن را داره.
اگر می شه اچیومنت های بازی را هم بگذارید.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نه.بخش Coop جداست.این مد فرق میکنه.چند صفحه پیش توضیح دادم.اینجا...
اون وسطاش توضیح دادم!!!:biggrin1:تو صحبتهای برهان که تو نقل قول هست هم یه چیزایی هست!:biggrin1:
میگم از این مد هایی که گفتی مال من فقط دوتاش هست!؟ Hunter دقیقا چه جوریاست؟ من مثلا مرحله روسیه رو هرچی رفتم هیچی نشد که نشد! هی مرحله میداد.

---------------
دیروز همین ساعت بازی رو تموم کردم میتونم بگم شاهکار تمام عیار همه چی بازی بی نظیر بود بعد از مدتها اولین بازی ای بود که وقتی تمومش کردم هیچ ایرادی توش پیدا نکردم حتی کوتاه بودن بازی هم باعث نمیشد از خوبی های بازی یک زره هم کم کنه، هرچند که دوست داشتم بازی یه 5 ساعت دیگه ادامه داشت آخه محیط های بازی فوق العاده قشنگ و عالی بودن و حیف بود که هر مرحله رو سریع رد کنی ولی اصلا هیچ ایرادی به SCC نمیشه گرفت، گیم پلی بی نظیر، گرافیک عالی، داستان خوب و موسیقی که من خیلی باهاش حال کردم (کسی لینک آهنگ هاش رو نداره؟) در پایان میتونم بگم یکی از بازی های تاپ زندگیم بود.

درباره مخفی کاری هم من نمیدونم بنده مشکل داشتم یا دیگران چون کل بازی بر پایه مخفی کاری و غافلگیری بود اصلیترین دلیلی هم که بازی مثل نسخه های پیشین نبود، این بود که دشمن ها همه دنبال شما بودن از اولین سکانس بازی تا آخر همش میگند سم کجایی، میکشیمت و... دیگه شما با این وجود مثلا توقع دارید جسد جابه جا کنید تا کسی نفهمه که شما در اون مکان هستید؟:-"

----------------------------------
حتما در اولین فرصت یک دسته تهیه میکنم با بچه ها دو نفری بازی کنم. کلا شاهکاری تمام عیار بود.
ولی من هنوز اعتقاد دارم هوش مصنوعی حداقل الان که بازی رو روی نورمال تموم کردم خیلی ضایع بود :biggrin1: مثلا بعضی از چیز ها برای دشمن تعریف نشده بود وقتی یک نفر رو میکشتی فورا یکی از دشمن ها میرفت بالای سر جسد و راحت میتونستی دخلش رو بیاری

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
میگم از این مد هایی که گفتی مال من فقط دوتاش هست!؟ Hunter دقیقا چه جوریاست؟ من مثلا مرحله روسیه رو هرچی رفتم هیچی نشد که نشد! هی مرحله میداد.

---------------
دیروز همین ساعت بازی رو تموم کردم میتونم بگم شاهکار تمام عیار همه چی بازی بی نظیر بود بعد از مدتها اولین بازی ای بود که وقتی تمومش کردم هیچ ایرادی توش پیدا نکردم حتی کوتاه بودن بازی هم باعث نمیشد از خوبی های بازی یک زره هم کم کنه، هرچند که دوست داشتم بازی یه 5 ساعت دیگه ادامه داشت آخه محیط های بازی فوق العاده قشنگ و عالی بودن و حیف بود که هر مرحله رو سریع رد کنی ولی اصلا هیچ ایرادی به SCC نمیشه گرفت، گیم پلی بی نظیر، گرافیک عالی، داستان خوب و موسیقی که من خیلی باهاش حال کردم (کسی لینک آهنگ هاش رو نداره؟) در پایان میتونم بگم یکی از بازی های تاپ زندگیم بود.

درباره مخفی کاری هم من نمیدونم بنده مشکل داشتم یا دیگران چون کل بازی بر پایه مخفی کاری و غافلگیری بود اصلیترین دلیلی هم که بازی مثل نسخه های پیشین نبود، این بود که دشمن ها همه دنبال شما بودن از اولین سکانس بازی تا آخر همش میگند سم کجایی، میکشیمت و... دیگه شما با این وجود مثلا توقع دارید جسد جابه جا کنید تا کسی نفهمه که شما در اون مکان هستید؟:-"

----------------------------------
حتما در اولین فرصت یک دسته تهیه میکنم با بچه ها دو نفری بازی کنم. کلا شاهکاری تمام عیار بود.
ولی من هنوز اعتقاد دارم هوش مصنوعی حداقل الان که بازی رو روی نورمال تموم کردم خیلی ضایع بود :biggrin1: مثلا بعضی از چیز ها برای دشمن تعریف نشده بود وقتی یک نفر رو میکشتی فورا یکی از دشمن ها میرفت بالای سر جسد و راحت میتونستی دخلش رو بیاری

بازی فوق العاده قشنگی هست.
بی خودی هم مدام نگید بازی مخفی کاری نیست و فقط اکشن هست. در تمام مراحل شما حق انتخاب دارید که اکشن برید یا مخفی کاری کنید در بعضی از مراحل هم حتما باید مخفی کاری کنید و گرنه Game over می شین.
در ضمن بهتر بود روی گرافش بیشتر کار می کردند ولی همین هم فوق العاده هست. واقعا ارزش چندبار تموم کردن را داره.
اگر می شه اچیومنت های بازی را هم بگذارید.

خیلی شرمنده ام ولی من با این جملات که پر رنگ کردم شدیدا مشکل دارم.میشه شما برای حرفتون دلیل بیارید.
من معتقدم که گرافیک این بازی بسیار ضعیف و پایین تر از Double Agent است.تازه اگر این را در نظر بگیریم که 5 سال روش کار شده و این همه هم برای پولیش تاخیر خورده دیگه باید بگیم افتضاحه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خیلی شرمنده ام ولی من با این جملات که پر رنگ کردم شدیدا مشکل دارم.میشه شما برای حرفتون دلیل بیارید.
من معتقدم که گرافیک این بازی بسیار ضعیف و پایین تر از Double Agent است.تازه اگر این را در نظر بگیریم که 5 سال روش کار شده و این همه هم برای پولیش تاخیر خورده دیگه باید بگیم افتضاحه.
این بازی از سال 2007 شروع به ساختنش کردن، موتور بازی هم UE2.5 هست درضمن کجای این گرافیک درحد DA هست؟ گرافیک بازی واقعا پیشرفت داشته انیمیشن ها و مدلسازی ها که به نظرم خیلی خوب کار شده و محیط ها طراحی خوب و تنوع قابل قبولی برخور داره، نور پردازی هم که از نکات قوت این سری هست، توی همون مرحله اول بازی وقتی به مردم نگاه میکنی چهره های متفاوت زیادی میبینی کلا به نظر من گرافیک این بازی عالی بود حداقل از لحاظ بصری عالی بود.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خو مد Hunter یه جورایی مثل رکورد گیری میمونه.باید همین طور ادامه بدی تا بهترین رکوردت رو ثبت کنی!چون من هم خیلی رفتم ولی تموم نشد!آخرش هم خسته شدم دیگه ادامه ندادم!:biggrin1:من خودم یکی دوبار بیشتر DO رو بازی نکردم و به جز Face off بقیه رو دیدم!
کسی نبود جواب مارو بده؟
هنوز مشخص نیست...
بله قبول دارم بازی از نظر تکنیکی ضعف هایی داره ولی نه اینکه بسیار ضعیف باشه!!!بازی به جز برخی ایرادا توی تکسچر و طراحی محیط ایراد دیگه ای نداره.
بعد نمیدونم این اعداد و ارقام از کجا میاد!هر جا میری میگن 5 سال(:eek:) دارن روش کار میکنن!!!!!!5 سال انتظار کشیدیم!!!:eek: به این میگن کاسه ی داغتر از آش شدن!
اگه بگیم از فردای اون روزی که Double Agent ریلیز شد(17 oct سال 06) هم داشتن رو Conviction کار میکردن و اگه عوض شدن ایده ی بازی تو اواسط 07 رو در نظر نگیریم هم تازه میشه 3 سال و نیم!!! این 5 سال از کجا در اومده من نمیدونم!
بعد دوست من,پولیش رو فقط رو گرافیک انجام نمیدن!!باگ گیری و کلی کار دیگه هم جزء مراحل پولیش هست!
............
در آخر با اینکه همیشه سری Splinter cell در زمان خودش از بهترین ها در زمینه ی گرافیک بوده و بنچ مارک محسوب میشده,ولی هیچ وقت به این خاطر بزرگ نشده و طرفدار پیدا نکرده.گرافیک همیشه در درجه ی چندم اهمیت قرار داشته و داره و مطمئن باشین که اگه باز هم ادامه داشته باشه خواهد داشت...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,127
مشکل گرافیک بازی اینه که موتورش قدیمیه! وگرنه اون دقتی که تو طراحی بعضی آبجکت ها و مخصوصا خود سم به کار رفته واقعا تحسین برانگیزه!
ولی در کل از رده خارج شدن موتور بازی کاملا مشخصه، کیفیت بافت ها و شیدر ها در سطح عناوین خوب امروزی نیست!

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
من بازی رو تموم کردم
اصلا حال نداد خیلی تغییرات بیخودی توی بازی انجام داده بودن از استودیوی منترال با این همه سابقه درخشان بعیید بود همچین بازی!!!!!
نه معما داشت نه داستان نه مخفی کاری نه موسیقی در حد این کار و المانهای سری قبل رو بهش پایبند نبودن.
با وجود 4 سال انتظار بازیه جالبی نبود و افت فریم هم که داشت و گرافیگ افتضاح
8 هم گیم اسپات بهش داده زیاد داده:-"
البته این نظر منه پس به کسی بر نخوره

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اصلی ترین ایراد بازی بی وفایی به نسخه های قبلی هست!
برای چی ارش جان؟
الان اگه بازی گیم پلی سری های قبلی داشت مطمئن باش متوسط امتیاز بازی 7 هم نمیشد.چون سر DA هم خیلی به تکراری شدن گیم پلی بازی گیر دادن... .
بازی متوازنه.به همون اندازه که شما میتونی مخفی کاری میتونی اکشن هم بازی کنی!توی شماره های قبلی این جوری نبود... .
این بازی جز بهترین sc ها هست.و هیچ ایرادی به گیم پلی بازی و داستان و... نمیشه گرفت.
گرافیک هم مشکلش همونطور که بابک گفت قدیمی شدنه موتور هست و کاملا هم این توی بازی مشخصه.ولی از حق نگذریم با ای موتور قدیمی همیچین گرافیکی ساختن واقعا سخته...
من بازی رو تموم کردم
اصلا حال نداد خیلی تغییرات بیخودی توی بازی انجام داده بودن از استودیوی منترال با این همه سابقه درخشان بعیید بود همچین بازی!!!!!
نه معما داشت نه داستان نه مخفی کاری نه موسیقی در حد این کار و المانهای سری قبل رو بهش پایبند نبودن.
با وجود 4 سال انتظار بازیه جالبی نبود و افت فریم هم که داشت و گرافیگ افتضاح
8 هم گیم اسپات بهش داده زیاد داده:-"
البته این نظر منه پس به کسی بر نخوره
خوب نظر داریم تا نظر.شما وقتی میای این جوری میزنی تو سر بازی مطمئنا به فنهای بازی بر میخوره.اگر هم که چیزی میخوای بگی با دلیل بگو.شما از روی چه حسابی میگی موسیقی بازی بده در حالی که همین سایت که شما ذکر کردی موسیقی رو جز نکات مثبت گفته:؟
توی چیزایی که شما به جز گرافیک گفتی توی تمام سایتها بقیش به عنوان نکات مثبت یاد شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر