Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
خب با یه حساب سر انگشتی جمع Story mod(که ما میگیم 6-7 ساعت) و coop (حدود 6 ساعت) با هم میشه حدود 13-12 ساعت که فکر نمیکنم زمان کمی باشه!تازه منهای Deniable ops و ...
نترس.به موقع اش 70 تومن که سهله بیشتر از اونم میدیم!
شما اول پیش خودت به یه نتیجه گیری برس بعدا بیا نظرات ضد و نقیض بده!

معنی ضد و نقیضم فهمیدیم!

یکی مثل من که از این جنگولک بازیا خوشش نمیاد و منتظر بازی بوده چه تقصیری داره که بازی به این کوتاهی بازی کنه؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
معنی ضد و نقیضم فهمیدیم!

یکی مثل من که از این جنگولک بازیا خوشش نمیاد و منتظر بازی بوده چه تقصیری داره که بازی به این کوتاهی بازی کنه؟
یعنی میخوای بگی اول گفتی 6-7 ساعت بعد گفتی 5 ساعت حرفتو عوض نکردی!!!؟:eek:
خُب شمایی که حوصله ی این جنگولک بازی ها رو نداری نباید هم انتظار بازیه طولانی داشته باشی تا وقتی حوصلشو پیدا کردی!!!
جالبه,شرکت ها از این به بعد باید حواسشون به حوصله ی ملت هم باشه!کی حوصله ی چه کاری رو داره کی حوصله ی چه کاری رو نداره!!!!
...................
همه بازيکنا از بخش داستانی خوششون ميآد ولی همه از اين چيزا خوششون نمياد!1

همه جا ميگن بازی کوتاهه فقط کارشناسای BC به اين نتيجه رسيدن کوتاه نيست!منم نه وقت دارم نه حوصله دارم بحث کنم بريد خوش باشيد DLC مجانی هم اومده رو لايو.
شما مثل اینکه خیلی دوست داری نظر خودتو به کل تعمیم بدی!!یعنی ما که از این چیزا خوشمون میاد گیمر نیستیم دیگه!!؟
شما میای همینطوری یه حرفی میزنی و میری!بدون اینکه موضعت رو مشخص کنی!من آخر نفهمیدم به نظرت بازی کوتاهه یا Story mod !!!!
اصلا اشتباه از من بود که با شما وارد بحث شدم!نباید با کسی که حتی تکلیفش با خودش هم مشخص نیست وارد بحث میشدم!من از شما پوزش میخوام که واسه حوصله ی شما ایجاد مزاحمت کردم!

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
یعنی میخوای بگی اول گفتی 6-7 ساعت بعد گفتی 5 ساعت حرفتو عوض نکردی!!!؟:eek:
خُب شمایی که حوصله ی این جنگولک بازی ها رو نداری نباید هم انتظار بازیه طولانی داشته باشی تا وقتی حوصلشو پیدا کردی!!!
جالبه,شرکت ها از این به بعد باید حواسشون به حوصله ی ملت هم باشه!کی حوصله ی چه کاری رو داره کی حوصله ی چه کاری رو نداره!!!!

حواسم نبوده نوشتم!

همه بازيکنا از بخش داستانی خوششون ميآد ولی همه از اين چيزا خوششون نمياد!1

همه جا ميگن بازی کوتاهه فقط کارشناسای BC به اين نتيجه رسيدن کوتاه نيست!منم نه وقت دارم نه حوصله دارم بحث کنم بريد خوش باشيد DLC مجانی هم اومده رو لايو.

guybrush

کاربر سایت
Sep 24, 2006
31
نام
صفا
حالا کی گفته تمرکز اصلی بازی رو حالت داستانیشه؟ اتفاقا کاملا تمرکز بازی رو حالت غیر داستانیشه! داستان هم داره واسه اونایی که داستان دوس دارن. به نظر من که اگه داستانش طولانی تر بود زیادی کشدار میشد!

من که تا الان حداقل 15 ساعت بازی کردم، مطمئنم قشنگ 30-40 ساعت دیگه هم جا داره!

اگه مدای بازی به نظرتون جنگولک بازیه و کلا بازی رو میگیرین یه دور داستانشو رو آسون تموم میکنین بعد میندازینش دور کلا اصلا چرا بازی میکنین؟ برین کتاب بخونین یا فیلم نیگا کنین!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من نمیدونم کی انیمیشن و حرکات این دشمنا میخواد درست بشه!:bored:
واقعا من پیشرفت آنچنانی نمیبینم، به خصوص مرحله ی عراق، حرکات دشمنا خیلی مسخره هست....

ولی بازی عالیه، ...
کلا مرحله عراق بی خودی بود!
Downfall for SC Series ... :|

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,098
نام
نـــــــویـــــــــد
مرحله عراق مارا ياد MW انداخت . زياد براي اين بازي جالب نبود به نظر من . خيلي بهتر ميتونستن طراحيش كنن .

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
بالاخره ما هم بازی رو تموم کردیم بازی خیلی قشنگی بود.نسخه بعدی ای فکر نکنم تو کار باشه!هست؟
دوستان لطفا ما رو تو چند مطلب روشن کنید:
قضیه این لمبرت چی بود که ویک گفت خیانت کرده بعد اخر بازی که ویک تو دوربین حرف می زد و یه گروهی ریختن تیرانداری شد میشه ماجرای اونم بگید.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
خب من هم يه دوساعتي ديشب تونستم بازي رو بازي كنم و نظرم اينه كه بازي خيلي قشنگ طراحي شده مخفي كارياش خيلي خوبه و از همه مهمتر داستانش كه اون هم خود نوشته شده.
در كل بازي عاليي هست.
دوستان از اين سري sc چند نسخش رو x360 اومده؟ ميشه اسماشون رو بگيد؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
بالاخره ما هم بازی رو تموم کردیم بازی خیلی قشنگی بود.نسخه بعدی ای فکر نکنم تو کار باشه!هست؟
قضیه این لمبرت چی بود که ویک گفت خیانت کرده بعد اخر بازی که ویک تو دوربین حرف می زد و یه گروهی ریختن تیرانداری شد میشه ماجرای اونم بگید.
اون تیکه آخر هم فکر کنم سم اومد که نجاتش بده و سر و صدا کرده !! :biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان

لمبرت خيانت نکرده بود فقط براي اينکه بفهمه خائني که توي TE هستش کيه مجبور شده بود اين قضيه مرگ الکي سارا رو ايجاد کنه. اخر بازي هم ويک مي گه سم منو مثل برادش دوست داره و ... و اين سم هست که اومده ويک رو از دست Black Arrow فراري بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر