Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دوستان يک سؤال ميپرسم فقط برداشت بد نکنيد!!!

به نظر شما چند درصد امکان مولتی شدن بازی هست؟؟ چون من ميخوام نسخه ارجينال رو بخرم به علت علاقه ايی که به بازی دارم و ترجيح ميدم روی ps3 ارجينال بخرم تا 360! (نميدونم چرا)
بعد بازی کی ميآد؟
به نظرم که این احتمال وجود داره.:smile:
چون یه بار یه خبر میاد با مضمون "SC: C بر روی PS 3 ؟ هرگز! چون بین Xbox و اسپلینتر سل رابطه ی عمیقی وجود داره!"
بعد چند روز دیگه از حرفشون پشیمون میشن و میگن حالا یه درصدی امیدوار باشین...
بعد هم میگن که اونایی که PS3 دارن ما رو ببخشن، بعدا با عناوین دیگه خدمت میرسیم و ادامه ی ماجرا.:)

در کل همه چیز بستگی به شل یا سفت بودن سر کیسه ها داره، ولی شما فعلا روی همین نسخه ی 360 فقط حساب باز کن چون ممکنه سر کیسه ها شل نشن...

آخرین ویرایش:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
@Dr.ДядsЙ
همین قضیه هایی که گفتی در مورد شماره های قبلی بازی هم صدق میکنه! (همین رابطه ی عمیق و از این حرفها!) ولی بعد از مدتی به صورت کاملتر بر روی خانواده ی PS هم اومدن! حتی توی همین نسل با SC:DA . پس نیازی به شل کردن سر کیسه نیست!
شاید هم SC:Conviction از این قضیه مستثنی باشه، کسی چه میدونه!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به نظرم که این احتمال وجود داره.:smile:
چون یه بار یه خبر میاد با مضمون "SC: C بر روی PS 3 ؟ هرگز! چون بین Xbox و اسپلینتر سل رابطه ی عمیقی وجود داره!"
بعد چند روز دیگه از حرفشون پشیمون میشن و میگن حالا یه درصدی امیدوار باشین...
بعد هم میگن که اونایی که PS3 دارن ما رو ببخشن، بعدا با عناوین دیگه خدمت میرسیم و ادامه ی ماجرا.:)

در کل همه چیز بستگی به شل یا سفت بودن سر کیسه ها داره، ولی شما فعلا روی همین نسخه ی 360 فقط حساب باز کن چون ممکنه سر کیسه ها شل نشن...
چند وقت پیش یک چیزی در این مورد خوندم!که گفته بودن بستگی به معمله داره ولی در حال حاضر هیچ کسی روی نسخه ی PS3 بازی کار نمیکنه!و تا الان هیچ هست این قضیه -
ولی اگه MS بخواد میتونه Forever کنه- یا مثلا بعد از یکسال بیاد بازی !
ولی در حال حاضر که این امر ممکن نیست -و اگه هم پورت بشه کار یکی دو روز نیست -پورت عالی بازی چندین ماه طول میکشه!

با وجود DLC احتمالی برای بازی باز هم ممکنه این امر به تاخیر بیفته ،البته اگر بخواد اتفاق بیفته!!!!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
درود
@Dr.ДядsЙ
همین قضیه هایی که گفتی در مورد شماره های قبلی بازی هم صدق میکنه! (همین رابطه ی عمیق و از این حرفها!) ولی بعد از مدتی به صورت کاملتر بر روی خانواده ی PS هم اومدن! حتی توی همین نسل با SC:DA . پس نیازی به شل کردن سر کیسه نیست!
شاید هم SC:Conviction از این قضیه مستثنی باشه، کسی چه میدونه!
اتفاقا هیچ کدوم از این قضیه ها در مورد شماره های قبلی صدق نمیکنه!:smile:(همین رابطه ی عمیق و این حرفا!!!)
به جز Splinter cell که اول رو XBOX اومد دو ماه بعد رو PC و دو ماه بعد رو PS2 بقیه ی شماره ها به صورت همزمان رو XBOXوPCوPS2 اومد.هیچ وقت هم حرفی از انحصاری بودن زده نشده بود.دلیل اینکه SC:DA پنج ماه دیر تر رو PS3 اومد این بود که وقتی DA رو 360 اومد(17 Oct 2006)عملا PS3 ای وجود نداشت!
Conviction اولین شماره ای از Splinter cell هست که درباره ی انحصاری بودنش صحبت شده.هم از طرف Microsoft و هم از طرف Ubisoft.
البته من نمیگم به هیچ وجه رو PS3 نمیاد.نظرم رو قبلا گفتم.چون اُفتاد آخره صفحه باز اینجا میزارم:
چون هیچ چیزی نشد نداره,میشه گفت خیلی خیلی کم!حالا ما پشت پرده نیستیم ببینیم مایکروسافت با Ubisoft چطور قرارداد بسته سره انحصار این بازی(زمانی هست یا کاملا انحصاریه)ولی اون چیزی که به ماها گفته شده اینه که این بازی نسخه ی PS3 نداره!:smile:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلام
یه تریلر جدید از بخش CO-OP بازی اومده!

http://www.gamersyde.com/news_splinter_cell_conviction_coop_mode-9040_en.html

حتما دانلود کنین صحنه های جدید زیاد داره :love: واقعا مولتیش حرف نداره!!!!

پ.ن: شلیک به کمر نگهبان رو عشقه:D
به به امین جون دستت درد نکنه...عالی بود...
شلیک به کمر نگهبان رو عشقه:biggrin1:
بالاخره یه splite screen درست و حسابی هم دیدم!!!:love:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
وای دیگه نمیشه صبرید.
تو این نسل 2 تا بازی Stealth فوق العاده وجود داره MGS4 & SC:C!
یکی که اومد و کولاک کرد ؛ این یکی هم میدونم کولاک میکنه!:love:
پ.ن:بابا چرا نمیگیرین...وقتی پای $ وسط باشه همه چی احتمال داره:biggrin1:!

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
يوبي سافت نسخه دمو بازي رو تاييد كرد :
اين يارو Max Beland گفته كه :
" بله دمو از بازي هست ولي من نميتونم بگم كجا و كي ! لبهاي من بستس "
اين , اون حرفي كه يوبي زده بود وگفته بود نيست رو رد ميكنه .
Ubisoft confirms Splinter Cell: Conviction demo
ایییوللللللللل :love::love::love:
البته با این که چیز خاصی نمونده به بازی !!!
(یا شاید می خوان بازم تاخیر بدن ، اینو میدن که صدای هیچکی در نیاد؟!؟:evil:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر