Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا دست و پنجت درد نکنه.:smile:
Perfect Hunter20
gp-g.jpg
Complete any map in Hunter without ever having been detected on
realistic difficulty
این که خوراک خودمه!:biggrin1:
Revelations20
gp-g.jpg
Discover Anna Grimsdottir's dark secret
اُه اُه!!! یعنی چی میتونه باشه!!؟:biggrin1:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
خدا بگم چیکارشون کنه:evil:اگه تاخیر نخورده بود الان داشتیم از بازی لذت میبردیم:(راستی به نظرتون گرافیکش یه کم تو ذوق نمیزنه:confused:به نظرم گرافیکش باید بهتر بشه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خدا بگم چیکارشون کنه:evil:اگه تاخیر نخورده بود الان داشتیم از بازی لذت میبردیم:(راستی به نظرتون گرافیکش یه کم تو ذوق نمیزنه:confused:به نظرم گرافیکش باید بهتر بشه.
اگه تاخیر نخورده بود الان داشتی یه بازیه ناقص بازی میکردی!;)
گرافیکش هم بسیار عالیه.اگه میخوای یه بازی با گرافیک فضایی بازی کنی 1 ماه دیگه صبر کن AW که اومد بگیر لذتشو ببر!:smile:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
نه گرافیکش بد نیست. کلا عکسایی که gamersyde میذاره اکثرشون کیفیت بدی دارن.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
دوستان يک سؤال ميپرسم فقط برداشت بد نکنيد!!!

به نظر شما چند درصد امکان مولتی شدن بازی هست؟؟ چون من ميخوام نسخه ارجينال رو بخرم به علت علاقه ايی که به بازی دارم و ترجيح ميدم روی ps3 ارجينال بخرم تا 360! (نميدونم چرا)
بعد بازی کی ميآد؟

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331

به نظر شما چند درصد امکان مولتی شدن بازی هست؟؟ چون من ميخوام نسخه ارجينال رو بخرم به علت علاقه ايی که به بازی دارم و ترجيح ميدم روی ps3 ارجينال بخرم تا 360! (نميدونم چرا)
بعد بازی کی ميآد؟
تا اونجا که اطلاع دارم این بازی فقط برای PCو Xbox 360 میاد برای ps3 اصلا عرضه نمیشه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

بعد بازی کی ميآد؟
چون هیچ چیزی نشد نداره,میشه گفت خیلی خیلی کم!حالا ما پشت پرده نیستیم ببینیم مایکروسافت با Ubisoft چطور قرارداد بسته سره انحصار این بازی(زمانی هست یا کاملا انحصاریه)ولی اون چیزی که به ماها گفته شده اینه که این بازی نسخه ی PS3 نداره!:smile:
بازی هم 13April در آمریکای شمالی و 16 April در بریتانیا برای X360وPCوNDS میاد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر